Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bjbfdcjydxhy

jaki samochód na początek

Polecane posty

Gość gość
Powiem tak, sama byłam 3 mc temu z takim roblemem tani - mozliwe ładny i wydajny - tanie części - mało pali itp Cudów nie ma za te kase, ale da sie coś kupić na chodzie, Ja kupiłam fiata barvę 1.2 - co mogę powiedzieć Cena rynkowa to 3500zł ja kupiłam swój za 4200 chyba facet spuścił z 4500zł 99 rocznik z rozszczelnioną klimą, ABSem 4 poduszkami i kompeltem kół letnich i zimowych na alufelgach, Stan bardzo dobry, mam go 3 mc wymieniłam rozrząd płyny filtry , pompa wspomagania lekko puszczałą to ją uszczelniłam - ogrzewanie tylnej szyby nie działało i termostat się sypnął i teraz przednia częśc tłumika pompa 300zł ogrzewanie 200zł termostat z problemami 200zł tłumik 120zł Poza tym auto śmiga aż miło ja mam silnik 1.2 pali niecałe 7 litrów , niedługo gnoja zagazuje i bedzie śmigał 100km za 20zł. Polecam auto bo duże ale lekkie bardzo tanie i turbo tanie części i wszędzie dostępne - nawet oryginalne częsci super tanio jak to u fiata przystało. Gablota jest ocynkowana więc jak nie było dzwona to specjalnie nie rdzwieje, ja mam małe odpryski pod wycieraczkami przednimi, nadkola śliczne rdzy zero podłoga super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMEKK 23 LATA
W tym fiacie nie ma turbiny, co ty pieprzysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto mówi że ma turbine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc29wwwww
jak chcesz to sprzedam swoj bmw e36 318i z gazem.Nie jest moze najnowsze ale jeszcze sporo przejedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam opla tigre, jezdzilam 3 lata:) i mało napraw mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereniek
Może coś małego? Mogę polecić Ci np Forda focusa :) Bardzo przyjemnie się jeździ- i nie należy wcale do drogich aut! Trafiłam na super raty w eurocar w Gdyni - salon bardzo fajnie prowadzony, prezentacja, jazda próbna jak i cena zachęcają do kupna ;) Podsyłam link- zapoznaj się, może znajdziesz coś fajnego dla siebie :) http://www.eurocar.pl/samochody_nowe/samochody_osobowe_katalog/focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corsa B i odrazu sobie zarezerwój miejsce na złomie bo ci nikt nie zrobi przeglądu podłóznice z przodu brak korozja zezarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corsa B i odrazu sobie zarezerwój miejsce na złomie bo ci nikt nie zrobi przeglądu podłóznice z przodu brak korozja zezarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bereniek zobacz sobie date gosc juz jezdzi mietkiem S-klasą a ty zes sie przebudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge polecic Ci dobre miejsce do kupna odpowiedniego auta, sprawdz firme www.adfauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No myślę, że coś mniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna W
Ja wybrałam Hondę Jazz i nie żałuję. Bardzo fajne auto, które również na mieście radzi sobie super. Wygodne, przestronne i co ważne bezawaryjne. Też zawsze mieści się nawet na ciasnych parkingach. No jak dla mnie nie ma lepszego autka na ten moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yariska zawsze i wszędzie będę miło wspominać...Malutko to paliło, silnik co prawda taka pierdziaweczka, ale człowiek uczył się jeździć a nie szaleć ;) eksploatacja na delphi, spalanie maleńkie, niewiele w utrzymaniu kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek M

Ja bym poszedł w coś mniejszego może np. Hyundai i20 czy i30  bądź Fiat? Najlepiej będzie jeżeli po prostu w wolnej chwili zajrzysz do oferty np. salonu Auto Res który bez dwóch zdań wątpliwości mogę polecić. Przede wszystkim rzetelne podejście obsługi która stara się jak najlepiej doradzić, do tego bardzo dobrze zestawiona oferta aut nowych i używanych dzięki czemu jest w czym wybierać a warunki zakupu też w naszym przypadku były bardzo dobre bo mogliśmy także ponegocjować cenę ostateczną.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×