Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Ja już tam nie wrócę bo to nie ma sensu :).Asiu jedną mam już starą od Babci-super się na niej smaży ale jest ciężka strasznie.Drugą mam grillową i niedawno kupiłam sobie ceramiczną.Świetna jest i dawno o niej marzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja skrzydelka z kurczaka ryz i fasolka cieta znaczy sie taka tutaj jedza szparagowa pokrojona na kawaleczki:-) a kurczaka na noc zostawilam w marynacie z keczupu miodu troche czosnku, papryka, pieprz i mam taka paste z ostrej papryki i dodalam i upieklam w piekarniku. Ale mam lenia caly ten tydzien naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia- mysia
mnie energia rozpala Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi pewni chodzi o żeliwną patelnie, ale takiej już w sklepach nie mam , a ceramiczną mam od pół roku i też już do dupy, nie jest zarysowana, nie ma żadnej ryski a przywiera mi czasem , wczoraj smażyłam placki i myślałam , że tą patelnie wyrzuce przez okno no !! a Tefala ładnych parę lat temu były najlepsze a potem się popsuły i nie mogę trafić na dobej jakości patelnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze poszukać przepis na małe pączusie z serków homogenizowanych , były pyszne :) muszę znaleźć i jutro je upichce , a co tam :) :) własne to własne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi ja mam taką i nie polecam https://www.google.pl/search?q=patelnia+ceramiczna+zielona&hl=pl&client=firefox-a&hs=zGU&tbo=u&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=RooSUc_VE8Wg4gTHq4CoBw&ved=0CE4QsAQ&biw=1600&bih=754#imgrc=s0CIZpmLCNqrdM%3A%3BFv4ww6iyNUC6zM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.nettrading.pl%252Fgalerie%252Fp%252Fpatelnia-fusion-pistacja_4577.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.nettrading.pl%252Findex.php%253Fk33%252Cgotowanie-patelnie%3B436%3B271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia- mysia
Ja kupiłam patelnie z teflona nie podróbkę tylko orginał mam juz ponad miesiąc i jestem bardzo zadowolona... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to może też kupię :).Ja na jutro robię chruściki ale zastanawiam się nad pączusiami lub oponkami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia- mysia
teflon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia czytałaś co Anita wymyśliła?O matko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłam i przeczytałam i oczom nie wierzę hahahahahahaha oplułam znowu monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Teqi , że troszkę ci zazdroszczę :) :) tych motylków, tego spotykania się ..... wtedy człowiek potrafi góry przenosić , u mnie to już 10 lat , więc już po tych motylkach co nie znaczy, że się nie kochamy, ale nie ma tego czegoś, tego ognia .. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, ja na tych "poczatkach" to zylam jak nacpana, nie spalam chyba z dwa miesiace, nie musialm jesc, pic,nic.... teraz juz jest inaczej, ale i tak jest swietnie :) nie ma porownania do nikogo i niczego z przeszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy przepis, moze zrobie jutro, chociaz ja sama nie zjem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny? Zrobiłam cebularze na kolacje, sałatkę i kuskus z warzywami :) Anitka teraz opluwana przez pomarańczki :D co u was? byłam tez w biedronce i skusiłam się na czekoladowy żel pod prysznic Joanny i chyba jutro wrócę po kokosowy jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam je w biedronce, chyba jest jeszcze waniliowy? lubie ten zapach- wanilii ale wiecie jaki zapach kocham najbardziej na swiecie- ZAPACH FREZJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona frezje uwielbiam te kwiaty :) zawsze w wazonie długo stoja i sa świerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
six.. a mozna dodac drozdze w proszku ? ja najbardziej zapach konwalii kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na urodziny latal po kwiaciarniach , ale nie dostal...:( jak malego urodzilam to w domu czekal na mnie najwiekszy na swiecie bukiet frezji, ostatnio w biedronce udalo mi sie kupic taki perfumik za chyba 6,99, pachnie frezjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim, Ja uważam że to bardzo dobre rozwiązanie, tamten wątek jest Anity i tam można jej radzić - jeśli ktoś chce a tu możemy rozmawiać na wszystkie tematy pozostałe :) Jadłam kiedyś pączki z tych serków, smakują mi ale wolę 'normalne' :) Joanna a Ty nie lubisz pączków że nie robiłaś nigdy? Ja czasem robię albo pączki albo faworki albo różyczki, ale jutro nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak była wanilia jeszcze ale ja za wanilią nie przepadam :) kule do kąpieli jeszcze jakieś były i to kusi i to nęci :) frezje to piękne kwiaty mmm :) Joanna nie mam pojęcia nigdy nie próbowałam ale możesz spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona a mogłabyś podać nazwę tego perfumiku? Bo dziś widziałam jakieś małe buteleczki ale nie miałam czasu już obejrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mimi , lubie normalne pączki :) nie robiłam bo dużo roboty i trzeba mieć czas :) i ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przepis na pączki z ziemniaków, jeśli któraś z was ma ochotę wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×