Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhjjkjukhjkhj

poszukuje poleconego

Polecane posty

Gość uhmm
Co prawda wyzej ktos usmiecha sie za mnie, aleee... no coz zostalam zdemaskowana;) ale to lepiej. Moge wiec zrzucic ta nietwarzowa, pomaranczowa pizamke i wrocic do normalnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec teraz juz oficjalnie... Podnosniku kafeteryjny:) dziekuje za mile slowa:) a co do wyboru...to bardziej jednak przypadek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ruda euforia
jest żoną poleconego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macanki profesora
Prof. Tadeusz Jagodziński Witam Państwa, Jako, że jestem człowiekiem z cenzusem naukowym, czynnym zawodowo, nie wypada mi na oficjalnym forum erotycznym, używać niecenzuralnych słów, tudzież innych epitetów. Więc do rzeczy, wykładam socjologię, jestem znanym, wybitnym, szanowanym w gronie zawodowym fachowcem. Mam zaszczyt pełnić rolę promotora, więc studenci starają się uważnie słuchać moich słów. Wiadomo jakie realia obowiązują w naszym kraju, studentom nie zawsze chce się uczyć, więc opłacają się w toku działań korupcyjnych, poprzez datki na rzecz kadry naukowej. Mówiąc kolokwialnie, dają nam łapówki. Również i mnie dotyczy ten zaszczyt, dzięki temu wybudowałem w Wilanowie okazałą willę "white rose", zainwestowałem w kilka nieruchomości o charakterze budowlano-inwestycyjnym. Posiadam również nowego Mercedesa. W zamian za ch*jność studencką, młodzi ludzie mogą liczyć podczas egzaminów, na naszą wyrozumiałość. Datki jednak zbieram tylko i wyłącznie od studentów płci męskiej, i nieco brzydszych studentek. Te ładniejsze Panie, proszę o zjawienie się w restauracji, do zarezerwowanego przeze mnie stolika. Mam fetysz, lubię dotykać w miejscach publicznych, ładne, młode kobiece ciała. One rozumieją zależność jaka nas łączy, ja sobie podotykam, one będą miały spokój na uczelni, a co za tym idzie więcej czasu na rozrywkę. Kiedy rozmawiamy w gwarnej restauracji, niby poważnie, markując dysputy naukowe, mój palec nierzadko zaczyna wodzić po obrysie damskiego dekoltu. Sprawdzam poziom gładkości skóry, jędrność tkanek. Pod stołem moje działania mają znacznie bardziej inwazyjny charakter, doprowadzam moje rozmówczynie, w toku działań dotykowych, do stanu nazywanego orgazmem. Po takich kolokwiach, Pani magister socjolog, nie tylko dysponuje w/w tytułem naukowym, ale także jest seksuologiem. Dziękuję za uwagę. Z poważaniem Profesor Tadeusz Jagodziński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda euforia i Iskra
przecież znane suporty poleconego :D ta druga nawet bez sukieneczki lata w jego obronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze to niewybredne, jakze kulturalne pytanie, bylo skierowane do mnie...wiec- nikogo nie szukalam, zatem i znalezc nie moglam. :P Taka mala uwaga na przyszlosc...jezeli zamierza sie komus cos zarzucic, to przynajmniej nalezaloby poslugiwac sie slowami, ktorych pisownie i znaczenie sie zna...suportem Poleconego nie moge byc ani ja, ani nikt inny, poniewaz nie jest on rowerem:D chociaz w sumie...kto wie:D:D:Dmoze i jest... Natomiast jesli chodzilo Ci o support, to Polecony go nie potrzebuje,a ja tymbardziej nie czuje potrzeby bycia nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda euforia..
dziwne żebyś się przyznała do tego, teraz nie wykręcaj się zabierałaś głos w jego sprawie angażując się solidnie. na pomarańczach też ktoś szalał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze nie bede sie wykrecac, zaprzeczac, a juz na pewno nie bede tlumaczyc, ze nie jestem wielbladem. Kto szalal to szalal, kogo to bawilo, jego sprawa. Jesli uczyni Cie to szczesliwszym -czy tez szczesliwsza- nie wiem kim jestes, wiec nie wiem jak mam sie do Ciebie zwracac...to mozesz smialo uwazac, ze sie udzielalam. Nic nie boj, nie bede Cie wyprowadzac z bledu, ani tez w nim utwierdzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz koniec?
gdzie dalszy ciag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje Ruda czase
m. Nie tylko sympatyczna, a i inteligentna. Zastanawia mnie jak wyglada bo charakter ciekawy. Polecony podziel sie tym. Ladna? Jaki typ urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widać i czuć
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupolu ten temat
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×