Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość tomek wawru.....
mimi nie martw się,dla ciebie tez żaświeci słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo hejka W jakim czasie nauczyliście sie te pyszności robić?Przeraza mnie ta wiedza kulinarna.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej duchu :) a jakoś się uczyło po drodze :) ja właśnie już narobiłam kolację i moi wcinają i idą spać, w końcu chwilka dla siebie :) x six spisałam sobie, a ta śmietana się nie zważy jak się dodaje żelatynę ? i tylko wymieszać , już nie mikserem ubijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wawru.....
pomarudze sobie troszku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, gdzie jak gdzie ale tu dziewczyny Cie uracza pomyslami :D no ja nie, bo akurat nie mam zbytnio serca do gotowania, ale moge cosik podpowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, to pomarudz juz jak musisz.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałam sobie właśnie jak pisałyście kiedyś o likierach, malibu itd ja czasem robię taki likier z wódki, mleka zagęszczonego i mleczka kokosowego, można też wiórki kokosowe moczyć w wódce ale z mleczkiem jest szybciej, tylko trzeba uważać bo pije się jak mleko ale jest mocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@szaraczku- a co znow zrobilam? :O musze kiedys zrobic ten likier, chociaz nic ostatnio nie moze mi sie uchowac w domu z % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no to z takim okresleniem sie nie spotkalam Mieszkam w miescie, z typowa gwara nie mam za czesto stycznosci, jak sie uczylam to 3/4 klasy mowilo gwara, wiec cos tam pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto do malego mowilam ciaprok jak sie ubrudzil... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu taka mina. To szczere bylo. Lubie Cie. Albo inaczej uwazam ze jestes szczera w tym co piszesz, uczciwa i rozsadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu my miałyśmy taki jeden główny topik u anitki , ja tak sporadycznie się gdzie niegdzie wypowiadałam , nie wiem jak dziewczyny :) szukam dekoracji na tort , mój synuś 28 kończy 9 lat :) obręcz tortu już mam , teraz szukam czarnych kamieni spożywczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziecie bez przerwy o kulinariach tutaj gęgać to przeniosą nas na właściwy dział do tego przeznaczony.Zrobiono tak z jednym tematem i z erotycznego przeniesiono go tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@szaraczku, dziekuje, chociaz nie jest do konca tak jak piszesz :) @joanna- nie slyszalam o czyms takim- a pytalam sie czy to na urodziny syna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem joanno przebywałas na tamtym temacie z innymi kobietami ,wiec jak długo tutaj bywacie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dlatego niech tomek sobie od czasu do czasu pomarudzi o seksie, to zostaniemy na ogolnym- kulinarny + erotyczny = ogolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my piszemy- przynajmniej ja z joanna od poczatku grudnia, i znamy sie tu wszystkie od jakiegos czasu z watku Anity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam czytać wątek Anity w grudniu, a pisać w styczniu :) wcześniej sporadycznie zaglądałam poczytać, kalfas - grecka wioska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona--prawdziwa przedwojenna gwara wyszła z użycia.Teraz domieszki można usłyszeć najwiecej w Bytomiu,Rudzie Śląskiej czy w Świętochłowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×