Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Erotyczna sypialna

Polecane posty

Wiesz Foxy, ja nie muszę mieć nic zdzierane, bo mi w takich sytuacjach skóra sama schodzi, ale przyznaję, że lubię eksploatację tej sfery mojego ciała;) A masz na to jakieś metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metody, na eksploatację meskiego krocza? :) Cos tam by sie znalazło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarańcz
niestety przejawiam niezdrową skłonność do palacych kobiet.:O powinna mnie chyba jakaś w tyłek przypalić za karę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarańcz
znajdzie się jakias nazwa fetyszu na to upodobanie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarańcz
to był żart cienki jak gówno zebraka ze z polipami jelit!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ja akurat paląca jestem, czego żaden facet nie potrafi mi darować :( Drastycznych sztuk walki z penisem nie uprawiam Brahminie, mam dla niego do obsługi standardowo dwa otwory i dwie prawe ręce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarańcz
Dama nas opusciła niestety ... :( miedzy nami ciekawe czy jest paląca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarańcz
kłaniam sie do nózek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarańcz
jake papierosy palisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarańcz
mnie gonią, że mam szkodliwe upodobania:( na prawda:O mogliby prozdrowotne papierosy wynaleźć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, dlaczego tylko 2 otwory?;) Masz jakieś ograniczenia w tej kwestii?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarańcz
dobranoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do otworów, to mam ograniczenia wyłacznie i nieodwolalnie do tych dwóch i uważam, że tyle powinno mojemu męzczyźnie wystarczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc paląca pomarańczko. Z racji tego, że nas, kopciuszków na swiecie coraz mniej, to w tej materii solidaryzuje sie z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tak uważasz, ale Twój mężczyzna może mieć inne zdanie na ten temat;) A tak bardziej poważnie, to nie liczy się ilość, ale sztuka zarządzania otworami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna zbyt pazerny nigdy nie zostanie moim mężczyzną ;) Jeśli potrzebuje więcej, niż dla mnie przyjemność mu dać, to niech kolejnych otworów po świecie szuka. I masz rację, większe znaczenie ma jakość, ja byle czego nie daję... ale to już jego wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wybierał ilość, to prawdopodobnie zaspokajałbym swój popęd na stole bilardowym;) A uważasz, że potrafisz dużo dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Foxy_Lady taką sypialnie jak z Twojego pierwszego postu i ja chciałbym mieć. Dodałabym jedynie funkcję podwyższania i zniżania łóżka. W zależności od pozycji by był idealny synchron mrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitoria, uwierz mi, że ciężko mi podziwiać coś w kimś, kto darzy mnie antypatią. Ale Twój cytat mi zaimponował - skąd on pochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria, ale to łózeczko ma takie funkcje. Materac jest osadzony na kilkudziesięciu podnośnikach hudraulicznych i mozna go dowolnie ksztaltowac, podwyższac, obniżać... możesz sobie podwyższyc wezgłowie, środek, czy nogi, zaleznie od upodobań. Ma jeszcze pare ukrytych bajerów, do ktorych sie nie przyznałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brahmin, duzo, czy malo, to pojęcie względne, zalezy od apetytu obdarowanego. Jeden sie cieszy z pierdoły a drugi marudzi na mercedesa :) Z zasady staram się dawac nie mniej, niz przyjmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy no tak faktycznie ma, za bardzo się rozmarzyłam jak to czytałam haha :) Spodobały mi się te funkcje zraszania cały panel klimatyczny - świetny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, więc musisz być z poznania, albo z Krakowa, bo ja staram się dawać co najmniej 2x więcej niż dostałem;) Victoria, dziękuję za Twoją łaskawość;) A książkę czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy_Lady ja tak myślę że do tej sypialni dodałabym sobie takie "skrytki" w innych pokojach typu schowane uchwyty (właśnie żeby się przytrzymać lub zawiesić tak jak na drabince, partner podchodzi, objąć go można nogami wtedy, a on nas przytrzyma itp) Co Ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze byc... ale nie jestem ani z poznania, ani z krakowa. Przy mojej wypowiedzi stoi znak wieksze lub równe (nie mniej niż) ;) Moge dac i 3 razy tyle, jesli bedzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uchwyty i skrytki juz sa w tej sypialni, może dodałam je pare postów póżniej, ale w innych pokojach nie ma. ten jest tak wypasiony, że nawet samochód do niego wstawiłam ;) Jest tez i podgrzewany taras, na którym mozna kochac sie w zimie, spogladając na ludzików marznących na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×