Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PaulinkA12

SPOSOBY NA ZARABIANIE W DOMU!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdvdvdv
Skuteczna reklama Lublin to odpowiedni sposób na poprawę pozycji firmy oraz pozyskanie większej ilości odbiorców. Z jej pomocą można zwiększyć własne zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony, łatwy sposób, który zajmuje kilka minut - wypełnianie ankiet. Wystarczy się zarejestrować za darmo i klikać. Zarobki od 50 zł wzwyż - w zależności od twojego zaangażownia :) Podaje link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76410580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Globaliate
Jesteś właścicielem strony internetowej ? Posiadasz własne grono odbiorców ? – https://globaliate.com/ Dołącz do Sieci Afiliacyjnej Globaliate i otwórz się na nowe możliwości zarobkowe. Otrzymuj wynagrodzenie za przeprowadzane kampanie reklamowe w najlepszych dla Ciebie modelach. W Globaliate uzyskasz dostęp do sprawdzonych programów partnerskich oraz wysokich prowizji za kampanie. Zapewniamy terminową wypłacalność wynagrodzenia oraz doradztwo. Nie czekaj i zacznij z nami zarabiać na Twój sukces! Zostań Wydawcą i rozpocznij współpracę z Globaliate - https://globaliate.com/registerPublisher tel: 577 995 606 e-mail: kontakt@globaliate.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz sobie dorobić , zapisz się tu a nie pożałujesz w razie czego służe pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałbym zaprezentowac aplikacje applike która pozwala zarabiać za granie w gry na androidzie. Fitplay sugeruje nowe gry i pozwala zdobywać nagrody takie jak monety czy karty podarunkowe (Amazon, PayPal, Google Play…) za granie w nie! Zainstaluj tutaj aplikację i otrzymaj 4444 monet salda początkowego. http://r.fitplay.info/s/5abe36a704e44 jeśli zarejestrujecie sie z mojego reflinka to ja i ty otrzymujemy 25% więcej punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepiej opłaca się wypełniać ankiety i zarabiać na 2 portalach, które podaję poniżej. wg mnie najlepsze polskie strony to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. ARIADNA –płatne ankiety Nagrody: mnóstwo w katalogu do wyboru - od drobiazgów typu ładny długopis firmowy, który łatwo zdobyć po kosmetyki, artykuły agd i elektroniczne i inne gadżety. http://panelariadna.pl/register?ref=988388196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1239koooo
Zarabiaj Na Ogladaniu Reklam z Platformą #FutureAdPro adpro.futurenet.club/niwona85 najprostszy i najlepszy z możliwych sposobów zarabiania w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuperŕrrrrrre
Zarabiaj Na Ogladaniu Reklam z Platformą #FutureAdPro adpro.futurenet.club/niwona85 najprostszy i najlepszy z możliwych sposobów zarabiania w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcebyczwyklymczlowiekiem
Zarabiaj Na Ogladaniu Reklam z Platformą #FutureAdPro adpro.futurenet.club/niwona85 najprostszy i najlepszy z możliwych sposobów zarabiania w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaciepas
A ja polecam co innego. Łatwe i sprawdzone: Trafiłem ostatnio na nowy serwis tilido.com gdzie możesz dorobić robiąc zdjęcia paragonów. Cały system polega na zrobieniu zdjęcia paragonu i przesłanie do serwisu. Można to zrobić za pomocą specjalnej apki na Androida lub przez stronę. Zajmuje to jakieś 15-20 sekund na 1 paragon. Poświęcając - łącznie - niecałą godzinę można zgarnąć 100zł. W zależności od tego skąd ten paragon jest można dostać od 1 do 10 pkt. Polecam skupić się tylko na tych paragonach za 10 pkt, tylko wtedy, moim zdaniem, ma to sens. Są to paragony z marketów typu Biedronka, Lidl, czy Tesco - pełna lista na stronie serwisu. Logując się z mojego linka dostaniesz na starcie 50pkt.: www.tilido.com/?r=T0T9T01.X Nagrody są ciekawe: od gotówki (lub przelew), przez abonamenty (Spotify, Netflix) po smartfony. Zebrałem już pierwsze punkty i idzie to sprawnie. Wszystko działa jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://get.cryptobrowser.site/2120322 Praca polega na testowaniu przeglądarki internetowej. Wystarczy pobrać z linku przeglądarkę i używać jej kilka razy dziennie. Pieniądze do wypłaty sprawdzamy w prawym górnym rogu. Polecam ze swojej strony bo zapraszając innych mam z tego ok 300pln miesięcznie. Niezłe pieniądze jak za korzystanie z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie można zarobić parę groszy niewielkim kosztem, nie dużo bo nie dużo ale przynajmniej pewnie https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu można zarobić od 25 do 50 zł miesięcznie bez wysiłku, wystarczy sie tylko zarejestrować https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarabiać na przepisywaniu czterocyfrowych kodów??!! Nic trudnego, załóż konto z tego liku http://rumoney.club/7490494656992/ zaloguj się i klikaj po kasę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1
Jak ktoś chce dorobić trochę pieniędzy przez internet to zapraszamy na stronę:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaa1
Jak ktoś chce dorobić trochę pieniędzy przez internet to zapraszamy na stronę:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa2
Jak ktoś chce dorobić trochę pieniędzy przez internet to zapraszamy na stronę: www.pieniadze-online24.pl . Minimum 150zł dziennie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty zarobek w internecie bez inwestycji Na początku zarobiasz ok 1500zł w pierwszym tygodniu pracy na prostych czynnościach Kliknij w poniższy link i zapisz się a zobaczysz jakie to proste! http://lukaszpaawowski.getleads.pl/zarobek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusikk

Jeśli chcecie zarabiać porządne pieniądze to tylko na https://5tysiecy.pl  :)  sama zarabiam od kilku miesięcy i to jest mega strona :) wypłacają w 2/3 dni od zlecenia wypłaty :) sprawdźcie sobie sami i zobaczycie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia677

Jeśli chcecie zarabiać porządne pieniądze to tylko na <a href="https://5tysiecy.pl</a>  🙂 sama zarabiam od kilku miesięcy i to jest mega strona 🙂 wypłacają w 2/3 dni od zlecenia wypłaty 🙂 sprawdźcie sobie sami i zobaczycie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

ZARÓB 15 000 ZŁ W MIESIĄC !!!

 

Dostałem ostatnio maila od pewnego użytkownika allegro.

Przeczytałem go i nie żałuję, skorzystałem na tym.

Teraz daję taką możliwość Panu i kolejnym użytkownikom allegro.

Proszę poświęcić chwilkę i przeczytać maila!

 

Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł !! Zamykając ją wyrzucasz 15000 zł !!

Przeczytaj tą stronę do końca zajmnie Ci to kilka minut a gwarantuje, że nie pożałujesz !!

Nie zmarnuj swojej szansy !!!

 

Nie wierzysz ?

 

To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak !!!! Po pierwsze nie za nic bo wkład wynosi 5 zł po drug ie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie

20 - 30 minut jednorazowo np. dziś albo jutro!) Też nie wierzyłem ale się przekonałem! Zarobisz jak każdy kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w

okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświę ciłem 3 godzinki a n ie 30 minut! Opłacało się : )

 

Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki- najbo gatszy inwestorowi na ś w iecie, który w dodatku nie ma pracy i tak się rozeszło..... aż trafiło do

mnie i do ciebie!

 

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas

 

 

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od

ciebie! Moi znajomi już przestali narzekać na brak kasy, wciągnęli się jak zobaczyli na własne oczy , a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo

nawet znajomi czasami są nie ufni hehe teraz się z tego śmieją! Jak sobie przypomnę ich miny jak opowiadali o tym jak zajrzeli na konta!! Hehe. A

zresztą mi tez gęba opadła jak zobaczyłem konto! A teraz moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. A jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z

jednego in ternetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, sw oje

dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję, ze nakłonił

mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone- pracowały dla mnie- a nie ja na te

pieniądze!! Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000zl z każdej okazji. : )

 

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!

 

Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W

dodatku, jeśli jesteś nieś miały(a) to problem masz z głowy- bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek kto

trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogac ić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, ze każdy ma swoje piec minut to p o

prostu zrób k rok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej p rzyszłości!

 

To jest N AJTA ŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w takim KRÓTKIM czasie.

 

Ok. to zaczynamy bo się rozgadałem.

 

Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. Nie ważne ile masz lat. I na dodatek nie będziesz potrzebować

specjalnej wiedzy lub talentu. Nie będziesz przeglądał stron internetowych, nie będziesz nigdzie dzwonić, klikać w banery, lub SPAMować, nie

będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

 

- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet ale nie k oniecznie)

 

- I około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

 

 

KROK I

 

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od sieb ie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 zł.

Jak mówi Robert T. Kiy osaki- "jeśl i nic nie zainwestujesz- nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestu jesz tym szybciej zaczniesz z ar abiać< br>z powiększającą się rzesza ludzi!! Wiec, jak NAJSZYBCIEJ przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą

(tytułem):

 

"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej"

 

Chcę, żebyś wiedział, że jest to po to aby UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!. To naprawdę proste!! Gdy wyślesz 5zl na pierwsze konto

 

z poniższej listy, to po prostu możesz już się szeroooko uśmiechnąć Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści!!

Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy

 

Oto obecna lista:

 

1. Nr konta: 51 1140 2004 0000 3402 4492 7838

 

2. Nr konta 18 1140 2004 0000 3602 4492 7849

 

3. Nr konta: 15 1140 2017 0000 4302 0532 9802

 

4. Nr konta: 87 1050 1487 1000 0023 1153 9437

 

5.Nr konta: 34 1050 1559 1000 0090 7858 6212

 

PAMIĘ TAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr. 1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx"

To ze w zględu na ochronę danych, a jeżeli dobr ze prze piszesz n umer konta to pieniądze i tak dojdą... !!!

 

 

KROK II

 

Gdy już przelejesz 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z dodatkową notką, To bardzo ważne !!!), następną rzeczą, którą musisz

zrobić to kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr 1. skasuj, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu a na dole (na 5.

miejscu) dopisz swoje konto

 

NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ)

 

NIE BĄDZ ZACHŁANNY !!!

 

Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (kożystając z twojej skrzynki mailowej albo reklamować je na własnej stronie

WWW- ja tak zrobiłem), do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osbób to dobra liczba do wzbo gacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy

sposób w Internecie, przez co więcej ludz i to zobacz y i możesz więcej zarobić !!!

 

A teraz pora na dowody! POTRZEBUJESZ DOWODU? Tutaj są przykładowe 3 osoby (list a osób z adowolonyc h dostaniesz jutro!) oczywiście nie

są to wszystkie!!, które testowały ten program i które zainwestowały nic innego jak 5 zł. i 30 minut swojego czasu!

 

 

 

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których

mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły a jest jeszcze tydzień!! "

 

Tomasz Watorek , Warszawa

 

 

 

"Cześć. Tu Justyna! No cóż- co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie

zapomniałam o oca lej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje

konto po kilku tygodnia ch to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! było tam prawie 15000 złotych!!! I jak ja to te raz wydam tak szybko?

przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej Dziękuje jeszcze raz!!!!:*"

 

Justyna Toja n, Strzel ce Opolskie< br>

 

 

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na

początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie

zaje*istego kompa !!nareszcie !! Dzięki dzięki dzięki!! "

 

Ryszard Bodler, Gdańsk

 

 

Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili- czytał to i się

zastanawiał!

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey1234


Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz!

Nie zmarnuj swojej szansy!

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi. Warto przeczytać do końca!

TO NIE ŻADEN ŻART. GDYBY LUDZIE ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE BYŁOBY NAPRAWDĘ PIĘKNIE, ALE WIĘKSZOŚĆ UWAŻA, ŻE TO ŻART, ALE PROSZĘ TO WZIĄĆ NA LOGIKĘ... NA ZDROWY ROZUM.

Nie wierzysz? To oczywiste. kto da 15000 złotych za nic. A jednak.

Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 złotych. Po drugir potrzebujesz włożyć troszeczkę pracy, dosłownie 20-30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro).

Zarobisz jak każdy kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc (ja dokładnie zarobiłem 2135 zł w niecały tydzień - 30 minut. Opłacało się!).

Ten sposób wymiślił Roberto T. Kiyosaki, najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło, że trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać to zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz miał czas 🙂

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie.

Gdy opowiedziałem o tym kolegom wyśmiali mnie...

A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi koledzy wycięgnęli się, gdy zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo, nawet znajomi są czasem nieufni. He, teraz się z tego śmieję... Jak sobie przypomnę ich miny , jak opowiadali, gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto. A konto wciąż rosło i dalej rośnie.

Nawet teraz jak to piszę dziwi mnie ile osób wciąż musi ciężko pracować, aby utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer.

Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tę wiadomość i przedstawił mi ten pomysł. Dziękuję, że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze (kurcze jakie pieniądze ,5 zeta to browar w knajpie...) po to, by włożone pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniadze.

Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY INTERES!

Nie potrzbujesz niczego sprzedawać. Nie potrzebujesz o tym rozmawiać z przyjaciółmi, rodziną ani z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały, to masz problem z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. ktokolwiek, kto trzymarękę na pulsie może osiagnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jesli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej!

To Twoja szansa na zmianę przyszłości!

To jest NAJTAŃSZ, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez internet w tak KRÓTKIM czasie.

Ok to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. Nieważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. Nie będziesz przeglądał stron internetowych, nie będziesz nigdzie dzwonił, klikał lub spamował, nie będziesz także płacił za reklamy itp.

Wszystko czego potrzebujesz to:
- konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale niekoniecznie),
- około 20 - 30 minut Twojego czasu jednorazowo!
- jeżeli masz chociaż 13 lat to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz?

KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby zarobić musisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to ZAINWESTOWAĆ 5 złotych. jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nie nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi.

Tak więc przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe. Nazwę odbiorcy wpisz: xxx a jako tytuł wpisz INWESTYCJA lub DAROWIZNA

CHCĘ ŻEBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto możesz już się szeroko uśmiechnąć. Nie wiem czy wiesz , ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:
2 nr konta: 97 8309 0000 0078 0243 3000 0010 

3 nr konta: 81 1050 1113 1000 0091 4646 0929

4 nr konta: 80 1090 1131 0000 0001 0936 0000

5 nr konta: 49 1050 1025 1000 0022 8470 6070

5 nr konta:43 1020 2762 0000 1802 0120 7356


Pamiętaj wpłać 5 zł na konto nr 1 i wpisz nazwę odbiorcy jako XXX (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz nr konta to pieniądze i tak dojdą).

KROK 2
Gdy juz przelałeś pieniądze na konto znajdujące się na pierwszym miejscu listy, następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego).
Później konto nr 1 skasuj a na sam dół wpisz SWOJE KONTO. W ten sposób znów będzie 5 kont, a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie sie tak, że pod nr 5 jest twój nr konta.

NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1 POZYCJI, PONIWAŻ SAM NA TYM STRACISZ.

(wyjaśniłem to na początku i czytaj dalej) NIE BĄDŹ ZACHŁANNY.

Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej skrzynki e-mailowej lub reklamując na swojej stronie www) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz to zareklamować w darmowy sposób w internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW?

Tutaj są przykładowe 3 osoby, oczywiście nie są to wszystkie, które brały udział w tym programie, i które zainwestowały nic innego jak 5 zł 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspaniały plan. Zrobiłem! Wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać te 15000, o których mówiliście, ale te 9135 tez mnie powaliły, a jest jeszcze nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenika

Ja prowadzę mały sklep - do jakiegoś czasu tylko internetowy, ale w tym roku poszłam do przodu i otworzyłam też stacjonarny. Od razu odezwałam się do pracowników agencji MtWeb z Krakowa, którzy zajmują się pozycjonowaniem mojej strony od samego początku, teraz zaproponowali dodatkowe działania promocyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Proponuje ten link po prostu wypełniasz ankiety i zarabiasz w dolarach strona jest po angielsku ale to nie przeszkadza bo ankiety po polsku, po zalogowaniu pomagam wjak zarobić jak najwięcej na początku nie obiecuje dużych sum 50-200zł pierszy miesiąc ale bez ryzyka, wypełniasz w domu na laptopie w autobusie na smartfonie kiedy chcesz naprawdę fajna sprawa 
https://www.clixsense.com/?14322761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×