Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhjjkjukhjkhj

poszukuje poleconego

Polecane posty

Gość uhmm
Oczywiscie pode mnie tez sie juz ktos podszyl...jak milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyujukiol
;ll/;l'';":";

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyujukiol
oioloiololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteriany głupek--gratulejszyn awansowałeś na ducha.:)Bardzo nikła ilość osób została mianowana mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
No i co? Jak mam do Ciebie pisac, jak juz mi ktos moim pomaranczowym nickiem wojuje :D a za Toba na pewno procentowo...bo ja delikatnie, tylko likierek...choc to nie niedziela jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecony :) jesteś przykładem na to, że solidarność jajników na kafe istnieje ;) Pamiętajcie panowie, ograniczcie się może do 1, 2 podpunktów z mojej listy. Jak już się kogoś wyrucha na 6 sposobów, to nie ma przebacz, kara musi przyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecony nigdy nie dostapi do tego zaszczytu:D Dla oślej pały jest niewykonalne :D 30 letni facet zachowujący się jak smarkacz ,toż trzeba zapisać do annałów cafe.W dodatku zonaty.!!!Gdzie ta kobieta miała oczy na takiego frajera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham naprzód
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej możliwości
to jak z tym szampanem? czekać? Polecony długo mam czekać? kobieta nie może czekać :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
Ksiadz powiadasz...to Cie woda swiecona pokropi i staniesz sie swietym przykladem dla kefeterian zyjacych w tym zacnym, przejedynym wirtualnym swiecie :D ja wlasnie tez jutro nie moge...w poniedzialek z rana musze trzymac fason :P ale tak sobotnio...czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - szantażysta, potwierdzone przez 2 kobiety. 2 - manipulant, szuka mężatek, lub cierpiących po rozstaniach, zaprzyjaźnia się, wprowadza w świat kafe jako przyjaciel a później naciska na romans. 3 - plotkarz, donosiciel, chcesz wiedzieć co u kogo, on wie i chętnie przekaże. 4 - jak ktoś już nie jest jego przyjacielem może się spodziewać treści maili lub gg na forum. 5 - oszust, żonaty nie żonaty, rozkoch*je tu kobiety na mailu po kilka na raz. 6 - kłamczuch - już mu to udowodniono w 2 tematach, kobiety @ się wymieniły ale on nadal ciśnie "swoją" prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyujukiol
a niby które laski cie lubią , chyba nie Vee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngmhjhjkk,k
sprecyzuj to jasniej punkt 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
A tak tak swiety, przeciez to oczywiste. Jak sie dobrze przyjrzec, to nad "p" aureole widac...lekko przytarta, ale jest :P a niedzielny wieczor...juz w myslach...ale poki co...to ja tez bym sie na tego szampana zalapac chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7878786786786786
67867789789789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×