Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhjjkjukhjkhj

poszukuje poleconego

Polecane posty

Gość 7878786786786786
kkl;l;';'p;'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
Bedzie? Obiecujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
ale wiesz...ja Cie trzymam za slowo... moze nie nieodzowna...ale jakze emocjonujaca... w odpowiednim kontekscie oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleconyyyy
z kim rozmawiasz przyznaj się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
slowo to wiesz...tak na poczatek:P doglebnie. emocjonujaco, frywolnie...dluga droga do poznania...nie tylko kontekstu...ale za to jaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
oj ciekawosc kogos zzera:D nikt nie rozszyfrowal R...e...uuu no coz, ja nie z elity:D wiec to nie takie proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
droga zawsze prowadzi do jednego...do celu:P co prawda inna elite mialam na mysli, aleee...Ty to wiesz czym kusic...zawsze mialam slabosc do slodyczy...a jeszcze rurki mmm:P ale wiesz...jedna wystarczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
aleee tak o tej porze rurka? kiedy ja na diecie...i do tego krem...ale ona tak patrzy na mnie i krzyczy "zjedz mnie!" a jak mi pojda te kalorie nie tam gdzie trzeba?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
pokaz! jesli metoda skuteczna, to bedziesz mogl mnie nieustannie kremowymi slodyczami kusic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
za malo? zachlannosc to sie nazywa...a te 2 m to nie przypadek...bardzo wazna czesc mej osobowosci liczbowo podkreslaja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachłanność to się te 2(słownie dwa,dwóch):P się nazywa moja droga:P:D A moje metody wydają się zazwyczaj być skuteczne i proszę nie wątpić [tu bym wpisał to coś aby oburzenie okazać ale nie znam]:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
juz Ty wiesz jak sie nazywa... alez ja nie watpie...ani troche, wcale, skadze znowu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
alez oczywiscie, ze "te", a jakie inne?! :P a lubisz...nieskromnie powiem, ze wiem:D:P i cieszy mnie to niezmiernie... oj oj czyzby procenty zawladnely lekko paluszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przepadam za tymi dwoma;)... troszkę zawładnęły ale też tylko troszkę zostało także podołam:D Alee w razie potrzeby kolejną otworzę dla Nas..tylko pić już będziesz sama ja ekhmm....popatrzę:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmm
popatrzysz? na co? na to jak trzymajac w dloni kieliszek i... przechylajac go lekko, niezdarnie kilka kropel pocieknie z ust...splywajac wprost na dekolt...? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×