Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudusia7

JAKI KURS ANGIELSKIEGO NAJLEPSZY OD PODSTAW ?BLAGAM O POMOC!

Polecane posty

Gość Ewekla

Tez slyszalam o tej wiosce angielskiego, kolezanka mowila ze jej siostra z rodzina na tym byli i bardzo dobrze wspominają ten wyjazd. Czytalam na ich stronie ze to nie tylko wyjzady rodzinne i kusi mnie taki wyjazd. Czy ktoś może był na takim wyjeździe ale nie rodzinnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak wejdziesz na coś więcej niż podstawy, czyli od B2 i wyżej to polecam wyjechać na jakąś angielską wioskę, taki obóz językowy skoncentrowany na mówieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja znalazłem sobie dziewczynę z zagranicy , ona mowi po angielsku , nie jest moze z UK ale dobrze mowi po angielsku.

Codziennie gadamy po angielsku nawet teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak już zdobędziesz podstawy to polecam Angielską Wioskę - poznasz tam wielu native speakerów dzięki którym nabierzesz pewności w mówieniu i przełamiesz barierę językową! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

ja już podstawy mam dawno za sobą, najwięcej za to dał mi wyjazd na obóz językowy z Angloville, polecam bo tam dopiero nauczyłam się mówić "naprawdę", cały czas spędza się z native speakerami, po pewnym czasie przełamujesz swoje bariery językowe i zaczynasz czuć się swobodnie w rozmowie po angielsku, żaden kurs wcześniej mi tego nie dał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

ja byłam na wyjeździe z Angloville na ich obozie językowym, najlepiej zainwestowane pieniądze od dawna, polecam ich kurs! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×