Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

tak, mozesz sprawdzic operatora i miejscowosc w ktorej swiadczona jest dana usluga internetowa. A adres "wewnetrzny" jest niedostepny, trzeba sie zwrocic do firmy :) przez uprawnione "sluzby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, boona - nie wkleja się tutaj z automatu to moje IP - wklej je sobie w ramki obu stron i obejrzyj wyniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja- miejscowosc to pikus, jest masa portali gdzie obok wypowiedzi uzytkownika pojawia sie jego adres IP, i co to daje? Zadnej wiekszej wiedzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zrobiłam sałatkę gyros.Mniam :).Troszkę mi się smutno zrobiło dziś.Spotkałam w sklepie faceta,którego odrzuciłam aby swego czasu dać 2 szansę byłemu i zraniłam go wtedy.Oczywiście ex się nie zmienił i podziękowałam mu za dalszą znajomość jak wiecie.Mam teraz kochanego T.ale jednak nieco mi przykro,że kochają nas ludzie,na których miłości nam nie zależy a my często kochamy ludzi,którzy naszą miłością podcierają sobie tyłki i zupełnie nas nie doceniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg jednej z tych stron jestem z Warszawy, a wg drugiej z Częstochowy:) Ułatwię Ci, bo dzisiaj wywaliłam moje konto z NK, więc i tak mnie w razie czego nie namierzycie i w sumie możecie mi nagwizdać - jestem z Prudnika - pisałam Ci kiedyś, że mieszkam blisko Ciebie i blisko granicy i gór i niewykluczone, że spotkałam Cię kiedyś na stokach, stąd pytałam kiedyś gdzie granicę przekraczasz i w które regiony uderzasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja- laczysz sie w tej chwili przez telefon komorkowy i wiesz ze to zaden problem ustalic teraz dokladny adres, lacznie z ulica i numerem domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - nie umiem tak szybko pisać przez telefon komórkowy i wklejać z niego linki:) więc nie zgadłaś:) siedzę sobie we własnym domku i oglądam sobie od 2 minut serial Na Wspólnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - no to nie wiem - wstukaj w google pojęcie "geolokalizacja" i wklejaj po kolei to samo IP:) Ja wzięłam tylko 2 pierwsze strony jakie mi się wyświetliły. Zobaczymy czy chociaż raz na opolszczyznę wskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam komorkowy? az nie wierze, literowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi :), wazne ze jest juz dobrze teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - pewnie, że się dowartościowuję głównie patrząc na twoje foty na FB:P Nie na twoje dzieci, a na ciebie - żeby niedomówień nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ze sobą problemu , nie mam kompleksów i nie mam potrzeby obrażać ludzi :) :) a że ktoś musi ....... to jego problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - to się w datę wstrzeliłaś :) ale skoro napisałaś że miałaś to się pewnie przesunęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem, dzieci i wnuczeta pojechaly, teraz mam zasluzony odpoczynek, uwielbiam ich wizyty, zawsze weselej:) Widze i nie dowierzam pewne osoby, nie potrafia odposcic, ah szkoda slow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×