Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Erotyczna sypialna

Polecane posty

Usiłuję napisać-> tak, mam takie fantazje, nie móc nic zrobić, tylko znosić przyjemnośc nie do zniesienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy -> czyli chcesz wiedzieć 2 facetów bawiących się ze sobą będąc związaną? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie Levvi, dwóch facetów bawiących sie ze sobą? Niech ida do swojej sypialni ;) Gdyby obaj chcieli zając sie mną, to juz insza inszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiłuję napisać
czy Ty Fox jesteś zwolenniczką zbliżenia z kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to własnie chodzi abyś chciała się znaleźć między nimi za wszelka cenę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zwolenniczka zbliżenia z kobietą. Aczkolwiek w specyficznych warunkach mogłabym czerpac jakąs korzyśc z jej obecności. Nie wiem, nie próbowałam, ale fantazje miewam różne ;) Sam na sam z babą - stanowcze NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiłuję napisać
chyba tylko erotomani gaduły tu są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi, nie sadzę, żebym miała ochote znaleźć sie pomiedzy dwoma facetami, którzy zajęci soba nie zauważaja mojej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiłuję napisać
to jest tu jakaś zwolenniczka rozkoszy z w-wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotomani gaduły... pewnie w wiekszości tak. Ludzie maja rozmaite fantazje, których z przyczyn mentalnych lub technicznych nie będa w stanie zrealizować. A czy jest cos złego w gadaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wymień facetów na kobiety rzucające co chwile na ciebie kuszące spojrzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygodne łózko nie jest warunkiem ale zdecydowanie musi być wygodny materac i chętny facet, o tak, to podstawa. A zawsze marzyła mi się sypialnie żywiołów, jedna ściana oszklona żebym mogła widzieć las, i ognisko płonące na zewnątrz i koniecznie oszklony sufit abym mogła widzieć każdą kroplę deszczu i szaleństwo burzy :) Pewnie nie wykonalne ale marzyć można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędziłem jedną noc w swojej wymarzonej sypialni (choć przed tym faktem nie była jeszcze ona wymarzona), a były w niej jedynie setki kilometrów kwadratowych gorącego, brunatnego piasku, ciemnobrązowe skały i niebo jasne od gwiazd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi, do szczęscia potrzebny jest mi jedynie jeden dorodny samiec :) jesli juz miałabym skonfigurowac trio, to albo dwóch facetów, zajmujących sie tylko mna a nie sobą, albo dodatkowa kobieta, z która razem zajełybysmy się samcem, a nie wyłacznie soba nawzajem ;) Ale to tylko moje domniemania, nie wiem, czy jestem w stanie być az tak goscinna, żeby moim samcem sie podzielic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiłuję napisać
Nie ma nic złego w fantazjowaniu o ile jest to dodatek a nie substytut poza ty m obserwuje że uciekamy w wirtualność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymarzona sypialna. Meble z drewna w dawnym stylu. podłoga z wiejska z desek w miarę miękka. Trochę taki wiejski styl. Vintage sprzed audio i wystrój. Duże łóżko podchodzące pod styl art deco. Wielkie okno i dużym parapetem. Przyjemny zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULLiSSSES tak wiem mało praktyczne :( ale gdyby było zasłaniane zewnętrznymi roletami czy jak to się zwie, jak np. okna ?? Oh nie mów... tak leżeć na materacu i spoglądać na niebo pełne gwiazd albo właśnie na burzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiłuję napisać
No to sobie pofantazjowaliśmy czas założyć piżamki umyć ząbki i do łóżeczek.A tak na temat to mam koncepcję na sex sypialnie wyposażoną w kilka wyciągarek które umożliwiły by umieszczenie porządanego ciała w dowolnej pozycji i perwesyjnego zajmowania sie nim aż do utraty przytomności z przyjemności...... jest tylko jeden warunek potrzebne podatne ciało i to nie wirtualne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza to nad morzem wygląda fajnie, jak wyładowania walą w taflę. Fajerwerki nie do opisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiłuję napisać, to idź do łóżka i nie pierdol. Nikt Cię tu nie trzyma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, a wyobraź sobie, że masz oszklony sufit, a sypialnie nad Tobą kupiła Grycanka i jej nowy mężczyzna - Tadeusz Drozda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne bo spałem kiedyś w tzw ogrodzie zimowym salon z przeszklonym dachem.Ale hałas deszczu mnie obudził być może błąd budowlany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×