Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa084

Wodka weselna

Polecane posty

Gość djfjdsfs
u mnie byla zołądkowa de luxe, niedroga (w porownaniu do finlndi zwlaszcza) t potem po naszym weselu inni tez kupowali na swoje, polecam, ale mysle ze inne tez beda ok typu wyborowa czy pdobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Tak sie zastanawiam nad tym - ja nie jestem jakąś "alkoholową patriotką". Nie powiem, że mamy złą wódkę, ale są też lepsze. Na najlepszą rosyjską mnie nie stać, a finlandia jest naprawdę dobra. Ciekawe, że Żubrówka nie jest importowana do Stanów ze względu na zawartość szkodliwych kumaryn w trawce żubrówce (ale o tym nikt pewnie nie wie). To, że mieszkam w Polsce to nie oznacza, że na weselu muszę koniecznie podać schabowego, kuchnia innych krajów też jest świetna (co nie znaczy że schabowy zły)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępa to Ty jesteś, bo widać Twój poziom inteligencji. Akurat wiem, że mi nikt dupy obgadywać nie będzie, a to dlatego, że większość par jest zdrowo myśląca i nie ma tak zrytej czaszki jak Ty i kupi wódkę taką jaka jej przypadnie do gustu. I nie rób z siebie wielkiej damy, bo Ci to w ogole nie wychodzi. A Twoje zdanie to mam głęboko wiesz gdzie. Powodzenia mądra kobieto inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry94
Stock albo Soplicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaam
u mnie było po 0,7l na osobę białej żubrówki i na konkursy o,5l żubrówki bizon grass - wystarczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_pl
U mnie, tak jak i ostatnio na kilku weselach u znajomych będzie pan tadeusz. Smak jak na wódkę wyjątkowo niezły ;), a i dobra pozycja dla alkoholowych patriotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stock,
palace (???), czy jakoś tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Hm.. trochę poczytalam i chyba zostanę przy Panu Tadeuszu:P W grę wchodzi jeszcze krupnik:) i duuuże ilości wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy mieli Wyborową. Nie chcieliśmy robić zbędnych eksperymentów, dlatego postawiliśmy na coś co dobrze znamy. Dobra wódka, bez ostrego smaku, a na drugi dzień nie trzeba cierpieć z powodu kaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkafiolka
u mnie była żubróweczka :D polska tradycja utrzymana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy żołądkową gorzką ostatnio przez przypadek napiłam się krupnika-obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio z narzeczonym staliśmy przed trudnym wyborem wódki na nasze wesele, które zbliża się już wielkimi krokami. Jest to przecież zaraz oczywiście po mojej sukni :P jeden z ważniejszych elemetów wesela. nie chcieliśmy przepłacać ani też kupowac wódki o niezbyt dobrej jakości. Zupełnie przez przypadek trafiliśmy na promocje Pana Tadeusza http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html i na tą wódke sie zdecydowaliśmy. Mam nadzieję, ze to był dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanych zakupem wódki weselnej, proszę o kontakt emil_1@o2.pl wyślę cennik wódek weselnych, na życzenie indywidualna oferta na pozostałe alkohole drink bar, wino, Legalne źródło / paragon / faktura Pozdrawiam i czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1111
Co myślicie o Nemirowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanamama
Ja zdecydowanie polecam żubrówkę, była u mnie i nikt nie ważył się narzekać ;) Zdecydowany pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nas bardzo dobre wrażenie wywarła wódka Polanin. Zanaleźliśmy ją na targach ślubnych, więc polecam się wybrać. Polanin często się wystawia i wtedy można wziąć do ręki ich butelki. Wyglądają lepiej niż na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fff
Na będą jutro w łodzi na targach, ja się właśnie wybieram i szukalam info o wystawcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×