Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Mimi tak sa specjalne maki i mieszanki, ale nigdy nie robilam chleba. Popytam znajomych moze zfobede przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - ponieważ tak się dopraszasz zgłoszenia ciebie do MOPSu i prowokujesz pomarańczową koleżankę - to obiecuję ci, że jeżeli ona tego nie zrobi, to do końca przyszłego tygodnia ja to zrobię. Muszę tylko na spokojnie dokumentację dowodową przygotować;) Kopię pisma wkleję ci tutaj - mam nadzieję że będziesz zadowolona. Ostatnio tyle osób poleciało z MOPSów w różnych regionach kraju za niedopatrzenie, że teraz dmuchają na zimno. Nawet jak nie zastaną akurat ciebie i twego pana w trakcie libacji, to przynajmniej ci kompa przetrzepią i przeprowadzą konkretny wywiad środowiskowy. Wówczas okaże się co kto sobą reprezentuje. Bo to, że nakładziesz tapetę na gębę i emulsję na łeb jeszcze pani z ciebie nie zrobi. Sąsiedzi widzą i słyszą znacznie więcej niż ci się wydaje. weronka - jaką szkołę Aśka skończyła? Jakąś średnią wieczorową centrum kształcenia ustawicznego, czy coś podobnego, jakieś 9-10 lat temu. Miała to na NK przed usunięciem profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramma
Jezu az sie przerazilam ten nagio chlopczyk na zdjeciach zaslaniajacy sie raczkami, Ty joanno musisz miec cos z glowa by takie zdjecia wstawiac, i sciagac na chlopca wstyd. Szkoda dzieciaczka naprawde, to istny pedofilizm, wystawianie tak dziecka by kazdy mogl ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka nic ci nie grozi bo to forum publiczne i nie ma kodeksu na rozpowszechnianie czegosc co jest do publicznego wgladu wiec smialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
nic ci nie grozi weronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
o takkk i przeslij nam bedziemy mialy lekture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dacie już spokoju?? był fajny topik i co z niego zrobiłyscie?? Na prawdę dajcie sobie już za wstrzymacie bo to się już robi chore ... Ja wiem ,że kobiety są zawistne, ale chyba są granice.. Skoro osoba Joanny tak Wam działa na psychikę to nie wchodzcie tu , jaki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
tobie justyna jak sie nie podoba to tez wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawde macie tak nudne życie osobiste?? Bo wyadaje mi sie, że jak ktoś jest doceniany, kochany i szanowany w zyciu realnym to nie jezdzi po drugiej osobie :):) Smutne dziewczynki... :( bardzo Wam współczuje :( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha hihijihihih i huk
Szkoda slow na ten debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
a ty nie masz wlasnego zycia , tylko musisz tu nas pouczac!!!!!widac jak ciebie kochaja heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna87eop - a jakie przepraszam ty masz życie, że przekopujesz się przez te wszystkie wpisy, które tak cię oburzają? Olej to i heja - szerokiej drogi! Masz multum innych topików z podobnymi aśkami, które udają kogoś kim w rzeczywistości nie są, a które ciebie tak fascynują jak Aśka, że ją bronisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
twoje zycie twoja sprawa, moje zycie moja sprawa i to co robie tez wiec zachowaj dobre rady dla bardziej potrzebujacych takich jak asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym justyna87eop dla mnie jesteś smarkulą i branie pod uwagę twoich dobrych rad jest wprawdzie możliwe, aczkolwiek w tej chwili nie jestem nimi zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kogo ja bronie przepraszam bardzo? Jestescie dorosłymi kobietami, macie dzieci, a jak sie zachowujecie?? Wiecznie żądne wrażeń , nowych ploteczek , jak sępy rzucacie sie na padline. Pisałam na tym temacie wcześniej niż Wy i widze co z niego zrobiłyście:) A o moje życie sie nie martw , ale dzięki za troskę :) zawsze miło na sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie pisałam tego w sposób , żeby kogos lekceważyć :) Nie mam takiej natury:) Bardziej chodzi mi o to, że kiedyś można tu bylo o o coś zapytac, czy poradzić sie , a teraz przez te kłótnie dziewczyny nie piszą... i tylko mi o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha hihijihihih i huk
Ton ktorego nie slychac , dobre , zajebiste. Masz posty z poglosem? Ale z ciebie zalosne scierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha hihijihihih i huk
Justyna idiotce nie przetlumaczysz. Jedyna opcja nie zwracac uwagi na sepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha hihijihihih i huk
Jak widac na zalaczonym obrazku inteligencja kobieta nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha hihijihihih i huk
Dobranoc A asia ma impreze tepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha hihijihihih i huk
O jest nas dwie. Milo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×