Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I live in Warsaw

Wyjazd do Kanady- od czego zacząć?

Polecane posty

Gość gość
Chce sie dostac i pracowac w Toronto.Jak ktos cos ma typu agencja i nie jest to praca typu budowa to chetnie.Szuakm pracy w fabryce ,sklepie cos co dami szanse na start i ewentualna emigracje. dolondynu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkich chetnych do studiowania w Kanadzie w przepieknej miejscowosci KELOWNA. Znizki dla nowych studentow!!! http://focuscollege.education/ Wiecej informacji na emailu!!! studyincanada15@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka821
Najlepiej zacząć od załatwienia wizy ;) ja udałam się do biura Planujemy Wakacje i pomogli mi w krótkim czasie uzyskać odpowiedni dokument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebinka111
Witam mam pytanie ,mam ja i dzieci obywatelstwo mieszkaliśmy tam 10lat co trzeba zrobić i jakie dokumenty są potrzebne żeby tam spowrotem wyjechać na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazela K
Jeśli Ktokolwiek myśli poważnie o wyjeździe do Kanady to polecam polska firmę specjalizującą sie w tym temacie. Stronka tej firmy to www.centrumbiznesu.ca Proces jest skomplikowany i zdecydowanie wymaga fachowej obsługi. (tak przynajmniej ja zauważyłem....) No chyba że ktoś jest "specjalistą" i potrafi bezbłędnie w języku angielskim wypełnić "tonę" dokumentów, "załatwić" sobie odpowiednią prace i to taką aby urząd konsularny nie odrzucił podania i podobnych rzeczy ( np. mieszkanie....)to oczywiście można samemu czemu nie :) :) :) .... ale jeśli urząd konsularny odrzuci aplikacje z jakiegokolwiek powodu to później jest już niestety "pod górkę" :) Wiem to dobrze ze swojego doświadczenia :) Firma centrumbiznesu.ca która pomagała mnie w wyjeździe do Kanady jest stosunkowo młodą firmą działającą w Polsce ale muszę przyznać że dbają nad wyraz o klienta. Załatwiają wszystko od początku do końca i nie musiałem sie ja niczym zajmować. To było właśnie to czego szukałem! Jak to sie działo? Tak więc złożyłem podanie, odebrałem wizę pracowniczą następnie wyleciałem. Odebrano mnie z lotniska w Ottawie zawieziono do pokoju który dla mnie wynajęto (i mieszkam w nim do dzisiaj) a na następny dzień poszedłem do legalnej pracy (z polecenia tej firmy) jako murarz. Jestem tu już rok, ciągle pracuję w tej samej brygadzie murarskiej (jako murarz zarabiam $ 38 na godzinę i mam pełen pakiet świadczeń ) Teraz właśnie złożyłem podanie o stały pobyt, oczywiście z tą samą firma . Taka uprzejma pani z tej firmy powiedziała mi "Panie Kazku niech sie pan zajmie praca a my zajmiemy sie pańskim podaniem ..." tak więc jestem prawie przekonany ze odpowiedz będzie pozytywna! No i w skrócie tak wygląda moja przygoda z kanadą Pozdrawiam wszystkich a w szczególności z mojego miasta Grudziądza. :) Kazimierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol. Proces wyjazdu do Kanady jest banalnie prosty i nawet ameba może wypełnić sama aplikacje. Więc ludzie nie korzystajcie z takich firm jak wyżej bo to strata pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×