Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tomek87986

koszula w kratę dla faceta

Polecane posty

Gość gość
Koszula męska jest świetnym prezentem dla każdego faceta! A ponadto jest spory wybór ich w sklepach. Ja cudowną błękitną koszulę zamówiłam teraz na allinside.pl

Gość antyfankakraty
Krata jest już (jak dla mnie) zbyt oklepana - każdy facet ma taką koszulę w szafie. JA wolę jakies klasyki. Pod choinkę kupowałąm chłopakowi z Wólczanki piękną koszulę. Wólczanka ma kody zniżkowe na http://kuponiarnia.pl/promocje/wolczanka/ - może przed walentynkami się komuś przyda. :) <3

Gość wojtek876
Też polecam Sartorię Gemelli, bo maja ładne wzory, m. in. w kratę i super jakość.

Koszule w kratę to absolutny MUST HAVE już od kilku sezonów. Świetnie można ją łączyć z innymi ubraniami. Jest uniwersalna, bo przy odpowiednich dodatkach może tworzyć sportową lub elegancką stylówkę. Jeżeli mowa o męskich koszulach w kratę to zdecydowanie musimy się polecić. Jesteśmy Ombre i o modzie męskiej wiemy dosłownie wszystko. Gwarantujemy, że ubierzemy każdego Pana. Wszystko to znajdziecie tu -> www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą! :)

Gość gość
Wolę klasyczne, eleganckie koszule. Sama czasem kupuję je mojemu narzeczonemu. Teraz kupiłam w http://bytomski.eu/ dwie koszule, są świetnie uszyte, dobra jakość od polskiej firmy Bytom. W dobrze skrojonej koszuli facet wygląda od razu lepiej :)

Ja też uwielbiam koszule w kratę, ale dla swojego faceta wyszukuję ciekawe kolory, bo np. czerwono - czarną ma każdy ;)

Gość gość
Bardziej eleganckie koszule kupuję w http://bytomski.eu/oferta/ Kratka też oczywiście jest, ale z tych drobnych. Za to firma porządna, klasa sama w sobie, ubrania długo służą, w końcu to Bytom.

Gość gość
Duzy wybor koszul masz na pako lorente.. Polska marka i ceny calkiem przyjemne

Gość justyska29
Podobaja mi sie faceci w takich koszulach chociaz osobiscie jestem wielka fanka marynarek. Czasem chodze po meskich sklepach i przegladam koszule bo lubie ;p ostatnio znalazlam marke Pako Lorente...cos mozecie o niej powiedziec?

Gość Makaronik4
Krata nie wychodzi z mody. Choć flanelowa koszula w czerwoną kratę kojarzy mi się z drwalem. Jednakże sklepy teraz proponują różną kratkę, mniej lub bardziej intensywną. Same koszule nie są już tylko proste. Można wybrać model slim. Jakiś miesiąc temu kupiliśmy z chłopakiem całkiem fajną koszulę w krate model Navy. Świetnie wygląda

Gość Iwona

Kupujemy z mężem koszule w Pako Lorente, jeden z lepszych sklepów. Można znaleźć tam koszule na różne okazje i dla każdego. Warto też dodać, że często mają promocje i wyprzedaże. 🙂

Gość Agnieeeeszka

Sprawdź ofertę od Polskiego producenta koszul - E-merceria. Bardzo dobry skład i jakość koszuL

Gość Natalia

Ja bardzo lubi i na szczęście mój facet je bardzo lubi. Jak do tej pory najfajniejsze koszule w kratę znaleźliśmy w Carry. 

Gość Aga

Ja uwielbiam mojego faceta w koszulach. Dlatego zazwyczaj sama mu kupuję ich jak najwięcej. Lubię asortyment Pako Lorente i widzę, że jemu też się przyjął także super, oboje zadowoleni :)))

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować