Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blondynka_z_Trójmiasta

Szukam takiego faceta z okolic Trójmiasta

Polecane posty

Gość Blondynka_z_Trójmiasta

- wiek powyżej 30 lat - typ południowca /brunet lub szatyn,oczy brązowe lub zielone/ - wzrost powyżej 180 cm - szczupły /bez brzucha tzw.piłki/ - pracujący - nie może mieszkać z mamusią i tatusiem Chyba niezbyt wygórowane wymagania nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_z_Trójmiasta
Ja mieszkam z rodzicami, mam trójkę dzieci z poprzedniego związku z Albańczykiem,nie pracuję. Ma mnie szanować,do pracy nie pójdę ,bo jestem stworzona do wyższych celów.Chyba nie oczekuję wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze,wiem że Ruda jest tylko jedna i faktycznie wizualnie się różnicie ;) A wykręcam się,bo po prostu nie jestem zainteresowany nowymi znajomościami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, jaki z Ciebie kłamczuch paskudny! Jeszcze wczoraj pisałeś, że prawdziwa przyjaźń jest możliwa wtedy, gdy przynajmniej jedna strona znajdzie sobie kogoś nowego - a teraz nie chcesz zawierać nowych znajomości?! :-O i odrzucasz panią ponętną blondi z niewielkimi wymaganiami?! Byś się wstydził za taką niestałość w poglądach! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_z_Trójmiasta
2 post to podszyw :o Facet ma być Polakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ mi Żmijo serduszka posyłasz?Teraz?! To już wiem,kto był Knolą :P Na razie daję sobie spokój ze związkami.Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bank S....y
Wygląd jest dla ciebie najważniejszy jakbyś kupowała telefon komórkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×