Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zielono Niebieska

Hmmmmmmmm.....pielegniarka??

Polecane posty

No wlasnie ...Panowie....co sadzicie o pielegniarce, w latekstowym kostiumie? Takiej, ktora dokladnie Was przebada? Pomoze w zrobieniu lewatywy, wykona zastrzyk, zmierzy Wam temperature w tylku i zbada czy wszytskie organy sa zdrowe? I Zgodzilibyscie sie spelnic taka fantazje Waszej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwartx na...
Oj tak choćby teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie...nie chcialam przestraszyc towarzystwa, dlatego nie wspomnialam. Masaz prostaty podczas loda, i w miare mozliwosci i checi posuniecie sie nieco dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igieł i lewatywy nie lubię więc niechętnie - ale dobra opieka medyczna to dziś istny skarb :P...tylko proszę nie podawać pavulonu by za bardzo nie rozluźniać pewnych części ciała, które powinny zachować odpowiednią sztywność :P Fantazja bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Strój piguły mnie zajebiście podnieca. Ale to "głębiej" jest trochę nie w moim kierunku. Ale nie mówię nie. To zależy od tego jak pielęgniarka zabrałaby się do badania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od badania uszu...umiescilaby Wasz nos miedzy swoimi cyckami i sprawdzila czy z uszkami wszytsko gra ;) Potem moze twardosc penisa, sprawnosc jezyka i takie ogolne badania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równouprawnienia
mioże być w kostuimie, ale odpowiednio wyciętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon dlaczego nie lubisz lewatywy? Przeciez jej nawet nie czuc ;) A igly....no coz....chyba umieszczenie czegos w tylku czuc duzo intensywniej niz uklucie cienkiej igielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielono Niebieska -> jeśli umiesz robić zastrzyk to ja nie mam nic przeciw... i coś innego w tyłku tez może być ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielono Niebieska - widocznie mało wprawione ręce mi ją robiły...ale może jeszcze wszystko przed mną :) Igieł nadal jednak nie lubię - każdy ma jakieś fobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×