Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WolUcjana

Żyję w związku z dwoma facetami

Polecane posty

No to ładnie, a czy jesteś dla nich kimś bliskim, że o tym wiesz, czy raczej nie robią z tego tajemnicy? i czy utrzymywali swoje relacje w sekrecie chociaż na początku? a jeśli jest to ogólnie wiadome, to jakie wywołuje to reakcje u innych? i co Ty o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe prowo mayorki
za cholere nie przyzna sie ze to jej wymysly no i zawsze pisze po nocach, jak to ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
Ta i może jeszcze biorą z dupy do mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze to prowoo
takie laski jak "autorka" mialyby gdzies zdanie innych na temat swoj i swojego zwiazku przeciez i tak wiadomo ze ludzie to poptepia bo to jest zwyczajnie chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urna Furman
Tego nawet palikociarze nie przewidzieli :D Ustawa będzie do dupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi w to uwierzyć, że dwaj faceci tak chętnie dzielą się dziewczyną. Pewnie nie traktują poważnie i sami bzykają inne na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(teoretyzuję, gdyby taka sytuacja mogła naprawdę mieć miejsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2342342
masz takich znajomych i opowiadaja ci kto z kim sypia tak? :D jaaaaaaasneeeee :D i mowia ci tez, ze planuja poczecie dziecka, kto kogo przy tym bedzie bzykal, a kto patrzyl :D:D:D x mayor nie kompromituj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urna Furman
"Znam taki związek, dwóch facetów i kobieta. Z ta róznicą że jeden facet jest gejem (sypia z tym drugim facetem), drugi facet jest bi (sypia z facetem i z kobietą), a kobieta jest hetero (sypia tylko z tym bi). Facet gej i kobieta kochają się jak siostry. Czasami kochają się wszyscy w trójkę w łóżku. Ogólnie to bardzo zżyty trójkącik i planują dziecko - facet bi zapłodni kobietę oczywiście w obecności faceta geja i wychowają dziecko w trójkę" 1 Znajomi opowiadaja ci w szegolach o swoim seksie? :D I ty to wszystko z notatnikiem zapisujesz, ze pamietasz tak dokladnie? :D:D:D 1 WIdac styl pisania autorki. Eeee, prowokacja chyba jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2342342
co mnie to obchodzi czy ktoś wierzy czy nie. Napisałam co wiem. Więcej trójkątów nie znam. Ja jestem ich dobrą przyjaciółką,a przed przyjaciółmi oni tego nie ukrywają. Także planów nt. dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście zabawni z tym swoim węszeniem spisków i prowokacji, szczerze mówiąc nie tego się spodziewałam pisząc ten temat. Nie mam w planach chodzenia po mieście w koszulce z opisem mojego życia prywatnego, pytanie dotyczyło tego, co Wy, kobiety, zrobiłybyście, gdyby Wasza przyjaciółka wyznałaby Wam coś takiego. Poznałam przy okazji zdanie osób przeciwnych tego typu związkom (swoją drogą, co komu do tego, jak żyją inni ludzie, skoro nie robią nikomu krzywdy...?) ale wiem też, że grono nieudaczników stanowiących "elitę" kafeterii nie może mieć przełożenia na populację... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urna Furman
Jasne, jasne :D Gdzie byśmy tam śmieli wątpić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tyle wiesz o ludziach z
kafeterii to chyba czesto piszesz podobne bzdury, cp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kim jesteś
'' udaczniku '' ;) :D:D:D:D echhh prukwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieca poligamia- jak najbardziej :D a faceci to już wystarczająco długo uciskali kobiety w swoich haremach, więc teraz role mogłyby się odwrócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się.....
Jest ruchana dwa razy częściej, niż przeciętna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby umilić sobie czas oczekiwania na kolejne oskarżenie i denne odpowiedzi, trochę sobie wędruję tu i ówdzie... Coraz bardziej dociera do mnie myśl, że wybrałam złe miejsce, żeby porozmawiać z ludźmi o szerokich horyzontach myślowych (nie mówię tu oczywiście o wszystkich uczestnikach tej rozmowy, część osób bardzo mile mnie zaskoczyła :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze o prowach
'''WIdac styl pisania autorki. Eeee, prowokacja chyba jednak''' 1 powiem z wlasnego doswiadczenia :P mialam spore watpliwosci co do kilku prowokacji :O potem wyszlo ze ta osoba wciaz robila blad ortograficzy w jednym i tym samym wyrazie :P poownanalam style pisania i rozne takie tam i na stowe jest to ten sam/a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję doszkolić się w swoich tajemnych technikach gramatyczno-detektywistycznych, gdyż tym razem zawiodły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo jak ta lala
taki cudowny zwiazek a ta siedzi po nocach na kafe :D i jest tu stala bywalczynia z tego co pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie mają okres
bo to nie chłopaki, tylko koleżanki współtworzące prowokację :P kiedyś z kumpelą ze studiów takie prowo na kafe wysmażyłyśmy, że głowa mala :D i też było kontrowersyjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej.
jak poznać dobre provo na Kafe? Pytam bo jestem'ofiarą' takiej jednej baby z tego forum która udawała faceta :P a ja durna (jestem dość młodą osobą) jak wiele się wtedy trochę zauroczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej.
to pytanie do pewnie mają okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w kim się zauroczyłaś?
może znamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie mają okres
jestem moderatorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodobająMiSięTrójkąciki
Akceptuję to w 100%. Sama chciałabym być w takim związku :] Ale mam jednego i za niedługo będzie moim mężem :D Ehh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×