Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izabela1000

Co dla dzieciaczka do jedzenia po 4 miesiacu

Polecane posty

Pytanie do mam dzieciaczków po 4 miesiacu, co wprowadzacie do jedzenia, nadmienie że karmie mlekiem mm i słyszałam ze nalezy od deserków rozpocząc przygodę z jedzonkiem. Mamusie dajcie znac co dajecie w jakich ilosciach i jak często. Zapraszam !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłko i gotowana marchewka. na początek kilka łyżeczek . Potem zupka przecierowa jarzynowa zamiast mleka w porze obiadowej. Możesz tez wprowadzić kaszki na mm, ja daję rano na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynałam od soku z marchewki, a potem już zupki. Jabłuszko jakoś nigdy zbyt chętnie nie jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam od marchewki, po 3 dniach uczulenie, odstawilam. Wprowadzilam dynie - to samo... :/ Wprowadzilam szpinak z ziemniakami - ok. Pozniej jablko - ok. Pozniej banana swiecego - ok. Pozniej banan jablko - to juz wiedzialam, ze moze, pozniej dodalam do banana morele, tez ok. Teraz znowu sprobuje z marchewka.... Jak nie to czeka mnie samodzielne gotowanie. I za pare dni planuje dac kaszke sinlac na 2 sniadanie. Poki co je tak: - piers na żadanie - obiadek : ziemniaki ze szpinakiem - pol sloiczka - deser: banan, banan z jablkiem, samo jablko lub banan z morela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinlac jest super. Moja córcia bardzo chętnie go je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×