Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudusia7

JAKI KURS ANGIELSKIEGO NAJLEPSZY OD PODSTAW ?BLAGAM O POMOC!

Polecane posty

Gość zobacz e- ang,angprofi
Ja tu patrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz e- ang,angprofi
Podstawy ogarniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kurs multimedialny Rosetta Stone. Dla poczatkujacych. Tyle, ze zaplacisz ponad 400 funtow. Ale warto. Ja tak sie nauczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakamakamak
ja polecam speak up :) co prawda jestem na nieco wyższym poziomie, ale moja koleżanka uczyła się tam od podstaw, zresztą ona właśnie poleciła mi tą szkołę ;) a jak Ci się spodoba i polecisz następnej osobie to dostajesz voucher na zakupy w zarze, aparcie lub czymś tam jeszcze :d ile osób tyle kasy, od 150 wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz to przerabialam
zaden kurs ci nic nie da, jezeli sam sie nie wezmiesz za nauke jezyka, to bedzie tylko strata czasu i pieniedzy. Kup sobie profesora Henry i First step to English wszystkie czesci i sama cwicz w domu, jak juz ogarniesz duza ilosc slowek i zdan angielskich, przez internet znajdz native speakera, ktory bedzie chcial uczyc sie twojego jezyka i praktykuj wymowe z nim. Kupowanie kursow w collegach i chodzenie na nie nie ma sensu, tam zwyczajowo ucza cie gramatyki, a czesto jest tak, ze pare osob, ktore szybciej ogarnijaja ten jezyk, wychylaja sie i ciagle wyskakuja ze swoja wiedza, nie liczac sie z tymi, ktory potrzebuja wiecej czasu i tez troche uwagi. Zdazaja sie tez tacy, co robia glupie miny jak sie pomylisz, albo zle cos powiesz. To tyle o kolegach z kursu. Nauczyciele tez sa rozni, jak trafialam na takich co to wyroznialo tylko pare osob i nie mieli czasu dla tych co potrzebuja wiecej czasu. kiedys tez trafilam na nauczyciela- zboczenca, co to jak dziewczyna nie miala wydekoltowanej bluzki i krotkiej spodnicy, to z nia nie gadal, a jak gadal to same takie rzeczy, jak pojdziemy na kawe, a czy masz chlopaka? Starsze osoby i faceci zupelnie byli przez niego olewani, ale dyskretnie, musieli sie naprawszac na uwage. Najlepiej kup sobie to co ci napisalam i sama swoim rytmem przerabiaj material. Owszem musisz miec samozaparcie do nauki, siebie sama mobilizowac, ale to mysle jedyny i najlepszy sposob na nauke. Ja wydalam juz duzo kasy na kursy i wole sie uczyc sama w domu i z native przez internet. Kursy w szkolach to strata czasu i pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecAm metode callana
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz się naprawdę dużo nauczyć to zdecyduj się na www.englishzone.eu/ prawdopodbnie po skonczonym kursie bedziesz chciala wiecej i wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poleci ktoś jakąs dobra szkołę jezykową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także jakiś czas temu stwierdziłam, że musze nauczyć się języka angielskiego. Chciałam poszukać sobie nowej pracy, a znajomość języka angielskiego jest teraz prawie wszędzie wymagana. Całe szczęście natrafiłam na szkołę językową http://www.level.edu.pl/ z Gliwic. Zapisałam się tam na kurs angielskiego i to był strzał w dziesiątkę. Spotkałam tam świetnych nauczyli, dzięki którym szybko opanowałam język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie rewelacyjny program do nauki angielskiego fla początkujących http://programdonaukiangielskiego.pl/ mnie bardzo pomógł w nauce mówienia po angielsku - polecam i wam tę stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nauczyć się słówek. Kurs który znam to http://angielski.naukaslowek.pl/ Jest to kurs 1000 najczęściej używanych słówek przez anglików. To słowa które są najlpopularniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Cz
Najlpeszy moi zdaniem intensywny kurs od podstaw w Cambridge School of English. Taki sam zaczęłam i jestem już na pozimie B2, więc bardzo gorąco polecam! Super lektorzy, skuteczne metody, rozsądne ceny i szkoła jest w samym centrum. Ja korzystam dużo z dodatkowych konwersacji z Native speakerem (są wliczone w cene kursu:) Aby były efekty trzeba materiał z lekcji powtarzać w domu. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak od podstaw to Enlinado. Prezentację możesz znaleźć na oficjalnej stronie, ale też jest w internecie dużo darmowych materiałów. https://www.youtube.com/watch?v=NWZaMZ_qsGU Ten chłopak daje dużo darmowych materiałów motywacyjnych, ale jak się da te kilkadziesiąt złotych za nagrania premium, to znacznie lepsza motywacja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyjeżdżaj zagranicę póki języka nie znasz świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, poprzeglądaj sobie oferty różnych szkół językowych, na pewno znajdziesz coś dla siebie. W Gliwicach mogę polecić Ci www.linguastrefa.pl, jeśli chodzi o indywidualne lekcje angielskiego, to wedlug mnie jedni z lepszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobić sobie kursy w www.leader.edu.pl ja tam chodziłam, teraz moje dzieci, naprawdę bardzo fajna szkoła, cały czas maja fajne i korzystne oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór kursu zależy od tego, ile masz czasu i w jakim trybie chcesz się uczyć. W moim przypadku szkoły językowe nigdy nie działały - a bo coś wypadło, a bo za duża grupa, a bo średni nauczyciel... Od jakiegoś czasu uczę się po prostu sama z supermemo. Dzisiaj w poczekalni u lekarza zrobiłam wszystkie powtórki, czasem robię w tramwaju i też wystarczy, a czegoś zawsze się nauczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermemo jest spoko! chociaż przerzuciłam się na darmowe memrise a z płatnych robię kurs etutor.pl - mega kompleksowy kurs na wszystkich poziomach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak potrzebuje podszkolić się w mówieniu tylko, bez zbednej gramatyki, to Krebs wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaa447
Ja robiłam kursy tutaj https://www.lang.com.pl/ i jestem bardzo bardzo zadowolona, baaardzo kompleksowy kurs angielskiego na wszystkich poziomach. Mi bardzo pomogło to w nauce języka , także polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę stronkę do nauki angielskiego online www.ellalanguage.com ja dzięki niej przeszłam z poziomu B1 na B2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Ja już od jakiegoś czasu natykam się na Angielską Wioskę - Angloville. Super sprawa bo nie trzeba wkuwać żadnych formułek, słówek czy czegoś tam, a najważniejsza jest praktyka - rozmowa z Native speakerem i to jest ogromny plus tego wszystkiego. Barierę językową przełamujemy juz od początku kursu :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajzer2
Dnia 22.06.2019 o 12:35, Gość gość gość napisał:

Ja już od jakiegoś czasu natykam się na Angielską Wioskę - Angloville. Super sprawa bo nie trzeba wkuwać żadnych formułek, słówek czy czegoś tam, a najważniejsza jest praktyka - rozmowa z Native speakerem i to jest ogromny plus tego wszystkiego. Barierę językową przełamujemy juz od początku kursu :)
Przymierzam się własnie do zgłoszenia na tą Angielską Wioskę ;) mam troszkę stresa, bo do tej pory paralizowała mnie każda myśl o rozmowie z obcokrajowcem. Jakoś tak uczyłam się języka w szkole, ale nigdy nie było obowiązku rozmawiać. No i strach pozostał. A teraz jestem pełna nadziei że poradzę sobie. Z opinii wynika, że bariera rozpłynie się błyskawiczne :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×