Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :). Ale będę miała ciężko dzień,bo nie mogłam zasnąć prawie do 4 rano a godzinę później trzeba było wstać do pracy.Siedzę więc teraz mega zamulona :P.A jeszcze jak wrócę do domu do czeka mnie wysłuchiwanie odgłosów wiercenia i remontu u sąsiadów zza ściany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) kolejny piękny dzień :) Dziś dzień Teściowej :) muszę jechać na cmentarz i zapalić znicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tegi, a coz to sie stalo ze nie spalas ? ;) u was tez tak wieje dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na cmentarzu i tam wieje, że hej :) :) tu między blokami tak średnio normalnie :) Kto dziś złożył życzenia swojej teściowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona-oglądałam cały sezon Łowców Duchów i później jakoś tak się rzucałam po łóżku ;). Joasiu niestety nie mam teściowej...jeszcze :P.Mamę Tomka lubię bardzo,jedziemy do niej w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) wiecie w C&A wychaczyłam spodnie dla najstarszego za 15zł !! a dla najmłodszego za 19zł :) ostatnie dni i koniec promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby się zniżyć do Twojego poziomu, musiałabym się położyć :) a jeszcze nie pora spać :) Gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój "drogi" to Ty sobie za dużo pozwalasz a od mojej Mamy to się odczep bardzo Cię proszę bo takie teksty są na poziomie gimnazjum.Ty masz więcej wiosen,więc nie zachowuj się jak 13 latek. Przychodzisz tutaj na topik i nie wnosisz niczego ciekawego oprócz jak zwykle braku kultury.Masz inne tematy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi zakochalas sie we mnie, Tomus to wymoczek, wiedzialem od razu, tobie potrzeba silnej reki i inteligentnej glowy. Ale marne twe nadzieje, jestem zajety, tacy mezczyzni sa zawsze zajeci, tobie zostaja okruchy, przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jaki Ty wspaniały?Dostałam takich wypieków na twarzy,że odkryłeś moją tajemnicę,że znowu nie będę spała całą noc :(:D:D Miłej nocy ze swoją niewiastą :).Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi teraz powaznie jestes zaklamana suka. Uzasadnie zanim wypieki nie skoncza sie palpitacja serca. Twoje towarzyszka wzajemnej adoracji wyzywa mnie. milczysz, bo towarzyszka prawda ? a le jak widzisz moje wyzwiska od razu reagujesz. Czemu nie reagujesz jak twoje TWA mnie obraza ? Bo jestes zaklamana suka. Ende.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ochlapy w stylu tomusia dlatego ci zostaja, prawdziwy mezczyzna nie chce miec falszywej zmiji w domu, a jestes falszywa jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fanie,Fanie.Jakbyś nie zauważył zwracałam Aśce uwagę tak samo jak Tobie i to nie raz.Ostatnio nawet przestałam pisać bo się zrobiło bagno.A od moich bliskich to się odczep bo w tyłku byłeś i g..o widziałeś-ja Twojej pani nie wyzywam od (cenzura) ale myślę,że każdy zdanie ma wyrobione,bo która kobieta mogłaby wytrzymać z kimś o takim poziomie.Owszem masz poziom.Szkoda,że taki niski.Tak bardzo mi Ciebie żal...Szkoda czasu na dyskusje z Tobą mały człowieczku . P.S.A teraz możesz sobie spuścić z krzyża i mnie wyzywać do woli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi - zal mi ciebie. Wiesz dobrze ze przewyzszam was wszystkich na glowe i z ineligencja i z kultura, ale to trzeba miec, zeby wyczuc u innych. Ty nie masz, wiec dla ciebie wszystko co pisze jest nie do pojecia, mam brak kultury i jestem chamski, no coz ... ograniczony mozdzek, nie siegniesz mnie, dobranoc ptasi mozdzku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S.Poza tym Asia akurat nic złego nie napisała.Pokaż mi gdzie Cię dzisiaj wyzwała?Ty natomiast od razu jesteś wulgarny i chamski.Nie wiedziałam,że rzucanie mięsem,wyzywanie od ździr i suk to wysoka kultura osobista :O. Proponuję meliskę albo przytulenie do ukochanej-może w końcu zejdzie z Ciebie ten jad.Dobranoc "o wielki,wielki-nieustraszony" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) no Fanie, jeszcze Ciebie tutaj brakowalo :P dzwonili wczoraj z castingu, nie zalapalam sie (najwidoczniej inne bardziej potrzebowaly "pomocy"), w sumie z jednej strony szkoda bo z checia bym cos zmienila, a z drugiej to i dobrze,pewnie z nerow nie spalabym miesiac :O Wczoraj kupilam ziemie i nasiona:Nemezja, Lobelia zwisajaca i nasturcja niska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie załapałaś się,ponieważ jesteś bardzo ładna babeczką i nie potrzebujesz "tuningu" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Boona racja, nie wybrali Cie bo jesteś ładna, zadbana:) wybrali pewnie kobiety które potrzebują pomocy a ty raczej do takich napewno nie należysz bo jesteś tak jak pisałam ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh no...dziekuje :) ale lusterko "na codzien" mowi mi cos innego heheh :P trudno, sprobowalam i nie zaluje :) jak butelka samopoczucie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaam!! :) Oj znow dosc dawno mnie tu nie bylo ale widze, ze i tak duzo mnie nie ominelo bo tu tylko ciagle klotnie jak w podstawowce. ;/ A myslalam, ze na te forum wchodza dorosli ludzie no ale czasami nie ktorzy nie umieja sie pochamowac. Nie maja sie na kim wyzyc to wchodza do internetu i udaja nie wiadomo jak madrych udowadniajac to slownictwem z rynsztoka. ;/ Az sie tego czytac nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wychowawczyni najstarszego zwołała na dziś nadzwyczajne zebranie szkolne z udziałem Dyrektora . Chodzi o pewnego chłopca, z którym są same problemy, w tym roku przeszedł z innej szkoły. Myślimy, że powodem mogło być to , że jest trudnym dzieckiem, nie zdał tam do trzeciej klasy. Wychowawczyni fakt jest bardzo wymagająca i dużo zadaje do domu, bardzo dobrze zdyscyplinowała nasze dzieci i pod względem zachowania jak i nauki. W pierwszej klasie też miałyśmy jakieś obiekcje, ale nigdy o nich nie mówiłyśmy Pani, ale z biegiem czasu widzimy, że ta dyscyplina przyniosła ogromne efekty i same korzyści. Niestety babcia owego chłopca potrafi kilka razy w tygodniu wpaść na lekcje i kłócić się z nauczycielką przy dzieciach ,jak ona może tak wymagać i zadawać? przy tym skarży na nią u dyrektora :( Wszystkie będziemy bronić Pani M. bo chociaż kiedyś nam się to nie podobało to z perspektywy czasu można by jej pogratulować takiej normalnej klasy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×