Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Witam mama3 :) normalnie mi posty znikają , czy w końcu naprawią te kafe czy to już tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - no rodziłam, poszło szybko - niecałe 5 godzin z hakiem, ale dopóki Prudnik nie wprowadzi cesarki na życzenie, albo znieczulenia ogólnodostępnego i za darmo, to ja zrzekam się tej przyjemności na korzyść innych. Nie wspominam tego miło i nie chcę już więcej dzieci z tego powodu. Boona - ale w Kędzierzynie ponoć dają znieczulenie za darmo? Tak przynajmniej w necie piszą na forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegurquad
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest praca taka raczej biurowa w dość dużej firmie budowlanej. Wiecie no, ja bym z miła chęcią tam poszła. Rozwijała się bo jestem jeszcze młoda. Tylko sek w tym, że jest mi bardzo źle na sama myśl, że mój mały miałby być bezemnie :( już pisałam jest chory, ma mukowiscydozę. Boję się , że nikt nie będzie umiał zająć się nim tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest praca taka raczej biurowa w dość dużej firmie budowlanej. Wiecie no, ja bym z miła chęcią tam poszła. Rozwijała się bo jestem jeszcze młoda. Tylko sek w tym, że jest mi bardzo źle na sama myśl, że mój mały miałby być bezemnie :( już pisałam jest chory, ma mukowiscydozę. Boję się , że nikt nie będzie umiał zająć się nim tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegurquad
? co z tymi postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka a może ci się tak tylko wydaję co ? może nie dajesz nikomu szansy na to, żeby się wykazał ? ja tak miałam jak moje dzieciaki byli mali to też nikomu nie zostawiam , aż w końcu mi moja mama tłumaczyła , że ona też się nimi tak samo dobrze zajmie jak ja :) fakt nie byli chorzy, ale sam fakt, że zostawiało się dzieciali z kimś innym to miałam ciarki na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegurquad
niech zrobia cos z tymi postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - doradzasz butelce, a dlaczego sama do tej pory dupska do roboty nie ruszyłaś? Dzisiaj nie miałabyś dylematu gdzie się podziać i za co żyć po ucieczce z Torunia. Dlaczego skasowałaś ten wpis na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby właśnie takie coś radochę miało , moją osobą nie musisz się podniecać! siedzę bo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna no wiem - siedzisz, bo lubisz i stać cię na siedzenie, to już wiem, na dodatek jesteś szczęśliwą mężatką i spełniasz się jako kura domowa - wiem, wiem, wiem. A tak na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko mamuśki:P;) Jak mieszkasz w duzym mieście,moze znajdziesz taka osobę do opieki.Tylko już teraz się rozgladaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym Aśka pewnie, że mam radochę jak widzę jak ktoś, kto nieudolnie próbuje mnie obrazić rżnie głupa jak szympans w zoo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cię to obchodzi ? jak bede się miała komuś zwierzyć to na pewno nie tobie :) :) :) :) :) x Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, nie widzialam tych postow wyzej co do znieczulenia w Kedzierzynie to nie wiem, kolezanka "zamowila" sobie w Strzelcach. Ja jakos nie myslalam o znieczuleniu czy cesarce przed porodem,poszlam na "zywiol" ok zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja--dzidziusiu co to konia obchodzi jak się wóz przewróci.Dlaczego jesteś taką HETERĄ.jak nie potrafisz sie po ludzku zachować ,zamknij lepiej twarz.Po co wszczynasz niesnaski?Lubisz to??Załóż sobie temat i tak skacz po wszystkich pod warunkiem jak sie tam ktoś znajdzie.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegurquad
hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - nie wątpię - jak zwierzać się komuś, kto ma twoje zwierzenia głęboko w dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko ja nie mam żadnej babci żeby go zostawić. Boję się że będzie jakąś zła opiekunka, no ludzie są różni, wiecie o co mi chodzi. Najlepiej zabrałabym go ze sobą. Łatwiej będzie mi zostawić kornelke niż jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja--dziecinko jesteś Ty aby pełnoletnia.Na razie widze ,ze reprezentujesz umysł dzierlatki 12 letniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nieudolnego obrażania , bo wiesz ja z natury nie obrażam i nie umiem tego robić , tu się z tobą zgodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasek -a skąd ty wypierdku wyleciałaś? zjawiasz się nie wiadomo kto i nie wiadomo skąd i dziobem kłapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . butelka wina . . .--dlatego już sie rozgladaj.Jak mieszkasz w K-K chyba łatwiej bedziesz miała.Popytaj znajomych tak najlepiej jest.I taką osobę co już miała do czynienia z opieką szczególna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×