Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja pani wasza

co was podnieca w waszych zonach

Polecane posty

Gość ja pani wasza
trening czyni mistrza DLACZEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moja jestem 15 lat! Jest piekna kobieta, szalenie zadbana, nadal szczupla. Widze jak patrza na nia mezczyzni. Kiedys moja siostra mi powiedziala ze nie lubi z nia nigdzie chodzic bo faceci strasznie sie na nia patrza ( na moja zone) i siore to wkurza! Poza tym w lozku jest zajebista. Lubi eksperymentowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
Piesek preriowy gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, czemu nie dziwi? Bo ja zawsze o tym samym? No wiesz, bo to największa przyjemność, której nie potrafię się oprzeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo nie ma obaw, mnie sie nie da urazic! Mam dystans do siebie wiec slowa dla mnie to nie tylko komunikacja werbalna;) poza tym nie chce autorce ploszyc widowni:) wchodze poczytac o tych walkach! Jakos nikt sie nie kwapi wspomniec ze poza zona czas takze dziala I na mezow! A Ci jak ogolnie wiadomo nie zawsze kwapia sie do higieny czy dbalosci! Tak wiec podziwiam brzuchatych niedogolonych Jemsow Boondow I ich super nowoczesnych fiatach UNO lub poniemieckich szrotach o jakze cudownych wymaganiach Na poziomie U.E ;) gdzie tu namietnosc? Moze jedynie wulgarne pisanie o polyku daje satysfakcje! Jak to sie utarlo z tymi krowami co stale rycza duzo? Pozdrawiam milutko a puenta? Jak ktos sie urodzil wroblem kanarkiem nie bedzie! Wiec nie ma to jak my mewy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 35)()
cala mnie podnieca juz od 10 lat :) normalnie moglbym z nia na okrągło, ale jednak nie mozna tak:) nie ma jak, wystarczy ze pztrze na nia, ma sliczne cycuszki, pupcie, a chudzinka nie jest :) jest pieknam nawet w dresie, wlasnie nieraz bardziej podnieca mnie np jak z mywa niz specjalnie jak sie wystroi , :) nie interesuja mnie inne laski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moją te kocham
Ale mnie nie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodakafeterianka..
faceci to zgredy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76889023456
w zonie podnieca mnie jej zapach,zgrabna dupa,jedrne duze cyce,wlosy,ramiona,nogi,usta.... chyba wszystko jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×