Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

boona tańce ? super :) w kwietniu będę zapisywać mojego do przedszkola :) zobaczymy czy się dostanie :( o miejsce w przedszkolu walka nie na żarty :) zapisuję tam gdzie moich dwóch chodziło, może i jakieś względy będzie mieć z tego powodu :) :) a przedszkolanki super :) :) u starszego wychowawcą przez 3 lata była moja koleżanka z podstawówki, więc może ten też trafi do jej grupy :) oby :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, te tance o ktorych pisalam- ludowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona sam chciał synek chodzić ? czy go po prostu zapisaliście ? ja w podstawówce chodziłam na balet 2,5 roku :) :) występy mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miala byc rytmika dla dzieci w naszym Domu Kultury, a okazalo sie ze to takie tance, maja wystepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Super Boona,że sobie synek potańczy.Ja od wiosny też znowu ruszam z grupą tańca nowoczesnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi taniec nowoczesny to Twoje hobby ? ale pięknie dziś słonko świeci , czuć w końcu wiosnę :) aż chce się z domu wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,uwielbiam taniec :).Ja się dziś nie mogę w ogóle obudzić.U mnie szaro i ponuro niestety a ja tylko chodzę i szukam wszystkiego co ma kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój synek kończy 9 lat :) :) wyprawiamy w sobotę :) Rano obudziłam go śpiewając mu STO LAT :) ale był zadowolony hihih wczoraj zapomniałam kupić cukierki do szkoły , ale rano przed szkołą kupił 35 cukierków i 35 żelków [ bo uwielbiają dzieciaki ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wlasnie wysylam jednego do szkoly. A wymowki szuka bo mu sie nie vhce dzis isc, a to brzuch boli, przed chwilka zab. Hihi pamietam jak mojej mamie tez tak wymyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzisiaj nieprzytomna.Nie mogłam zasnąć,zasnęłam około 4.30 a o 6 pobudka do pracy.W domu kawa,teraz podczas przerwy również ale nie wiem jak przeżyję dalsze godziny ;).Śnieg cały stopniał,jest dużo cieplej ale nie ma słońca.szaro i ponuro a ja wtedy chodzę taka zamulona,że szok. Asiu ucałuj ode mnie wczorajszego jubilata 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Teqi dziękuję ucałuję :) Kotka cieszę się, że już wszystko dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ale tu cisza.... ja dopiero mialam teraz czas siasc, mlody dzisiaj zostal w domu ze mna wiec nie bylo za bardzo jak. U mnie juz sropnial snieg z 3 dnoi temu, a wczoraj nawet sloneczko poswiecilo. Ptaki cwierkaja jak oszalale IDZIE WIOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej boona :) u mnie wiosna na całego, cały dzień świeciło pięknie słońce i na termometrze w słońcu było 14 C :) :) śniegu już kilka dni nie ma, co mnie bardzo bardzo cieszy !!!!!! jeszcze ma być ten weekend zimny i w końcu wyczekiwana wiosna !!!!!!!!!!!! A ja dziś ciasta i tort piekłam , jutro imprezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, czekam na fotorelacje z imprezy :) kupilam dzisiaj kurczaka, prawie 2 kg i nie chce juz robic go tak jak zawsze, a pamietam ze wy tu wrzucilyscie kiedys jakis ekstra przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys robilam, ale nie o butelke mi chodzi. Robilam tez na soli, a teraz mam ochote na cos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, znam- wiem ze to dobre, ale nie doszoruje po pieczeniu na butelce piekarnika to raz, a mlody jak zobaczy kurczaka nabitego na butelke to dostanie schizy, nie zje mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za przepis co pieklyscie chyba z Tegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przyznam , że nie jadłam i nie robiłam , ale jak mają jeść dzieci to nie na piwie hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piwo paruje tylko :D moja mama robila na butelce z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole w calosci, a i tak smakuja mi tylko udka, piers jest dla mnie za sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie szukac tego przepisu, ale pamietam ze Ty pisalas ze wlasnie zaraz konczyc piec tego kurczaka wg. przepisu kogos tam i dasz znac czy dobry wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×