Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Erotyczna sypialna

Polecane posty

To dobrze, że zamka brak - przynajmniej rozporka nie trzeba będzie rozpinać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale Apollo to cipa był;) A jaki jest ten efekt końcowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekt koncowy...raczej nie zamieniam sie w nieruchome drzewo:D a rozporek moze byc i na guziki:D Ulli:) ale to chociaz wysoka ta wiezyczka? skoro jedna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, czyli w końcu wydusiłem to z Ciebie - ta odważna dziewczyna to Ty!;) To lepiej napisz w co się zamieniasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raczej nie zamieniam się" - pisałaś w pierwszej osobie?;) We mgłę przed moimi oczyma?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Brahmin- rozplywam sie... a to taka malenka literowka:D Ulli, ale ja nie mam klucza do tego zamku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpływasz się w ustach czy w dłoni?;) Jestem niewierzący i nie wierzę w literówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzysz, wierzysz...tylko jeszcze o tym nie wiesz, ale juz ja Cie przekonam:D a rozplywam sie jak mgla...i w najmniej oczekiwanym momencie znikam:P Ulli, a jak zgubie klucze? boje sie takiej odpowiedzialnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, że jesteś rosyjską mgłą, o ona w najbardziej nieoczekiwanym momencie się pojawia;) Ja wolę, żebyś się pojawiała, a nie znikała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brahmin...ale to nie koncert zyczen:D moze bys wolal, ale ja nawet nie minelam sie z rosyjska mgla...patriotycznie bialo czerwona zostaje...nawet jesli znikam:P Ulli...szyfru tez nie znam...a raczej sila woli go nie odgadne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulli...ale ja niewtajemniczona:P Brahmin...oczywiscie, ze lubie. Ale nie wszystkie i nie na zawolanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielcu mam ciepłe łożko:) możesz przyjśc ogrzać swoje zdygotane ciało przy mojej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, to ja już nie wołam, tylko milczę, a Ty spełniaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Ulli, pozno, nawet powiedzialabym, ze bardzo pozno. Jednak sposobu na bezsennosc nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spelniac? ale ze w zwiazku z ta ruska mgla? kiedy ja nie potrafie...:D Ulli, do przytulania to ja pierwsza z szeregu zawsze wystepuje...niestety, przez monitor nie da rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×