Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iustka80

termometr elektroniczny do czoła- czy warto

Polecane posty

Gość gość
Pod względem technicznym bardzo dobry jest nasz Mini Temp wiem że niektórzy narzekają na podczerwień w swoich termometach a tutaj reaguje ona od razu bez czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największym plusem termometrów z podczerwienią jest dla mnie to że są higieniczne, nie rozsiewa się na nich bakterii po całym domu, ja mam modle Noncontact długa gwarancja, długa żywotności baterii, mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza cyfrowym termometrem mam też w domu classic xl tradycyjny szklany ale bez rtęci w środku, na pewno przewagą takiego modelu jest to, że ma gwarancję po wsze czasy..:> Jeśli go nie rozbiję to w zasadzie będize działała do końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice używają analogowego termometru classic xl, o tyle fajny że ma powiekszenie na wyniki także oni z tymi swoimi oczami już słąbszymi łatwo odczytują sobie te pomiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zastrzeżeń do pomiarów przez nonContact, wyniki podaje uczciwie, nie wymyśla sobie tych badań, czy mierzę temp na ciele czy na przykład wody w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Baby Temp marki Sanity. Polska marka, długa gwarancja, ładny czytelny wyświetlacz, jak na razie – rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy Classic XL już od paru miesięcy. Mierzy dokładnie wygodnie nie jakiś podrażniający czy nieprzyjemny dla ciała. Ja tam wolę taki tradycyjny termometr moim zdaniem analogowe są po prostu bardziej precyzyjne a w każdym razie dużo trwalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuśki myślę że warto zainwestować w coś bezdotykowego. Sama używam Non contact bo go akurat u naszej pani położonej dojrzałam i mi poleciła. Jest atestowany medycznie czyli ogólnie chodzi o to że wyniki są dokładne prawdziwe. Podoba mi się tutaj wyświetlacz czy klawisze wszystko dobrze widoczne proste w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że BabyTemp poza tym że mierzy szybko i dokładnie to też po prostu dobrze wygląda od strony designu. Duży wyświetlacz, łatwo wyczuwalny pod palcem przycisk, wymiana baterii też nie jest jakoś szczególnie skomplikowana, nie muszę się szarpać tutaj z klapką i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że teraz dużo dokładniejsze są termometry bezdotykowe. Super sprawdzają się np. te z haxe, bardzo fajny termometr marki Heinemann za cenę dość przyzwoitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacie kupiłem w prezencie Classic XL ostatnio i jest bardzo zadowolony, wcześniej to się mega męczył z cyfrówką nie za bardzo ogarniał obsługę, baterie mu się zmieniało ciężko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam termometr przez zestawienie na http://rankingtermometrow.pl/. Nie byłam szczególnie oryginalna i kupiłam ten BabyTemp z samego szczytu listy ma najlepsze oceny i ja też go mogę polecić. Działa szybko mierzy dokładnie podczerwień reaguje w ciągu sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że NonContact jest bardzo poręczny, ja sobie go chwalę. Nie za duży nie za mały, z szybką mocną podczerwienią która reaguje natychmiast (i to nieważne czy mierzę gorączkę, czy sprawdzam ile stopni ma woda w wanience). Sam wyświetlacz też dobrze podświetlony widać wyniki przy gorszej pochmurnej pogodzie kiedy w domu mam ciemnicę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że NonContact jest bardzo poręczny, ja sobie go chwalę. Nie za duży nie za mały, z szybką mocną podczerwienią która reaguje natychmiast (i to nieważne czy mierzę gorączkę, czy sprawdzam ile stopni ma woda w wanience). Sam wyświetlacz też dobrze podświetlony widać wyniki przy gorszej pochmurnej pogodzie kiedy w domu mam ciemnicę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą zaletą Classic jest cena na pewno, no i druga sprawa że taki termometr to przeżyje kilka pokoleń użytkowników :) inwestycja nad dłuuugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się w BabyTemp sporo rzeczy, ale najbardziej chyba ta pamięć pomiarów. Jednak to jest ważne żeby sobie monitorować jak się gorączka zmienia w ciągu doby u dziecka, a nie wszystko można spamiętać...zwłaszcza że jako matka 3 dzieci mam i tak dużo na co dzień do spamiętania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mogę zamowić ten termometr classic xl? potrzebuje sprawdzonego linku/strony z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia

Sanity ogólnie robi porządne rzeczy na lata a nie jednorazowki. Mam zestaw  BabyTemp+kompres od siostry która mi go kupowala w prezencie już rok temu. Zadnych problemow nie mam ani z termometrem ani z kompresem. Taki żel długo trzyma temperaturę całość ładnie się uklada na ciele, dobrze przylega nie zsuwa się, jak polozy się przez material to też nie odparza nie podrażnia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Szukałam termometru na podczerwień, ale takiego z medycznym atestem i trafiłam na Non Contact. Jestem bardzo zadowolona. Pomiar jest dokładny. Do tego co bardzo ważne w przypadku opieki nad niemowlakiem, można zmierzyć temperaturę np. mleka albo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miley

Nie wiem, czy ktoś już wspominał, ale ja bardzo polecam termometr dotykowy HW-2 z haxe. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. A byłam przyzwyczajona w ogóle do tych rtęciowych, ale cieszę się, że je wycofali, bo one były niebezpiecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam elektroniczny do czoła ze sklepu Oromed. Działa bardzo szybko i bez problemowo. Maluch nawet nie wie co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iio

Jest spora oferta termometrów w ofercie Sanity, możesz zerknąć sobie do ich oferty, między innymo model FastTemp, bezdotykowe, wygodne urządzenie, na pewno fajnie się sprawdzi. Warto po niego sięgnąć jak macie dziecko będziecie zadowoleni z tego jak funkcjonuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek
Dnia 18.09.2018 o 16:53, Gość gość napisał:

Używamy Classic XL już od paru miesięcy. Mierzy dokładnie wygodnie nie jakiś podrażniający czy nieprzyjemny dla ciała. Ja tam wolę taki tradycyjny termometr moim zdaniem analogowe są po prostu bardziej precyzyjne a w każdym razie dużo trwalsze.

Tez polecam ten termometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×