Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Erotyczna sypialna

Polecane posty

Brahmin...no widzisz, natura nas czasem tak zaskakuje, ze wrecz przeraza:P a jesli burza hormonow ma charakter wzrostowy, a nie spadkowy...to raczej powodow do obaw nie powinienes miec:D Andro...skoro u Ciebie, jako mezczyzny, poziom hormonow dziala nieustannie "napedowo", to czy jestes w stanie wyobrazic sobie kobiete z kilkakrotnie podwyzszonym testosteronem? :P Ale sie hormonalnie zrobilo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dajcie spokój ileż to burz mamy co roku? a ile tak na prawdę z nich pamiętamy ? ;) Niech będzie burza stulecia, jeśli tylko jest przy mnie właściwy człowiek, to wzajemnie się można przytulać i otuchy sobie dać, o burzy zapomnieć a o świcie podziwiać świat nad nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiłuję napisać
Androgen a po co badałeś poziom testosteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, taki artystyczny akt na scianie nad lozkiem...tez mi sie marzy, jednak dlugo jeszcze nierealne do spelnienia. Ale moze w przyszlosci, kto wie... Ulli:)chyba masz racje, kazdy odczuwa dreszcz niepokoju podczas szalejacych grzmotow. Tyle tylko, ze w roznym stopniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoneya, burzy stulecia raczej predko nie bedzie. Miala byc z okazji konca swiata, ale w zwiazku z jego odwolanem nie bylo. Wiec i bac sie szczegolnie bardzo nie ma potrzeby:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, ale najgorsze jest to, że ja nie znam siły rażenia piorunów tej hormonalnej burzy, a nie mam nikogo, na kim mógłbym to wypróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda masz rację :D brahmin znaczy jesteś niebezpieczny jeśli chcesz razić z siłą piorunów jakie by one nie były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badałem, bo jestem ciekawy. Tak samo jak badałem sobie poziom cukru, trójglicerydów i cholesterolu. To takie podstawowe badania, które świadczą o stanie zdrowia. Ruda, podwyższony testosteron u kobiet nie zawsze jest pożądany. Ale nie znam na tyle kobiecego ciała i hormonów, więc nie wiem dokładnie jak powinno być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulli, otoz to:) grunt, to stawic czola slabosciom. Brahmin...toz strach sie bac :)wiesz, emocje sa potrzebne, ale tak skumulowane pioruny, moga wystraszyc...chociaz jesli kobieta odwazna, to sprosta wyzwaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoneya, na razie jestem niebezpieczny wyłącznie dla siebie, bo te pioruny rażą mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiłuję napisać
W jakim wieku nabiera sie takiej ciekawości? Bo chyba się zaniedbuje a może za dobrze się czułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ruda, ale wierzysz w to, że istnieją odważne kobiety?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulli :)to jedna z niewielu piosenek, ktora powoduje, ze mam dreszcze:) uwielbiam ja... Brahmin :)ja nie wierze- ja to wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu piekne sa tylko chwile...w koncu szesliwym sie bywa, a nie jest. Wlasnie dzieki chwilom:) Brahmin:D nie znam tego adresu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, byłem przekonany, że chodzi o ten... W takim razie jestem w błędzie. To zdradź chociaż w jakim mieście można spotkać tą odważną dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie bledy zawsze mozna naprawic, albo...udac ze ich nie bylo:D A miasto, miasteczko...za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...czy to wystarczajaca podpowiedz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę szukał, ale przyznaję, że nakreślona przez Ciebie mapa jest bardzo ograniczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze gdybys wpisal w GPsa, to poprowadzilby Cie bezblednie:D a mapa ograniczona, bo podobno wy mezczyzni macie tak znakomita orientacje w terenie, ze nie sposob was zgubic, ani wyprowadzic w pole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ale ja mam krzywą przegrodę nosową, a więc węch też słaby i tej odważnej Pani mogę nie wytropić;) A szybko ona ucieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×