Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

ja też mam książeczkowy z pieczątkami , że nie ważny już :) :) zatrzymałam sobie na pamiątkę hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe, no to wypijmy za tą "młodosc"- ja mam tylko herbate, ale co tam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma oczy miebieskie, ale to są takie niebieściutkie - nie wiem do czego porównać ale kolor niesamowity, jak taki strumyk czyściutki i niebieski :) chciałabym mieć taki kolor oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma zieloniutkie:) Papa boona,ja też idę spać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj miałam zabiegany dzień,jeszcze później z Tomkiem pojechaliśmy na zakupy :).Na jutro mam zaplanowanie robienie papryczek nadziewanych serkami i ziołami bo chcę aby na Wielkanoc były już dobre a muszą postać około dwóch tygodni.Jeszcze dzisiaj sprawdzali u nas przewody kominowe i rozwalili mi cała łazienkę i kuchnie,zabłocili,zakurzyli i poszli...Sprzątanie było,że szok. Ja mam też różne oczęta,kiedyś znajomy mi kazał niemal palec do oka włożyć bo myślał,że mi soczewka zaparowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) Nareszcie się doczekałam słońca za oknem.Śnieg już dawno stopniał ale było szaro i smutno a dziś super :).Człowiek od razu się uśmiecha i ma lepszy nastrój.Zabieram się za chwilkę za te papryki a później wybieramy się z Tomkiem do jego brata na kawę.Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Teqi dzieki za wiadomość na meila :) U mnie też pieknie, aż w człowieka taka wena wstępuje :) Joanna pokaż koniecznie zdjecia tych torcików :) chociaz widokiem sie najemy hehe :) Oczywiście 100 lat dla synka i zdrówka przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany joanna 3 torty, mam nadzieję że dużo gości zaprosiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka -poes
sobotnio juz wieczorowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) synuś z prezentów zadowolony :)wszyscy obżarci , a teraz ja idę sobie zrobić coś na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu piękne torty i na pewno smaczne :).Ja właśnie się uporałam z paprykami bo miałam wcześniej robić ale zabrakło mi oliwy,więc musiałam dokupić po powrocie z Tomkiem do domku.Jestem bardzo ciekawa jak wyjdą bo zawsze kupowałam gotowe a teraz postanowiłam sama zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Super fotka,najważniejsze,że synek zadowolony i miło spędził dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowolony i to bardzo :) :) a ja zmęczona i uciekam już spać :) dobranoc wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×