Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tarja666

Normalnie szok juuuz nie kupuje w lidlu!!!!

Polecane posty

wiecie co to nie zadne prowo,ale kupoilam sobie platki za 2,20 bodajze goody kukurydziane z jablkiem ,a w srodku byla taka smierdzaca czesc okragla malutka nie umiem okreslic z jednej strony platkowe z drugiej wklesniecie i czarne dziwne.Nigdy jz tam nie kupie,a przedewszystkim nie platki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g;[gf
" w srodku byla taka smierdzaca czesc okragla malutka nie umiem okreslic z jednej strony platkowe z drugiej wklesniecie i czarne dziwne" Coooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pępekświata
juz myslalam ze napiszesz ze w srodku byly mole spozywcze.. bo ja w czyms przynioslam ze sklepu niedawno i walcze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnhbf
To zamiast kupować w Lidlu lepiej przysiądź do ortografii, bo piszesz jakbyś była ciężko upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem tępa sorry .chodzi mi o taki okrągły plastik a z drugiej czarny,jakby cześć od jakieś urządzenia,może od maszyny coś spadło do płatków;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl Polska
fotka albo spodziewaj się pozwu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynoooooo
ja jak znajdę jakiś bobus w jedzeniu to go odsyłam do producenta wraz z numerem serii bitym na opakowaniu zawsze dostaję list z przeprosinami i paczkę z ich produktami jako rekompensatę :-) (zdarzyło mi się tak kilka razy) kamień w orzeszkach, gwóźdż w herbacie, niedowaga w ptasim mleczku a to, ze akurat przytrafiło ci się to w lidlu nie ma żadnego znaczenia, to nie wina lidla tylko fabryki produkującej dany produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgasdgdfs
W bułce znalazłem kiedyś igłę produkcyjną, gdy zacząłem gryźć coś twardego przeszło przez zęby dobrze że jem powoli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazłam w chlebie
UWAGA : ułamany brązowo żółty obrzydliwy ząb !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davetch
dlaczego to wina sklepu przecież sklep sprzedaje a nie produkuje to wina producenta i tam jego opieprzajcie i reklamujcie albo już nie kupujcie produktów tego producenta nie od razu atak na sklep ze jest winny ludzie jacyś nie kumaci są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jożek wózek
no tak w opakowanu ble a strupy z karku zjada az uszy sie trzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prowo ja ogolnie jestem tepa i wiem ze to nie wina lidla,bo sklep lube bardzo! tylko jestem w szoku bo takie cos przytrafilo mi sie po raz pierwszy! w cale nie prowo,lubie swoje strupy,jestem porabana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Jożek wózek bo to normalnie plastik jakiś nie do jedzenia! a gdzie to kurde odesłać jak produkt niemiecki:P takie rzeczy się zdążają niestety,można wieżyc można niewierzyc,jak tam chcecie nie zmuszam was,ale co bym pisała takie rzeczy:? Kiedyś czytałam w gazecie,ze jakiś tam facet kupił orzeszki ziemne i cos tam połknął i mu czyścili żołądek czy coś takiego;P także trzeba paczec co sie do buźki wkłada a przeczytajcie sobie jaka ja to głupia,niestety,ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarja666 kafeteria wpiszcie sobie do google a tak pozatym to te platuszki wpieprzylam cala pake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mole nie p mam pojecia ale wiem ze jesli je masz w szawce to trzeba wszystkie prdukty wywalic kupic nowe i trzymac tylko w sloikach:D wyczysc dokladnie szawke ale produkty wszystkie stare trzeba wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dwa razy kupiłam surowe w środku pieczywo (pączek, rogal). Pączka zjadłam do połowy, potem wymiotowałam, kiedy zorientowałam się, czemu jest taki gumowy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio szarpacz
Ameryka! SzaFka! Ludzie włączcie sobie korektę błędów, ja was proszę! 😭 x Rodzynek w chlebie? Jeden? To bardzo miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampy z Lidla

Ja także omijam Lidl. Sprzedają badziewie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×