Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pempek15

GDZIE NA WAKACJE 2013 W POLSCE?

Polecane posty

Gość gość
ale na pielgrzymkę to chyba lepiej do Częstochowy, czy Lichenia, chociaż do Kalwarii Lanckorońskiej też można. Ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hataszek
Np. http://www.namorzu.pl/ O ile odpowiadają wam klimaty rejsów. Ogólnie uważam, że rejs to i atrakcja dla zwiedzania i atrakcja dla odpoczynku - kwestia doboru odpowiedniego celu. My płyniemy do Turcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EkspertLink4
Ważne aby jechać z bezpieczna głową :) Ubezpieczenie Podróże chroni Cię daleko od domu i zapewnia organizację leczenia i pokrycie jego kosztów w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, chroni Ciebie również od skutków finansowych szkód wyrządzonych innym poza granicami Polski (OC), w pakiecie zawiera także ubezpieczenie bagażu/sprzętu sportowego. Ubezpieczenie podróży w Link4 można dostać nawet za darmo - przy odnowieniu OC lub AC dostaniesz Podróże na 7 dni dla jednej osoby gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.surftravel.pl/ - jeśli nie lubisz nudy i bezczynnego siedzenia w wakacje. Ja po raz pierwszy spróbowałam kitesurfingu 2 lata temu i teraz jeżdżę co sezon. Polecam wypróbować, dostępne kursy, więc każdy się nauczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, fajna zabawa. Ja miałam kurs w Costa Calma na Fuerteventurze, ale jak ktoś biedniejszy, to może do Polski przyjechać w tym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę w góry. Oczywiście każdy lubi co innego jedni kochają morze, inni Mazury, ja natomiast jestem zwolenniczką gór. W tym roku jadę tu http://www.pensjonatspiski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mamy 2015, wiec temat powinien sie zmienic, haha :) ja jadę w sierpniu do obidzy - a nocowac bede tu www.obidza438.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku stawiam na polskie morze. Mój mąż już zrobił rezerwację w hotelu Kormoran w Rowach. Jak weszłam na ich stronę to aż zaparło mi dech w piersiach. Wszystko wygląda tam tak pięknie! To będą super wczasy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela Niemkowska
Najbardziej lubię wczasy w Bieszczadach, to ucieczka od zgiełku miasta. Zwykle znajduję mały, tani pokój na http://travelysta.pl/ i uciekam ze stolicy na jakieś 2 tygodnie w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ide na pielgrzymkę warszawską. Wolę to, niż zimny bałtyk, czy niemożliwie zatłoczone Krupówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz dziewczynę w Bieszczady. Polecam Ci nocleg tutaj domki-bieszczady.pl. To bardzo romantyczne miejsce. Cicha okolica, piękne widoki. To blisko Polańczyka i Soliny, więc będziesz mógł zabrać ja na wycieczkę. Myślę, że się jej spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co można powiedzieć o tych http://www.zalesiemazury.pl/wakacje_z_dziecmi _na_mazurach jak tam nawet piłkarzyki są płatne. Ceny z kosmosu, a nawet piwa do kolacji nie dostanę. Spadaj na drzewo, może znajdziesz jakiegoś oszołoma na twoje atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba pojechać gdzieś do okolic dolnego śląska. Polecam tu jedno miasto, ono się nazywa Polanica-Zdrój. Piękne okolice i faktycznie jest co tutaj zwiedzać. Zachęcam wszystkich do odwiedzania. Zawsze jak co roku szukam jakiś miejscowości, które są takie uzdrowiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przyjemnie jest też w Kudowie Zdrój. Ja tam jezdzę co roku i nie narzekam. Zatrzymuje sie w Hotelu Adam & Spa, specjalnie po to aby zrelaksować się i poddać regeneracji moje ciało . Po całym dniu wędrówek korzystam z basenu i sauny. No i te widoki są nie do opisania, tam trzeba koniecznie jechac! :) www.adamspa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię Kudowę, ale zatrzymuję się zawsze po czeskiej stronie granicy. Lepsze jedzenie, czyściej, no i przede wszystkim za to samo dwa razy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izksk22
Ja w tym roku objechałam z rodziną cała Polskę :) Wybraliśmy się w 15 dniowy trip po Polsce, wypożyczyliśmy tutaj kamper http://autocampingi.pl/kontakt i ruszyliśmy w drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w życiu byliśmy wypożyczonym kamperem. I nigdy w życiu więcej! Drogo, umordowani, bo zamiast zejść na śniadanie trzeba zapieprzać po bułki, nie dla mnie taki urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja decydowanie polecam www.kormoran-rowy.pl Byłam tam już kilka razy i mam bardzo miłe wspomnienia z każdego wyjazdu. Co prawda nie zawsze była pogoda, ale za to masaże i zabiegi w spa wszystko zrekompensowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvf
Wyjazd nad morze nie musi kojarzyć się wyłącznie z wakacjami. Na www.bogdansopot.pl oferują komfortowe pokoje przez cały rok. Po więcej informacji warto zadzwonić pod numer +48 503-097-888.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam sprawdzić jakieś ciekawe miejsca na tej stronie: wyprawypiesze.pl korzystam z niej zawsze jak wyjeżdżam na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny wakacji zagranicą i w Polsce są już bardzo podobne dlatego jeżeli zdecydujesz się na wakacje w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Belgia to polecam transport nowymi busami firmy https://gtvbus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten powyżej proponuje wakacje ze zbiorem szparagów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Mazury. Ósmy cud natury. Zaglówka i wedkowanie na muchę. A wieczorem ognisko i schłodzone piwko. W uk nie mają czegos takiego zacofane angole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko debile i gbury jeżdżą na Mazury. A wrzeszczcie sobie tam, skoro tylko na piwo z biedry was stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowo123
Myślę, że powinniście wybrać się na Kaszuby. Nie będziecie mieć daleko, a region jest naprawdę piękny. W szczególności polecam miejscowość Wejherowo. Można tam znaleźć wiele atrakcji turystycznych, również dla dziecka. Sprawdźcie na www.turystyka.wejherowo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Wejherowie. Do tej pory nie wiem, po co tam zabłądziliśmy. Dziura, gdzie nawet psom nie chce się szczekać, bo nie ma na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×