Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodziolanka

zaryzykować ze sklepikiem szkolnym

Polecane posty

Gość gość
Nie miałam nigdy styczności ze sklepikiem szkolnym, ale pracowałam kiedyś w normalnym sklepie. Wszystko zależy od asortymentu, zaskocz dzieciaków czymś, czego nie ma w markecie. Np. kup maszynkę do sorbetów itp. Piecz sama ciastka, które będą zdrowe, rodzice się ucieszą i będą na to dawać siano.Jeśli chodzi o regały chłodnicze, to pamietam, ze nas obslugiwala firma http://www.mawi-poland.pl/produkty/regaly-chlodnicze.html Moze cos pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja prowadze sklepik szkolny od paru lat. Jest niezle ale od przyszlego wrzesnia bedzie mozna sprzedawac prawdopodobnie tylko wode i kanapki wiec zero zarobku. sama nie wiem co bedzie :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielHandl
Witam Jestem przedstawicielem Firmy ANIA- zdrowa żywność . W swojej ofercie posiadamy produkty ekologiczne , bez cukrowe, naturalne ( również dla szkół) . Pełna oferta mojej firmy znajduje się pod adresem strony : www.bioania.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli bedziesz juz szukac jakiegos wyposazenia do takiego sklepiku to polecam firme www.opakowaniakraj.pl naprawde masa przeroznych pojemnikow itp wykonanych z plastiku, ktore sa czasami po prostu niezastapione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonikowo
Witamy serdecznie, Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która idealnie wpasuję się w asortyment sklepiku szkolnego. Są to produkty ekologiczne, wykonane ze sklejki, które dzieci mogą w sposób bardzo kreatywny zdobić i przyozdabiać. Zaletą tych produktów jest niewątpliwie ich niska cena jak również trwałość. Pełna nasza oferta znajduję się na stronie: www.kartonikowo.pl i jest to oferta detaliczna. Przy stałej współpracy oferujemy stały rabat na nasze produkty. Realizujemy również projekty indywidualne na różne uroczystości szkolne i sportowe w formie statuetek. Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu. Tel: 693-615-656 E-mail: kontakt@kartonikowo.pl Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek12333
Można zawsze zaryzykować ze sklepikiem szkolnym cały towar jest na www.sklepiki-szkolne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto spróbować. Ja mam teraz dość duży sklep, ale zaczynałam od mniejszego. W takich miejscach bardzo ważne jest to żeby dbać o świeżość. Dlatego też warto inwestować w solidne urządzenia chłodnicze. Ja osobiście szafy i witryny chłodnicze kupowałam od tej firmy http://klimatyzacja.szczecin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast sklepik, pójść na całość i stołówka?? Godziny będą te same, możesz porozmawiać z nimi o takiej propozycji, zarobki większe a i dzieciaki na tym by skorzystały. Jak będzie potrzebowała podstawowego asortymentu, polecam zajrzeć do nich www.sklep.jugema.com.pl , maj dobre ceny i dużo przydatnych produktów w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzik
Raczej nie warto, bo ustawa Ministerstwa Zdrowia ma być zaostrzona i prawdopodobnie wiele sklepików upadnie, ponieważ normy będą tak wyśrubowane, że jedyne co będzie można sprzedawać to wodę źródlaną i owoce. Po więcej informacji można zajrzeć na stronę e-sklepiku szkolnego https://szkolnysklepik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×