Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka_kwiatuszek

Rekrutacja , praca w Zakładzie Ubezepieczeń SPołecznych w Piasecznie

Polecane posty

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś pracuje może w Zusie w Piasecznie? Jeśli nie to nic nie szkodzi bo chciałam się dowiedzeć jak wygląda rekrutacja do samego Zusu jakie etapy są tam mógłby ktoś mi to opisać potrzebuję do napisania pracy na zaliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandda
jest osobny temat dotyczący rekrutacj i- 68 stron, niezła lektura. Test kwalifikacyjny praca zus- chyba tak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chce dokładnie dowiedzieć się jak to się wszytsko odbywa czy możesz mi opisać wiem tlyko tyle że rekrutacja odbywa sie w warszawie tam jest prowadzony jakis test potem osoby zakwalifikowane są brane do pododziałów jakim w tym wypadku jest piaseczno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandda
Napiszę Ci jak ja brałam udział. Kilka lat temu kandydowałam do ZUS Oddział Pruszków, dokumenty rekrutacyjne trzeba było wysłać na Warszawę, potem pani już z Pruszkowa zadzwoniła tylko na rozmowę. Zrezygnowałam, bo już wtedy kilka dni wcześniej dostałam umowę. W listopadzie kandydowałam do ZUS Warszawa, dokumenty przesyła się na ul. Senatorską (podają w ogłoszeniu), potem TEST, który tak naprawdę testem nie był, bo wszystkie pytania były otwarte. W moim odczuciu ok, na pyt. odpowiedziałam, ale nie zostałam zaproszona na rozmowę. W wynikach naboru napisali - rekrutacja zakończona niepowodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×