Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pempek15

GDZIE NA WAKACJE 2013 W POLSCE?

Polecane posty

Gość gość
Polecam Mazury ale nie jako wodę i jeziora, chociaż takowe są w pobliżu. Polecam Stajnię Koczek koło Spychowa. Możliwość noclegu,catering, nauka jazdy konnej. Konie są fascynujące i spokojne. Kurs prowadzą młodzi ludzie Magda i Karol, którzy podstaw jazdy konnej uczą i małych i dużych. tel kont 881527565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze się wybrać w góry do Kościeliska. Wynajem pokoi u Karpieli jest dokładnie w Kirach. Jest tam pięknie, blisko szlaków górskich i w dodatku Pokoje w tym domku są dobrze urządzone. Warto naprawdę tam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Może Biebrza + Narew? www.malowane-wrota.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie tylko nie w Polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam WISŁĘ jest fajnie byłam w hotelu VESTINA bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam stronę www.lubtur.pl - ja jadąc w okolice lubuskiego posilałem się informacjami tylko z tej strony, a jest tam wszystko - baza noclegowa, gastronomiczna, opis imprez w regionie i filmiki z imprez, szlaki turystyczne i wiele innych przydatnych rzeczy, polecam ośrodek Kormoran w Niesulicach położony przy pięknym jeziorze Niesłysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linden
Ja wybieram się do Krynicy Zdrój :) Pokój w Czarnym Potoku już na mnie czeka! Gorąco polecam bo to już mój 4 taki wypad w to piękne miejsce.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe oferty weekendowych urlopów dla zapracowanych- Warszawa, Kraków- znalazłam ostatnio na www.WakacyjnyPirat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtymtym
wszystko zależy, co bardziej lubimy, czy góry, mazury, czy może morze. Ja w tym roku mam ochotę pojechać nad Bałtyk, bo dawno mnie tam nie było. A jeszcze ostatnio trafiłam na ten hotel http://dworoliwski.pl/ i zrobił na mnie takie wrażenie, że myślę, że to będzie następny cel mojej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Pilipiak
A nie lepiej upolować tanie loty do jakiegoś fajnego miejsca na południu Europy? Przypadkiem wpadłem ostatnio na wyszukiwarkę lotów na stronie www.cp-online.pl, gdzie kupiłem bilety na Kretę za niecałe 200 zł za osobę. Praktycznie tyle samo kosztowałby nas transport koleją z Wrocławia nad polskie morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam, że podana przez poprzednika firma, to bardzo dobry wybór w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodze się. Sam jechałem z nimi w ich ofercie Last Minute i muszę przyznać, że jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś preferuje góry, to polecam noclegi u Karpieli w Kościelisku. Bardzo mi się spodobało i chciałabym wrócić w przyszłości do tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku września wybieram się na spływ kajakowy na Mazury http://www.splywy.pl , polecam wszystkim tym którzy lubią kajaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie tutaj www.bacowka.com.pl To miejsce jest po prostu zaczarowane!!! Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABG
Ktoś wspominał o noclegach u Karpeli w Kościelisku. Byłam tam rok temu. Chętnie bym wróciła tam znów, niestety mieszkam za granicą. Ktoś jeszcze może tam był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka09
Ja byłam, w sierpniu. Było ok. Fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania234
w każdej górskiej miejscowości jest co najmniej kilkanaście dobrych pensjonatów, a ze względu na konkurencje można często spotka oferty w dobrych cenach oraz w odpowiednim standardzie, na zakopane widziałam noclegi na relaximo już od 30 zł więc widać ze konkurencja jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w tej samej cenie teraz bedziecie mieć urlop na przykład w Grecji. Czy nie warto zastanowić sie nad takim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka fajnego miejsca to polecam zajrzeć tutaj www.videowakacje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a fajna strona tu można dużo obejrzeć fajnych filmów www.videowakacje.pl :) :) :) i juz wiem gdzie jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super w końcu fajna strona z fajnymi ofertami też polecam www.videowakacje.pl :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka czegoś tańszego - choćby U Karpieli, jak ktoś już wyżej pisał. To nie jest tak, że wyjazd do Grecji wyjdzie taniej, sam przejazd/przelot już pokrywa niezłą sumkę, nie każdego na to stać. Ja osobiście wolę polskie góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie rozumiem dlaczego jezdzicie do PL i wspieracie tego rozkladajacego trupa waszymi pienaidzmi zarobionymi w obcym kraju... PL was wygonila, zebyscie sie tulali po swiecie, a wy jedziecie do PL i wydajecie ta kase tam, zapobiegajac, oddalajac w czasie to co powinno nastapic. Wy wydajecie kase w PL, a rzad sie cieszy, bo nic nie musi robic, bo biznes wciaz sie kreci. Nie maja ochoty nic robic, zeby rozwinac gospodarke, zby emigranci i ludzie zyjacy w PL mogli wreszcie zyc godnie i nie musiec zebrac w Europie, to po co maja to robic, jak emigranci zasila kaska ten parszywy kraj, ktory nic nie ma do zaoferowania, tylko nedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie w Polsce, jest pięknie można odpocząć, pozwiedzać i miło spędzić czas. Ja jak nie na pełny urlop, to przynajmniej na weekend staram się pojechać w miejsce, gdzie jeszcze nie miałam okazji być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×