Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja pani wasza

co was podnieca w waszych zonach

Polecane posty

Gość ja pani wasza

panowie piszcie co was najbardziej podnieca w waszych zonach,jesli cos wogole podnieca, czy sposob bycia stroj czy wyglad ogolny a moze zapach ? a moze jest juz dla was kompletnie aseksualna inapiszcie jak dlugo jestescie razem w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
aha i jeszcze ozp czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .X.V.
JAK ŻONIE MOŻNA POZWOLIC POŁYKAC CHORZY NARÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .X.V.
WOGÓLE JAK KOBIECIE KTÓRĄ SIE KOCHA MOŻNA SPUŚCIC SIE DO BUZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
jak kocha to polyka prawda chlopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my nie mamy nic do powiedzenie. Żona chce to się z nią nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki facetttt
moja ma koltuny na glowie zamiast wlosow razem 10 lat teraz kompletnie aseksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty pewnie tak kochasz, że nie pozwalasz połykać żonie. Dajesz połykać kochankom albo dziwkom, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .X.V.
NO CHYBA,ZE SAMA CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sie zastanawialem! To chyba byla pierwsza osoba ktora mnie nie zauwazala, I nigdy nie zabiegala o to by byc blisko. Wrecz przeciwnie raczej mnie unikala! Typowa mlody kobieta robiaca od razu plany Na cale zycie! Zawsze ladnie pachniala I dobrze sie ubierala ale tego oczekiwalem od kazdej kobiety. Jedno co mnie przyciagalo to jej chlod! Teraz po latach wiem ze chlod nie byl udawany I mimo naszego zwiazku I malzenstwa sytuacja nie bardzo sie zmienila! Nigdy poza oparciem I pewnoscia jaka daje jej staly zwiazek niczego nie chciala odemnie! Ba, by tego bylo malo nasze relacji lozkowe byly mowiac bardzo delikatnie slabe! Nie mam jej tego za zle choc nie raz sie irytowalem! Nie mieszkamy razem lecz nadal jestesmy malzenstwem:) moje zycie sexualne jest teraz Na srednim poziomie ale nie chwale sie przed zona by jej nie zasmucic . Nie przestane jej Kochac choc wiem ze nigdy nie odnajde drogi do jej zmyslow i euforii za to nie chce by moja famtazja I temperament mysialy przez to zniknac! Wrecz przeciwnie, kobiet bardzo mnie podniecaja tym ze wierza w siebie I umieja kierowac swoja sila. Znajac swoja wartosc kazda z Was potrafi sprawie ze wasz facet kleknie Na kolana! Pytanie tylko czy ze chcecie I czy jest dla kogo budzic kobiecosc. Tak wiec nie wiek, wyglad czy wyksztalcenie jest wazne dla mnie a pasja, fantazja I zmysly ktorymi czujemy! Jesli to zostanie dopasowane to nic jak tylko czerpac z tego pelnymi ustami radosc I przyjemnosci :) wiem ze marudze- wiec sie zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .X.V.
MOJA NIE POŁYKA BO SIĘ BRZYDZI SPERMY I JĄ NIE ZMUSZAM NIE CHODZĘ NA INNE DUPY KIEDYŚ MIAŁEM INNE BABKI PRZED ŻONĄ I TYLKO JEDNA POLYKAŁA JEDNA NA JAKIEŚ 30 LASEK Z KTÓRYMI BYŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka.........
nie wiedzialam ze na kafe tylu facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
kredek nie marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej figura, ciało,uroda
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .X.V.
I CO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamulam wam wiecej topiku, jakos dziwnym trafem bardziej poczytalne jest wspominanie o polykaniu , nie polykaniu czy o analu! No moze I dobrze ! Hehe dlatego kredek tylko chwile pomarudzil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, to ja powinienem Cię wzruszyć, bo moja wypowiedź była dużo głębsza i z przesłaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
Androgen no wlasnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b gtfvtyy
a podnieca was 5 opon na brzuchu i obwisłe cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trening czyni mistrza
mnie zona nie podnieca,podniecała mnie 15 lat temu jak do niej zeluwy paliłem teraz mimo ,że atrakcyjna po prostu ją kocham,a podniecają mnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×