Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

code25-77

Właśnie przeglądam zdjęcia na Zbiorniku.

Polecane posty

Gość maszynka do chleba
ja ostatnio przeglądalem zdjecia mamusiek w stopkach najciekawsze - dziecko w lózeczku usiłuje przez szczebelki łóżeczka dosiegnac rózy postawionej na tyle daleko ze nie jest w stanie komentaż pod zdjęciem - i dlatego naukowcy zabawiaja sie cieklym azotem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajtjajtja
Tomek ty zboczeńcu matka wie co na necie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja nie
Ta, ciekawe, weź Master nie pierdol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [AN]
Aż mnie pupa boli od samego widoku tego rozwartego odbytu./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [AN]
Aż mnie pupa boli od samego widoku tego rozwartego odbytu./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [AN]
Aż mnie pupa boli od samego widoku tego rozwartego odbytu./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją to chyba nie boli. P.S. Pisałem do Wojskowego Instytutu Technicznego, a nie MON-u. I wiem że mam rację. Co jeżeli afgańscy Talibowie zdobędą przeciwpancerne pociski rakietowe z głowicami tandemowymi ? Szkoda naszych ludzi na Rosomakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mniejsza z tym. Istotne że już w Lutym odbędzie się kolejny szczyt Unii Europejskiej, w trakcie którego zapadną decyzje co do subwencji jakie Polska będzie otrzymywała z UE do roku 2020. Do Marca Polska ma również przyjąć pakiet fiskalny, który definiuje zasady utrzymywania dyscypliny budżetowej przez kraje członkowskie UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle czepiacie się drobiazgów. A co do owego szczytu Unii Europejskiej, to odbędzie się 7-8 Lutego. Zdefiniuje relacje między Polską a resztą UE na kolejne 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że ta cała debata o związkach partnerskich to Mały Miki. To co ważne, to owy szczyt Unii Europejskiej, ponieważ od dopłat z UE zależy w dużej mierze to, w jakim tempie Polska będzie się rozwijać do 2020 roku. W niektórych gminach i powiatach (głównie tych wiejskich i miejsko-wiejskich) właściwie wszystko stoi na dopłatach z UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cały zbiornik to pic na wodę, a tam nie ma prawdziwych ogłoszeń, tylko są sfabrykowane z fotomodelkami. Master, spotkałeś się chociaż z jedną kobietą za Zbiornika w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimneSuczysko
kurwa, same zjeeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×