Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hyyt5rg4ewq

Co na obiady i kolacje dla niespełna 2-latka ?? Nie mam pomysłów.. poradzcie

Polecane posty

Gość hyyt5rg4ewq

Moje dziecko nie przepada za kanapkami a jesli już to na słodko z dżemem bądz ,,wytrwne,, najlepiej polane keczupem. Cóż innego dac jeść po za parówkami? Dziecko po obudzeniu pije mleko w łóżeczku potem wstaje i po ubraniu się i toalecie je normalne sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniechęcił ją nalot czarownic
płatki zbożowe z kawałkami owoców na jogurcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a obiady
gotujesz mu osobno? Moje dziecko ma 2 lata i je to co my.Nie gotuję mu niczego innego. Śniadania i kolacje to omlety zazwyczaj,jajecznica,parówki,tosty z serem,chleb w jajku,płatki z mlekiem,naleśniki,jogurty,owoce,budyń,kanapki itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollyna
racuchy z jogurtu, jaj, mąki. Ja dodaję czasem banana, starkowane jabłko, garsć płatków kukurydzianych do masy i smażę. Pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karollyna >> jak sie robi takie racuchy dokładnie? możesz podać przepis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnik żywieniowy
obiady: Zupa pomidorowa z przetartych pomidorów z drobnym makaronem zupa pomidorowa (220ml niepełna szklanka) jogurt naturalny (12g łyżka) makaron gwiazdki (do 30-40g 2 łyżki po ugotowaniu) koperek łyżeczki zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Zupa krem z brokułów zupa krem (220 ml - niepełna szklanka) brokuły + ziemniak oliwa z oliwek (5g łyżeczka) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kuskus z pieczonym łososiem i szpinakiem, kompot kasza kuskus (do 30 g 2 łyżki po ugotowaniu) pieczony łosoś (do 30-35 g, wielkość dużego orzecha włoskiego) oliwa z oliwek (5g łyżeczka) szpinak duszony (20g łyżka) śmietana 18% tłuszczu (10g 2 łyżeczki) czosnek świeży do smaku kompot z porzeczek (220ml niepełna szklanka) lub woda zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kasza drobna mazurska z indykiem i przecierem ze świeżych pomidorów, surówka z marchewki i jabłka, kompot kasza mazurska (do 30g - 2 łyżki po ugotowaniu) mięso z indyka (do 30-35g łyżka) przecier pomidorowy (20g łyżka) natka pietruszki (1/2 łyżeczki) marchewka (20g łyżka) +jabłko (20g łyżka) + sok z cytryny (3g łyżeczki oliwa z oliwek (3 g niecała łyżeczka) kompot z czereśni (220ml niepełna szklanka) lub woda zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kolacje: Zapiekany ryż z jabłkami i cynamonem y polewą jogurtowo-waniliową, mleko ryż (do 30-35 g 2 łyżki po ugotowaniu) jabłko (30g małej sztuki) jogurt naturalny (30g 2 łyżki) cynamon, wanilia do smaku mleko modyfikowane (220ml niepełna szklanka zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Płatki jęczmienne na mleku z miodem mleko modyfikowane (220ml niepełna szklanka) płatki jęczmienne (20g 2 łyżki) miód (10 g łyżeczka) Wskazówka: miód dodawaj do ciepłego, a nie gorącego posiłku zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Mleko, bułeczka z masłem, twarożek z truskawkami mleko krowie 2%-3,2% tłuszczu (220ml niepełna szklanka) bułka maślana (15g - kromka) masło (3g niecała łyżeczka twarożek (20g łyżka) jogurt naturalny (12g- łyżka) truskawki (20g 2-3 sztuki) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kaszka wielozbożowa na mleku z przecierem z malin mleko modyfikowane (220 ml niepełna szklanka), kaszka wielozbożowa (25g 2 łyżki) przecier z malin (35 g 3 łyżki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×