Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
kociaczku tu już czuć jak ci p***a gnije od tej probówki o fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudna już z tym aśka jesteś. Zakładam fikcyjne konto i rozsyłam link do tego topiku do wszystkich twoich znajomych z FB oraz na topiku staraczkowym dla Torunian na bocianie. Jak ci jakiś zdesperowany człowiek niemogący mieć dziecka kiedyś na ulicy mordę kwasem obleje, będziesz mogła mieć pretensje wyłącznie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az oplulam monitor ze taka zdesperowana jestes fikcyjne konto muwisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ty wszedzie widzisz aske ? czy uwazasz sie za margerite tej kafeterii i kazdy cie tu lubi. dzis piszesz ze mna i gwarantuje ci ze nie jestem asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka - dlaczego tylko ciebie wszędzie widzę? Bo tylko ty plujesz na swój monitor: "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5491671&start=4620" "01.05.13 [zgłoś do usunięcia] joanna0709 joanna0709 dobre aż oplułam monitor" * "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5428445&start=19860" "04.02.13 [zgłoś do usunięcia] joanna0709 joanna0709 to z garbem najlepsze uśmiałam się i oplułam monitor" * "http://f.kafeteria.pl/index.php/temat.php?id_p=5491671&start=5700" "03.06.13 [zgłoś do usunięcia] joanna070981 (...) hahah zachlapałam monitor, poczekaj musze teraz go porządnie wyschnąć hahah (...)" u ciebie zresztą widać po zdjęciach z fejsa - wszystko osrane i oplute fuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąg dalszy: "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5491671&frame=0&start=270" "06.02.13 [zgłoś do usunięcia] joanna0709 joanna0709 właśnie byłam i przeczytałam i oczom nie wierzę hahahahahahaha oplułam znowu monitor " * "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5491671&start=1320" "13.02.13 [zgłoś do usunięcia] joanna0709 joanna0709 (...) oplułam aż monitor hahahhahaahhahahha" * "http://f.kafeteria.pl/index.php/temat.php?id_p=5491671&start=5070" "10.05.13 [zgłoś do usunięcia] joanna0709 hahahahhahahaahhahahahahaahhahaha no normalnie monitor oplułam hahahahahaha" * WIĘC WIDZISZ ASIU - NAWET SIĘ ZAKAMUFLOWAĆ NIE POTRAFISZ JAK TRZEBA! PLUJ WIĘC DALEJ!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przelec burdelmamo calą kafeterię to zobaczysz ile ludzi pluje , jesli ty pod jednym zdaniem osadzasz ze to asia to ci juz calkiem mozg ona wyzarla i w pracy tez ja widzisz ? moze zamiast szefa ? ty chyba robisz skurpulatne notatki bo zawsze masz jakies kopiuj wklej to napisania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D uuuuuuuuu aśkę zabolało!!! Czyżbyś się leciutko wkurviła? :D Boona - jedziesz jutro na lato kwiatów do Otmuchowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D asia mnie pociąga, bo ma uroczy wielki, czerwony nos!:D :D:D:D Po prostu dobrze się jej kosztem bawię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz mi powiedzieć gdzie to wyczytałaś? dowody moja droga - dowody, bo widzisz, sorrki, ale jakoś na słowo ci bidulko nie wierzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malutka jestes dla mnie, za niskie progi zebys bawila sie moim kosztem. zwyczajnie pytam. dowody, wystarczy ze ty nimi operujesz. znajdz sobie bo widac w tym jestes najlepsza. w kilka minut pokopiowalas asi teksty z bardzo roznymi datami, wiec sprawdz kogo boli bardziej, ze ma taka pamiec do takich rzeczy. i balagam cie przejrzyj sie w lustrze zanim kogos skrytykujesz. dobranoc bo pisanie z toba to dno i wodorosty. mul i szlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.04.13 [zgłoś do usunięcia] mnjha Fanka - rozwaliłaś mnie. Oplułam monitor ze śmiechu. A tak na poważnie to ja reguluję brwi u góry od lat i jakoś nic mi się nie dzieje.Mam wytrzeszczone oczęta jak zawsze i nic mi nie opada usmiech.gif Skąd te informacje wzięłaś? v to tez asia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.05.13 [zgłoś do usunięcia] Tnąca pluto -- monitor oplułam ze śmiechusmiech.gif v o to tez ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05.13 [zgłoś do usunięcia] Miałam to samo tylko jestem az oplułam monitor ze smiechu na koncówke o agencjach towarzyskich smiech.gif v o cholera i to tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.05.13 [zgłoś do usunięcia] gość smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif kobieto wyluzuj, przez Ciebie oplułam monitor v no nie wierze asia na calej kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka - co ty teraz i komu chcesz udowodnić? :D Wiesz co - ja już idę spać, a ty szukaj dalej współbratymców - urządzisz spartakiadę w pluciu na monitor, a przy okazji może zyskasz ze 3-4 nowe dziunie albo weronki do obrony własnej d**y:D Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.07.13 [zgłoś do usunięcia] gość malutka jestes dla mnie, za niskie progi zebys bawila sie moim kosztem. zwyczajnie pytam. dowody, wystarczy ze ty nimi operujesz. znajdz sobie bo widac w tym jestes najlepsza. w kilka minut pokopiowalas asi teksty z bardzo roznymi datami, wiec sprawdz kogo boli bardziej, ze ma taka pamiec do takich rzeczy. i balagam cie przejrzyj sie w lustrze zanim kogos skrytykujesz. dobranoc bo pisanie z toba to dno i wodorosty. mul i szlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaharkany masz ten monitor aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aśka - co ty teraz i komu chcesz udowodnić? teraz ja przejęłam tu rządy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz tu byla jedna z australii, klamczucha pelna geba, chciala wyprowadzic ten watek na swoj wlasny , jak wpadla ze z ze wsi polskiej a nie z farmy australijskiej to spierdoooolila w podskokach. Ten watek od falszywej zdziry jest skazany na niepowodzenie. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aska to biedne zahukane bydle, maciora do rodzenia prosiakow. jej zachlany knur padl. RIP zrobi pare prosiaczkow jak mu stanie. badzmy dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu ludzie na swoje rodziny od prosiaków i knurów. żeby to twoja stara przeczytała to na pewno by cię z kocyka zrzuciła i potem zgwałaciła z sąsiadem za flaszkę żołądkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyższa wypowiedź zalatuje aśką, po pierwsze nie trzyma się kupy, po drugie o g***tach kazirodczych aśka wypad stąd fałszywa kłamczucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja jak już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz pedofilko ze temat padnie? mylisz sie , jak ram twoj z probowki ? sasiad wpadl na mlodego . Pozdrwaiamy wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzialam ja wczoraj sasiad ten spod 4 wychodzil od viebie, maz na dyzurzd , to moze jednak nie stary a sasiad molestuje. Boziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×