Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość Joanno Piskorska moja droga
Nie zaloguję się, bo się wstydzę swojego czarnego nicka utożsamiać z tym topikiem i z Tobą Asiu. Już nie będę tu pisała na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah taka sobie ja, nie bój sie. lania nie dostaniesz, syna znowu nie zgwałca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu mierzysz przez swój pryzamat :D jak dużo można się od ciebie dowiedzieć :D a jak syn tyłek po ojcu ... go nie bolał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygadał kocioł garnkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz ulubiony kanał na you tube ? no co ty ? i tak tu głośno o tym mówisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka na tym poziomie to sobie pedofilko z dziunią pogadaj. nie mam zamiaru wskrzeszać twojego pedofilskiego topiku tłusta ruro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka sobie ja zrobiłam się taka wulgaran na twoją potrzebę :D wyzywasz, wszczynasz kłótnie, wiec rozumiem że z tym za pan brat jesteś i inaczej nie potrafisz, więc dostosowałam swoje słownictwo do twojego :D i możemy popisać jaką dziurę ma twój z lewostronnym niedorozwojem no nie ?\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widzisz i piszesz ze mną pod pomarańczką a cały czas jak zawsze tylko Aśka ci w głowie :D może ty lesbijka jesteś , dlatego nie miałaś z kim tego bękarta zrobić ? i pan doktoerk użyczył swojego plemnika żeby ci tam wsadzić z rureczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ładna jesteś , przynajmniej naturalna . Widzisz jej mózg inaczej nie pracuje jak udostepnianie innym albo zdjec albo danych. to jest nardzo smieszne patrzec jak ona dostaje piany i juz nic zaskakujacego nie potrafi wymyslec. Czy tak postępuje rozsadna osoba ? nie tylko taka ktora wypadal starej z kocyka jako niemowlak i teraz syn odziedziczyl po matce lewostronne zalamanie ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja dopadłam w koncu twojego fejsa. rzeczywiscie sa tam straszne zdjecia. Nie robi na tobie wrazenia co ci znajomi wypisują ? boże chron nas od takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka, ale to już było... nie mam FB skarbie :D wow, aż tak cię podkurwiło wklejenie tego zdjęcia, że tłuczesz komentarz za komentarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz z tym problem nie ja skarbie :D i kolejny raz , masz fb :D i co tu pisali o tych twoich dziwnych rysunkach syna i to co ludzie piszą to jakieś chore jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dziwo 3010 czy jak ci tam ;) Bog chroni Taka Sobie od takich jak Ty i dlatego z taka patologia ma przyjemnosc tylko na kafe :) pozdrawiam cie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie robi róznicy czy podajesz dane czy zdjęcia :P jak nie masz innego sposobu mi dopiec to znaczy że nie jesteś twórcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D aśka, gdybyś miała choć jedną nawet niewyraźną moją fotkę już 30 razy wkleiłabyś ją na wszystkich możliwych topikach, tak jak robiłaś to z moimi tekstami :D podobnie jak z danymi na FB :D kłamczucha-psychopatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zabawa na dobranoc ... tajemnicza była dziwka i taka sobie ja z synek z in vitro ze spermy pijaka z baru u p, Basi . tak pisałaś dobrz pamiętam że to p Basia była z pod monoplowego ? jak załatwiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wyzywaj :D poprostu nikt nie jest takim tepy żeby tu podawac dane czy zdjecia. prócz ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka aż tak zdesperowana nie jestem żeby ujawniać czyjes zdjęcia czy dane hahah ty tak hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o k***a ..... a juz myslalam ze topik umarl taka sobie ja obiecala zaglade topiku, a tu jednak sie trzyma, choc nie do tego co byl stworzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznala sie w koncu, ze jest zdesperowana. trzeba teraz wyciagnac dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no i widzę, że wszystkim twoim obrończyniom równocześnie nagle wyczerpał się temat :D to może pochwal się czymś, na przykład jak twoje rudo-siwe bachory pakują się na wakacje w Alpach, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×