Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Boona fajne zdjecie i jaka woda czysciutka. Nie to co nad polskim morzem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - fajnie że kolor się udał; ja wróciłam spod prysznica, obejrzałam sobie swoje włosy - tak jak pisałam kolor mam zbliżony do naturalnego więc odrostów nie widać, ale muszę jutro nałożyć farbę bo od skóry widać siwe włosy :) pierwsze pojawiły mi się w okolicach 18 ale zwykle farbuję to tak nie Teraz jak się dokładnie przyjrzałam to gdybym nie farbowała to byłabym siwiutka :) a mam ok. 30 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) co do siwych wlosow- ja tez tak kolo 18 zaczelam siwiec oi fakt- bez farby bylabym siwiutenka. eeehhh, jaki spokoj przy sobocie- maly u taty (4 weekend), moj zapisal sie do szkoly na stare lata :P i wlasnie pojechal na pierwsze zajęcia :) ide zaraz na zakupy jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wcześnie wstajecie, ja dopiero zaczynam sobotnio-niedzielne sprżatanio-gotowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
18:58 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja P.S. a wez ty taka sobie ja - no na pewno jesteś w ciąży. Gratuluję - wizualizacja sprzyja poczęciu, może ci się w końcu uda szybciej niż za 15 lat! I kolezanka prawde ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
19:15 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja Misia - i jeszcze coś - ja się brzydzę dwulicowością, podłością, chamstwem i kobiecością w takim rozumieniu jakie przejawia kilka z Was. 19:19 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja a wez ty taka sobie ja - a może mnie twoje słowo "wypie**alaj" jak sztylet: poraniło, pokaleczyło i w odwecie MUSIAŁAM odreagować? I i ma inne kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
19:35 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja mam dość takiego kraju - jakoś nie widzę cię na pierwszych 10 stronach topiku, a dalej mi się szukać nie chce. I PIEPRZONA DEBILKO - co ty sobie wyobrażasz, że jak użyjesz górnolotnych zwrotów o nadziei i chamskiego pojęcia, to mi pysk zamkniesz? Jakoś nie działa to na mnie wyobraź sobie. Dla mnie to nie jest żałoba, a jak mi ktoś po odciskach depcze, to sorry, ale ja mu też deptać będę. I pani detektyw wszedzie weszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
20:39 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja a wez ty taka sobie ja - ależ jak sobie życzysz skarbie, z małą różnicą: nie będę SIĘ pie**olić, tylko będę WAM pie**olić o waszej rzekomej kulturze i dobrym wychowaniu. Żałosna pieprzona staraczka - obyś się jeszcze 10 lat starała o to swoje jedno marzenie. Twemu dziecku niczego złego nie życzę, ale tobie wszystkiego najgorszego. Przynajmniej będziesz miała o czym marzyć karykaturo kobiety. Tego sobie życzyłaś? No to hoł, hoł, hoł - wesołych świąt! I zanim wyjedziecie mi z brakiem kultury, to poczytajcie sobie wasze ostatnie wpisy. Nie ja zaczynam, a cackać się z nikim nie zamierzam. I a tu cała prawda jak jest zalosna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
wiecie az szok jak mozna komus tak zyczyc ? I' 21:00 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja światełko - ok. ja też mam kupę zajęć, ale diabli mnie biorą jak czytam takie wpisy - forumowiczki od siedmiu boleści Ja wiem, że to może nie Ty, ale to piszą Twoje koleżanki! Nie mam zamiaru wrzucać wszystkich do jednego wora, ale chciałabym, aby ta co jest tak fałszywa w stosunku do innych kobiet i tak wrogo i wulgarnie do nich nastawiona - przewyła całe świeta, aby były to były najgorsze święta, jakie miała w swoim życiu. Niech całe zło, które kieruje w stronę innych osób wróci do niej w dwójnasób! I nie piszę tego wulgarnie i niegrzecznie. Ja jej tego bardzo grzecznie życzę. Z całego mojego serduszka. I pozdrawiam ją najgoręcej jak potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
19:55 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja asiulka - gratuluję i coś ci napiszę: ty może nie zazdrościłaś dziewczynom bety, ale kliknij na niektóre pseuda waszych forumowych koleżanek - zobaczysz m.in. ilość postów, które każda z nich napisała. Niektóre nie udzielają się tutaj tak często jak kilka z Was i uwierz mi, chociaż czasem tutaj zaglądają (sprawdziłam to, bo są na to metody, za jakiś czas wam może napiszę jakie) one mają najwięcej tutaj pomyj które na was wylewają na pomarańczowo. I jedna z waszych pomarańczowych koleżanek również. Trudne do uwierzenia, prawda? A jednak. Odpowiedź na twoje pytanie apropos przyrostu bety u dwóch dziewczyn w jednakowych dniach cyklu znajdziesz na dole tej strony, sama przekonaj się jakie mogą być rozbieżności: http://parenting.pl/portal/co-to-jest-beta-hc g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
18:30 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja a wez ty taka sobie ja - zabolało? Miało cię aboleć. Takie właśnie zło. Tak wielkie na jakie zasługujesz krowo. A zasługujesz za chamstwo, wulgaryzmy, dwulicowość, prostactwo, pustactwo i t p. Abyś jeszcze 15 lat marzyła o tym o czym marzysz. I tylko marzyła. I' niech twoje nowe kolezanki poczytaja jaka maja teraz w swoim gronie prostaczke !! i ty mowisz o dwulicowosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
18:51 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja ALUSIA - wszystkiego dobrego i spokojnych, cierpliwych, systematycznych, długich i owocnych starań. Jeżeli rozpieprzyłam topik, to głównie dzięki tobie i kiki i waszej kulturze osobistej - starałyście się jak mogłyście. Mam nadzieję, że będziesz konsekwentna w swojej decyzji. A co do twojego imienia - to jak komuś za skórę zajdziesz, to co ma cię Alusią nazywać tylko z tego względu, że już ktoś wcześniej użył pseUdonimu (nie pseŁdonimu) Alka? No wybacz, ale nic bardziej niedorzecznego nie słyszałam. Nie znam nikogo bardziej wulgarnego, prostego, chamskiego od ciebie. Nikogo, kto potrafi z chorej zawiści i nienawiści tak złorzeczyć innej osobie, która boryka się z podobnym problemem. Ty nawet nie starasz się słów zmieniać i używasz rynsztokowego słownictwa czy pod swoim nickiem czy pod jakimkolwiek innym nickiem. Używasz DOKŁADNIE takich samych zwrotów, pojęć i zlepków słów. Masz ubogie słownictwo i to cię wydało przede wszystkim. A potem już poleciało dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty joanna
zamiast sie przywitac od rana, to wklejasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
23:38 [zgłoś do usunięcia] Taka-sobie-ja Ja nie chciałam żeby się rozniosło że Adaś jest z in vitro. ja jestem z małego miasta i nie chcę żeby mu ktoś z tego powodu kiedyś dokuczał. w szpitalu jak zobaczyli pieczątkę kliniki i podpis lekarza zapytali czy skoro dr W. maczal palce w mojej ciąży to czy dziecko jest w wyniku in vitro, ale ja zaprzeczyłam. powiedziałam tylko że dr pomógł mi podregulować hormony i tyle. I WASZA KOLEZANKA JEDNAK KLAMIE !!!!! A TU PISALA ZE NIGDY NIE ZATAILA I NIE BEDZIE TEGO FAKTU ZATAIAC !!!!!! I CO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahahihihi...........no wklejaj, wklejaj dalej, a nuz zmienie zdanie o takiej-sobie-ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak serio to skoncz juz z tym wklejaniem, bo nudna jestes. Jak ktos bedzie chcial sobie poczytac, co i gdzie pisze taka-sobie-ja, to sam znajdzie i poczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
19:12 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja Misia72 - wiesz dlaczego Aśka nie wyniesie się na Bociana? Bo stamtąd wyleciała by po pierwszym "debilu". I podpisuję się pod słowami już-nie-czekającej: pogratuluj swojemu ziomalowi temu od informatyki To ten mój, który pomógł mi w rozszyfrowaniu alki tzn Alusi i kiki jest lepszy, bo po pierwsze nie jest zawodowym informatykiem, tylko grzebie się w tym z pasji i z pasji koduje i programuje na zlecenia, więc prawa nie złamał dzieląc się ze mną wiedzą potrzebną do identyfikacji obu dziewczyn.i I podobno jest informatykiem !!!!!!!!!!!!!!! kolejne klamstwo !!!!!!!!!! komedia zajrzyj do słownika jak się pisze nóż :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihi
mam w dupie czy jestes nudna idż na inny temacik rozrywkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhihihihi...... no wlasnie zajrzyj tluczku, dobrze ci radze. Nuz, a noz to roznica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhihihihi.....Aska, wez sie za gary, zeby dzieciaki glodne nie chodzily. A nie produkujesz sie i produkujesz, sciagajac i wklejajac posty takiej-sobie-ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna- intensywnie dążysz pustaczko do rozwalenia topiku. A mnie to fruwa. jak chcesz to pomogę ci tutaj przeklelać moje posty z innych topików - jest tego znacznie więcej niż tu wrzuciłaś i trafiają się wśród nich jeszcze ciekawsze! serio! tak wiec skoro tak cię moje posty interesują wklej tutaj na znak tego jeszcze kilka z nich lub kilka linków-wieczorem będę miała więcej czasu to poświęcę 3-4 godziny i powklejam razem z tobą. postaram się przekleic wszystkie te które gdziekolwiek pisałam. oj aśka ty musisz mieć cholernie nudne życie... dziewczyny znowu będą dzięki tobie szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrze gada, czy też plecie, ma swój język Polak przecie! Tośmy już Rejowi dłużni, że od gęsi nas odróżnił. Rzeczypospolitej siła w jej języku również tkwiła... Dziś kruszeje ta potęga, dziś z angielska Polak gęga... Pierwszy przykład tezy tej: zamiast dobrze jest okej! Dalej iść śladami tymi, to nie twarz dziś masz a imidż... Co jest w stanie nas roztkliwić ? Nie życiorys czyjś, lecz siwi ! Gdzie byś chciał być w życiu, chłopie? Nie na czubku, lecz na topie ... Tak Polaku gadaj wszędy! Będziesz modny... znaczy trendy i w tym trendzie ciągle trwaj, nie mów żegnam, mów "baj-baj"! Gdy ci nietakt wyjdzie spory, nie przepraszaj! Powiedz: Sorry! A gdy elit chcesz być bliżej, to nie "Jezu" mów, lecz Dżizes ... Kiedy szczęścia zrąb ulepisz, powiedz wszystkim, żeś jest hepi! A co ciągnie cię na ksiuty? Nie uroda ich, lecz biuty Dobry Boże, trap się trap... Dziś nie knajpa już, lecz pab! No, przykładów dosyć, zatem trzeba skończyć postulatem, bo gdy język rani uszy, to jest o co kopie kruszyć! więc współcześni poloniści walczcie o to, niech się ziści: Żeby wbrew tendencjom modnym polski znów był siebie godny! Pazurami ! Wet za wet ! Bo do d... będzie wnet... Post Scriptum: Angielskiemu nie ubędzie kiedy polski polskim będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja--Bym Ciemusiał tutaj po imieniu nazwać bo co Ty tutaj wyprawiasz to sie mózg lasuje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocico wydaje mi się że Cię znam od 2010 r z poczatkiem roku.Nie odpowiedziałem wcześniej ,gdyż mnie nie było już tutaj.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×