Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witja

dobry zespół

Polecane posty

Gość witja

Dobry zespół jest w okolicach Kocmyrzów - Luborzyca .Nazywa się zespół ALABAMA grają na żywo w piątkę : perkusja,saksofon,gitara basowa,gitara solowa ,klawisze ich strona www.zespolalabama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER IMPREZA TYLKO Z DJEM
Jasne ... ha ha ha dobry niefałszujący zespół ... ha ha ha to na płycie tylko kupisz lub w mp3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka,7
Wnioski nasuwaja się same. Kryzys dj na weselach, widocznie wiele osób zawiodło sie na tej branzy, ze w tak bezczelny sposób sie reklamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcesz poszłuchac dobrego zespolu ? przyjdź 13 lutego do Dubrownika w W-wie na 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Wpisz w google DJ NA WESELE i czytaj ! Zdecydowanie odradzam (sprawdzałam) zespoły nawet za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maika krul
Mi sie nie podoba... ale ja z gor... to mam inne zapatrywania na muzykę na weselu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Odkąd mamusia za karę nurzała mnie w wychodku głową na dół, mam gównogłowie i sram ustami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam zespołu Alabama z Kocmyrzowa. Ale wszystko zależy od tego jakie kto ma gusta muzyczne i wymagania. Wg mnie zespół weselny powinien przede wszystkim bawić gości. Chłopaki grają fajnie ale w takim rockowym stylu, nie typowo weselnie, grają głównie dla młodzieży - szybkie kawałki. I jak dla mnie dość ciężko, przez co niestety starsi goście się nie bawią. Poza tym "Sto lat" na wejście w ich wykonaniu to porażka - goście trzeba prowadzić, bo każdy śpiewa inne sto lat, tutaj tego nie było. W ogóle nie wychodzili do gości, nie prowadzili żadnych przyśpiewek przy stołach, czemu nie ma się co dziwić, bo nie mają akordeonu. Podsumowując chłopaki bardziej nadają się do programu typu Must Be The Music, niż na typowe polskie wesele, jeśli więc ktoś szuka typowo weselnego zespołu, który zagra muzykę dla wszystkich i poprowadzi biesiadę przy stołach to to zdecydowanie nie jest taki zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Alabama
Witam. Na wstępnie chciałbym serdecznie podziękować, za każde komentarze, ten na plus, jak i te na minus. Te na minus są potrzebne, ponieważ zespół dąży do perfekcji, i bez nich tego nie osiągniemy:) Bardzo bym prosił "gościa" o napisanie terminu wesela na którym był, ponieważ łatwiej będzie nam to przeanalizować. Chciałbym również nadmienić, że w obecnym roku kalendarzowym, były wesela, na którym Państwo Młodzi prosili, o nie tradycyjne wesela. Nie chcieli w ogóle utworów typu biesiada/folk, ale muzykę typowo rock'ową. Nadmieniam również ze akordeon w zespole jest. pozdrawiam łącząc wyrazy szacunku Manager Zespołu Alabama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi1133
Witam,ten kto to poleca to tylko może być z tego zespołu,byłem na weselu gdzie właśnie oni grali i tak naprawdę ludzie wychodzący na papierosa twierdzili że nie mają pojęcia o grze na weselu,mnie też się nie podobało,otrzęsiny beznadziejne,brak kogoś w zespole kto by potrafił rozbawić ludzi,jak schodzili na przerwę to 40 minut ich nie było,repertuar marny,sprzęt im buczał/dudnił.Jeśli ktoś chce mieć spierd...wesele to tylko ten zespół zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi1133
chodzi tutaj o "Alabame"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robi.. a Ty tak wszystko doskonale wiesz, wszystkie plotki znasz ;) grali u mnie na weselu w sierpniu, byłam bardzo zadowolona!! przerwy max 15min na zjedzenie bo ludzie z parkietu nie chcieli schodzic! Akordeon, saksofon przy stołach. goście byli bardzo zadowoleni. moja kuzynka chciala ich na 2015 rok to juz malo co jest terminow. Takze tylko o jednym moze to świadczyć! serdecznie polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie nie ma co dzwonić, jak zajete, chociaz na ten rok maja jeszcze wiele, wiem bo z ciekawosci dzwoniłam, dziwne wpisy i podejrzane bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zespół The Icebreakers www.icebreakers.pl młodzi ludzi którym się chce! Zresztą przesłuchajcie sobie demo zobaczycie jak szeroki repertuar mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manager Alabama
Witam po raz kolejny - drogi "robi1133" - bardzo proszę o telefon do mnie jest dostępny na naszej stronie, jestem ciekaw, które to było wesele (jeśli oczywiście można). Chętnie bym wysłuchał wszystkich aspektów tych złych. Może wspólnie można by opracować "poprawę", aby polepszyć jeszcze bardziej zespół. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zespół Alabama to powiem tylko tyle że w tak krotkim czasie osiagnac coś takiego to jest nie lada wyczyn, zdobyc uznanie tylu ludzi to swiadczyc może tylko o tym że chlopaki potrafia dotrzec do kazdego! W dzisiejszych czasach już nie ma typowego "wiejskiego wesela" a najwiecej gości to jest wlasnie mlodziez. Byłam na weselu na którym grali i pochwal nie było końca, super gra, profesjonalny sprzęt mili ludzie. Ogromny szacun w ich stronę. Serdeczne pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i M
Zespół nie jest dobry ! Jest REWELACYJNY !!! Panowie grali na naszym weselu w 14 czerwca 2014 ... Gra w 100% na żywo - krótki brak prądu podczas wesela nie przeszkodził udanej zabawy. . . Wszyscy goście byli zadowoleni, a my jeszcze bardziej :) Zespół godny polecenia. Wszystko można ustalić i dogadać, są otwarci na propozycje i mają dużo swoich pomysłów. Super prowadzili zabawy, grali i śpiewali przy stołach ... Najlepsi z najlepszych :) Pozdrawiamy gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona Klientka i Fanka
Ja również dołącze się do wcześniejszych komentarzy - zespół ALABAMA z Kocmyrzowa jest rewelacyjny!!! Przy nich po prostu nie da się siedzieć spokojnie przy stole ;) 2 sierpnia 2014 grali u mnie na weselu i już od pierwszej piosenki ("sto lat" heh ;) wiedziałam, że będzie się działo :) niezwykle rytmiczni, graja i brzmią jak prawdziwi zawodowcy, a wokal Panów wokalistów - do pozazdroszczenia. W dodatku są przy tym niezykle sympatyczni, chętni do pomocy i otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły/życzenia gości czy organizatorów ;) naprawdę jesli chcecie mieć profesjonalną oprawę muzyczną na swoim weselu oraz żeby goście bawili się na nim jak najlepiej - wybierzcie ALABAME ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze tutaj co niektórzy mają dużo do powiedzenia na temat tego zespołu . Ale ci którzy aż tak go krytykują to widzę ze nie maja nic pojęcia o muzyce. Jestem związana z muzyką poniewaz tez gram i słyszałam ten zespół na weselu 14.06.2014 roku i bardzo mi się podobało jak grają . Potrafią zagrać różnorodny repertuar . Jak to twierdzi M i M potrafili wybrnąć z każdej sytuacji bo nawet brak prądu nam nie przeszkodziło milej zabawy. A co do DJ na wesele to nie ta impreza . Jeżeli już DJ to na dyskoteki w klubach a nie dla różnych gości na wesele. Osobiście polecam zespół Alabama jak i Lukas - Band Wojtku . To dwa zespoły które są godne polecenia na różne imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Alabama chłopaki może i fajnie grają, ale co z tego jak nie można się z nimi dogadać . Chciałam ich na swoje wesele, niby wszystko było z nimi ustalone, powiedzieli że będą się kontaktować. Dzwoniłam do nich nie odbierali telefonu. Zero kontaktu straciłam tylko czas a mogli być konkretni powiedzieć co i jak albo odebrać telefon. Tak nie zachowują się profesjonaliści jak piszecie powyżej. Zamiast obrastać w piórka mogliby się zachowywać jak dorośli ludzie a nie jak nie wiadomo kto. Ja ich nie polecam a te pozytywne komentarze to chyba tylko od znajomych, fanów którzy byli na weselach lub możliwe że grali u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudo-dj jak piszecie pierdoły to przynajmniej używajcie chociaż 1 % mózgu bo nawet nie posiadacie 1 % umiejętnosci muzycznych co zespoły nawet do pięt nie dorastacie. Jak trzeba akordeonisty to wydzwaniacie po zespołach - zeby ktoś zagrał marsza, albo przy stołach, tacy z was pseudo fachowcy! od kłapania po forach ozorami : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek K
Zespół muzyczny warty uwagi polecam Night Light z Lublina www.zespol-muzyczny-nightlight.pl Gitarzysta, klawiszowiec, wokalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ znajdziesz obszerny i aktualny spis zespołów na wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chchups
Zdecydowanie polecam Alabame, grali u mnie w sierpniu. Wszyscy goście byli zachwyceni, zabawa do białego rana ! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felek

ja polecam zespół fiesta z Lublina zespolfiesta.net - grają czadowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia
Dnia 20.08.2019 o 12:21, Gość felek napisał:

ja polecam zespół fiesta z Lublina zespolfiesta.net - grają czadowo!

Kojarzę ten zespół z wesela kumpeli i przyznam, że warto go poznać bliżej, mają naprawdę przygotowane kawałki, grają wiele klasyków, ale i coś z powerem. Fiesta jak najbardziej OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×