Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mira03

Taras

Polecane posty

Gość gość

Jeśli szukasz dobrej firmy to ja mogę polecić deski kompozytowe ze strony tardex-wpc.pl/. bardzo dobrze przygotowane deski, estetycznie nienaganne i dodatkowo mają również spory wybór różnych kolorów więc pewnie coś sensownego uda się wybrać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Jak już to Modrzew. Ale bez sensu dmuchać na zimne, lepiej dopytać się u kogoś kto zna się na rzeczy.. Przynajmniej ja z mężem tak zrobiliśmy, nie chcieliśmy żeby taras po roku wyglądał.. a raczej nie wyglądał. Osobom z Gdańska polecam zajrzeć do salonu Green Step przy Szadółkach, właśnie tam zasięgnęliśmy po radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowanie super ofertę będziesz miał na seqo.pl/ Bardzo doświadczona firma, która robi naprawdę świetne deski kompozytowe, estetycznie również na bardzo dobrym poziomie więc myślę, że każdy będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Żadne drzewo! Tyllko taras z kompozytu!!!!

Kompozytu nie trzeba malować, nie butwieje, zobacz sobie owadekor.com.pl, mają swietne tarasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Moim zdaniem lepiej kuic dom niz wybudowac. My w krakowie kupilismy nieuchomosc. Ale ciezko na rynku, wiec lepiej korzystac z pomocy biur nieruchmosci. ja polecam bardzo abc dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem deski sosnowe i nie polecam, jak i generalnie drewna na taras. Nam po 5 latach pogniły w kilku miejscach mimo, że konserwowaliśmy dodatkowo te korniki. Zmienieliśmy na płyty betonowe i mamy święty spokój. W Kost-Bet znaleźliśmy płyty Sanida, które wyglądają jak panele drewniane, a dodatkowo mamy wysoką trwałość betonu. Taras wygląda bardzo dobrze, lubimy zapraszam tam znajomych w okresie letnim 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak Benk mogę Ci polecić płyty tarasowe z Kost-Bet. Beton jest trwalszy, a do tego firma ta ma duży wybór więc na pewno coś Ci się spodoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie polecam płyty betonowe z Kost-Bet. Mam z tej firmy i kostkę brukową i płyty tarasowe. Serdecznie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×