Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Ciekaw jestem ile ma lat ta komediantka taka-sobie-ja.:O:( na razie z wypowiedzi wynika że raczkuje umysłowo czyli tak już z okładem daje 7-8 lat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi--nie bądż przewrażliwiona ,gdyż ośla pała taka sobie ja tylko czeka na taką reakcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu-nie jestem przewrażliwiona tylko zawiedziona,że dorosłe kobiety lubią tak sobie dosrywać i żadna nie potrafi ustąpić tylko zasmradza całe otoczenie aż do mdłości.No ja (cenzura).Nie będę tutaj już pisała-niech się panie same tarzają w tym syfie.Każda się uważa za mądrą a dalej "jojczy" i mało się nie posika jak dowali drugiej...To jest po prostu mega żałosne a ja nie lubię siedzieć w nieświeżym powietrzu z kłótniami w tle,więc do widzenia Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi--masz pobożne życzenia koteczku.Przecież ta łajba zwana kafeterią już tonie.Dojdzie do tego,ze zamkną ją kiedyś i co taka łajza co tutaj jest rozkokocona będzie robić??Moze maltretować innych w realu.?Przecież uwielbia być przekupka,moze jakiś stragan juz ma zamiar tutaj otworzyć i nawijac smutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no ubawiłam się nie wiem z czego bardziej czy z wklejanych postów czy z tego, że znowu jest na mnie :) i po co mam to komentować ? nie warto, nie wiem w co ty grasz- taka sobie ja , ale ja obiecałam dziewczynom , że nie będę pisała na pomarańczowo i tego nie robię i nie będę :) powodzenia w nakręcaniu się :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona taka sobie ja
Już sie wyręcam sianem bo wsiora jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna.....jezeli twierdzisz, ze ta cala hahahahihihi to nie Ty. To widocznie ta osoba lubi jak jest klotnia i wkleja tu to co gdzies tam napisala taka-sobie. Prowokuje tym do klotni. A Ty pisalas pod roznymi nickami, wiec sie nie dziw, ze teraz uwazamy, ze Ty i ta druga to jedna i ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozwaliłabym swojego topiku , to po pierwsze, po drugie zależy mi na pisaniu z dziewczynami i nie tylko, bo i mężczyźni tu zaglądają :) po trzecie nie ja chodzę i wypisuję na staraczkach jak to napisała tak sobie ja i nie wypisuję tu :) nie mam takiej natury detektywa jak ona :) i mnie nie obchodzi co gdzie i jak pisze się na innych topikach :) po czwarte to nie ja ułożyłam swój scenariusz życia pod wpływem tylko 3 postów :) i po piąte nawet na czarno nie jestem w stanie pisać takich bzdur względem innych osób :) :) to co przeczytałam jak ona pisze do innych dziewczyn to mi się nie dobrze zrobiło :( ale każdy lubi to co lubi i na ten temat nie powinno się dyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zaczyna sie to podobac a najbardziej szantaz na WSZYSTKICH TOPIKACH-...bo wam go rozpierdziele itp :D,no poprostu miodzio. I czy to Asia czy pomaranczowka to wkleja to mnie to jeden wielki h...j obchodzi co taka sobie pisze bo ja swoje zdanie mam co do jej szacownej osoby. Prawda Asia? wiec najlepiej ignorowac jak jej sie zdaje ,,obrazanie,,. I taka-sobie-ja z calym podziwem do Twojej niewatpliwej umiejetnosci tworzenia obszernych eleboratow- tak naprawde to dla Ciebie zabawa w kotka i myszke z powodow ktorych mozna sie domyslac,ale cel ktory sobie zalozylas (obrona prawdy i ble ble ble)jest dla Ciebie nieosiagalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj boona :) czytałaś jak można dziewczynie, która się stara już kilka lat o bobaska , napisać to się staraj jeszcze 15 lat !! i następnej, że życzy ej najgorszych świąt !! maskara , aż się w głowie nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wychodzi na to, ze ta cala hahahihi, robi to specjalnie bo wie, ze zaraz przyleci taka-sobie-ja i zacznie sie "akcja" od poczatku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jej nie prowokujemy :) mnie ona nie obchodzi jej szacowna osoba i co sobą reprezentuje , ja tylko współczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i komedia wcale by mnie nie zaskoczylo jakby to byla taka-sobie-ja. A co ciekawe- jak tylko pojawily sie wpisy na topiku anity z pytaniem czy mam meza. chyba przedwczoraj, napisala wiad.do joanny ze to na bank taka-sobie-ja zobaczyla na FB ze mam panienskie nazwisko i status- w zwiazku. No i co? Wczoraj bylo DOKLADNIE JAK NAPISALAM!!!! Wiec najlepiej ignorowac tą cala jej akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie miala to dopisac, ze chyba nie myslicie, ze to ona podszywa sie pod ta hahahihi. Ale juz sama nie wiem, bo po co by miala to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem. Tu juz bylo tyle akcji, ze trudno sie w tym wszystkim polapac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś wcześniej sobie pisałyśmy normalnie, bez żadnych prowokacji czy wklejania postów innych osób i widać, że się komuś nudziło to czytać i postanowił w nasze życie troszkę wrzucić zamieszania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co robicie na obiad? czy już po obiedzie? ja chyba zrobię kotlety z piersi kurczaka, z ziemniakami i surówką z czerwonej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby siac zamet i rozpoczynac klotnie- a czemu???? z nudow zapewne na codzien nie moze uzewnetrznic swoich wewnetrznych frustracji, a napewno jakies ma- male dziecko a ona pracuje (nie sadze ze z pobudek "realizowania sie i duzej ambicji), a raczej z powodow finansowych. Maz tez pracuje i to na zmiany (dyzury) wiec zapewnie sie mijaja. Kiedys pisala ze pracuje w jakies firmie informatycznej ble ble ble , a pisze z pracy na telefonie komorkowym to raz, a dwa- takie firmy nie mieszcza sie w tym regionie Polski. Wiec to wszystko WIELKA SCIEMA, a pisze z nami zapewne jakas niedoceniana przez wszystkich kobita, ktorej samopoczucie poprawia sie jak widzi ze znajduje sie w centrum uwagi. W KONCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to co wczoraj , paluszki rybne :) :) do naszego sklepiku w końcu dowieźli te paluszki , są pyszne i ze 100% fileta , nie żadne mielone mięsko rybki :) kupiłam całe kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona może koleżanka jej awans sprzątnęła spod nosa ? i taka chamska jest dla każdego ? komedia zdanie zmieniłaś o swojej koleżance ? czy nadal uważasz, że równa z niej dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, że mój wczorajszy komentarz na ten temat już nie jest widoczny :) wracam do prac domowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha- i zeby nie bylo taka-sobie-ja to ze nie wdawalam sie z Toba od jakiegos czasu w dyskusje, to nie oznaczalo ze siedzialam cicho z jakies obawy czy leku ze siadziesz na moja szacowna osobe, ale dlatego ze nie lubie Cie. Bo nie musze. Jestes przemadrzala, wredna osoba, a forum to dla Ciebie lek na wszystko to co napisalam powyzej. Chcesz to mozesz walnac nastepny eleborat na moj lub joanny temat, jak masz czas to pisz- ja nie mam zamiaru NIGDY skomentowac Twoich postow, i zapewne reszta dziewczyn robiac to samo spowoduje ze znikniesz stad jak kamfora. Chyba ze masz cos normalnego do powiedzenia, bo to co wyrabiasz ostatnio to raczej normalnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie rozumiem po co te kłótnie. Niektórych ludzi trzeba ignorować. Sama się o tym przekonałam, choć fan dalej nie może żyć bezemnie bo ciągle o mnie wspomina:-) no cóż. Co robicie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie golonki, wlasnie dochodza, znikam, wpadne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, butelka, to nie klotnie ja wyrazilam swoja opinie tylko, do tego sluzy forum m.in. i joanna, prosze Cie abys tez sie nie odnosila do tego z czym ona zapewne wyjedzie pozniej. Ja przynajmniej nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona spokojnie , nikt już nie będzie reagował na posty i zaczepki kamfory :) :) Witaj butelka wina :) jak się dziś czujesz ? ja mam paluszki rybne , ziemniaczki i surówka dziś z czerwonej kapusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czytalam, tego co taka-sobie-ja pisala na innych topikach. Ale po tych nowoscich to mila sie faktycznie nie wydaje. Ja jak juz pisalam wczesniej, nie czepialabym sie Ciebie Joanna, ale wkurzyly mnie to komentarze do mnie pisane przez te szaraczki, teqi cos tam i tym podobne. A dziwne bylo to, ze szaraczek i Ty w tym czasie robilyscie to samo (np to farbowanie wlosow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×