Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Jestem zakochana.

Polecane posty

Tradycyjnie - nieszczęśliwie. :( Za każdym razem jak go widzę mam ochotę paść zemdlona w jego ramiona, przypominam sobie jednak, że ma dziewczynę, a ja dla niego jestem jedynie robotem i zaczynam się rozglądać za jakimś przedmiotem, którym mogłabym się pier­dolnąć w łeb. :( Kur­wa, kur­wa, ku­rwa. Dlaczego nie potrafię być wredną suką i kraść facetów? Ten jest tego całkiem wart. Nie byłam tak emocjonalna od ostatniego zerwania. :( Na takie smutki tylko NFS. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popołudnie u kapelusznika
ta.. ja też w pracy :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun_polski
leonki chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i zaczynam się rozglądać za jakimś przedmiotem" xxx Proponuję, by ten przedmiot był ludzki :-) Nawet do siebie pasujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujek Heinrich Czy twój wybranek nosi lenonki? ­ A czy to by oznaczało, że skrywa jakiś mroczny sekret? Ej, jesteś Fubu czy podszywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antygeniusz, drzwi. ­ Zaręczam, jest człowiekiem z krwi i kości 😠, od czasu do czasu łazimy na kawę, żeby pogadać o różnych projektach, jego studiach, moich studiach, na które nie wiem czy uda mi się dostać, bo nie chce mi się podchodzić do matury, itd., itp. Jest cholernie inteligentny, ma swoją pasję i niestety postrzega mnie wyłącznie przez jej pryzmat. Jest jak słoneczko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ździsław Najmrodzki
Wujku Heinrichu a obciągasz pałki młodym jurnym pedałom? nadawałbyś się homoseksualny kmiocie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może "robotem" to nie najwłaściwsze określenie. Bardziej pasowałby żołnierz, którego trzeba przygotować do walki, bo ma potencjał. Innymi słowy przygotowuje mnie do zawodu, rozmawiamy sobie też o życiu, jest miły, robi sobie jaja, kiedy mam smętną minę...i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślem sem, że mogłabym już wejść w jakiś związek. :( Ale nie jezdę złodziejką. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ździsław Najmrodzki
Wujku Heinrichu a bierzesz w tyłek? Lubisz jak Cie bolcują młode pedały? Lubisz lubisz, homosu mały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie. Ale z drugiej strony jest o 5 lat starszy i zapewne skończyłoby się to zbyt typowo - ot, głupia siksa...i bum. Nie wiem już sama co wolę, być głupią siksą czy szlifowanym diamentem, który jednak zachowuje jakąś godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo gorzej - zaczęłabym się zbliżać, a on by stwierdził, że chyba ocipiałam i zwiałby ze swoją wiedzą, która jest mi teraz bardzo potrzebna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się wypowiedzieć, czy też raczej, jak to ktoś określił, "wyrzygać" słowa. Zawsze jak sobie coś idiotycznego albo żalowego napiszę na kafeterii, to mi się jakoś lepiej robi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyznaj mu miłość. On stwierdzi, że zawsze Ciebie kochał i będziecie żyć długo i szczęśliwie. Jego była natomiast wyjdzie za mąż za ogrodnika i będzie mieć pięcioro dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzech chłopców i dwie dziewczynki. Będziecie spotykać się w weekendy na grillu i rozmawiać o czasach szczenięcych miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W roku 2056 wasz pierworodny wynajdzie nowy sposób pozyskiwania energii, za co otrzyma nagrodę nobla. Rok później w wyniku nieudanego eksperymentu rozpierdoli Ziemię w pył. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizja pierworodnego rozpi­erdalającego Ziemię w pył dość skutecznie zniechęca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochałaś sie tylko
nie podążaj drogą Natalii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza córka wynajdzie szczepionkę na HIV. Niestety okaże się, że powoduje ona bezpłodność oraz wywołuje samoistne mutacje. Niestety jej słabe serce nie wytrzyma oskarżeń ze strony ludzkości. Niezadowoleni ludzie powołają organizację terrorystyczną mającą swoją siedzibę w niezmierzonych niciach warszawskiego metra. Wkrótce zapanuje chaos. Pewnie doszłoby do tragedii i wojny światowej, ale wasz pierworodny w wyniku nieudanego eksperymentu rozpierdoli Ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Czesław że ty seks to tylko w noc poślubną i biczowanie za wypływ nasienia w nocy. Takie coś jak ty naprawdę jeszcze istnieje? Słyszałaś Dek@ jesteś nie w porządku, i co zrobisz z tym fantem? Deka ty jesteś zimna suka w chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia w Brooklynie
więcej erudycji ślepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×