Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasjasjdkask

HALO POTRZEBUJE WASZEGO ZDANIA

Polecane posty

Gość kasjasjdkask

Hej mam pytanko do dziewczyn które może tez wybrały taki sposób odzuchania lub tez do osób które maja pojecię na temat odchudziania. chciała bym sie dowiedziec czy wszystko robie dobrze diete saama sobie wymysliłam sniadanie jest to bułka sojowa lub sałatka lunch jakies jabłko obiad zupa krem z jedna kromka graham podwieczorek banan lub jabłko oraz 3 wafle ryżowe niezle zapychaja na noc nie jem po godz 18 codzinnie robie 40 min szybkiego marszu oraz 50 brzuszków dziennie jutro zaczynam AW6 , jak myslicie jestem na dobrej drodze do zrzucenia 25 30 kg w ciagu roku pół roku przy takim jedzeniu i cwiczeniach , aa i czesto jem produkty sojowe wydaja sie bardzo mało kaloryczne co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na tym mmm
To jest Twoja dieta? Szczerze, to słaba. Poproś kogoś kto się zna i dobierze Tobie odpowiednie produkty z uwzględnieniem wyników badań choćby krwi ! Kilogramy, które masz do stracenia są spore, więc przemyśl właśnie kwestię diety, bo możesz sobie zaszkodzić i zamiast chudnąć będziesz się leczyć na anemię. Fajnie, że chcesz ćwiczyć, bo to bardzo ważna kwestia w odchudzaniu oraz motywacja. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×