Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meska hipokryzja

Poznalam kolejnego faceta, ktory przyznal, ze kobieta jest wizytowka faceta

Polecane posty

Gość meska hipokryzja

Kolejny facet, ktory powiedzial, ze kobieta jest do chwalenia sie nia przed innymi facetami:O Przykre, ze wspolczesnie trzeba wygladac by miec faceta nawet bedac tepa lala:O ... niestety nie byl to dres ani dyskotekowy lovelas, bo z takimi nie rozmawiam. Przykre, ze to wlasnie ci przecietni faceci tez w ten sposob traktuja kobiety.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może trzeba się było dopytać co miał dokładnie na myśli, bo chyba "tępa lala" nie stanowiłaby dobrej wizytówki i nie musiało wcale chodzić o chwalenie się przed znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
Kolejny facet, ktory powiedzial, ze kobieta jest do chwalenia sie nia przed innymi facetami Przykre, ze wspolczesnie trzeba wygladac by miec faceta nawet bedac tepa lala - twoim problem nie jets brak urody ale to że tępa lala jesteś. każdy logicznie myślący człowiek czyli zazwyczaj taki człowiek jest płci męskiej wie że tępa lala to nie jest obiekt do chwalenia się :D tym samym twoja teoria legła w gruzach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kobieta świadczy o mnie (i vice versa)Kobieta madra,z klasą, na poziomie świadczy o mężczyźnie ,pusta lala u boku też mówi wszystko o facecie .Nie wiem skąd bierze się zdziwienie że kobieta jest wizytówką faceta? Jeśli się facet nachalnie kobietą chwali ,to znaczy że jest burakiem i nie najlepiej to świadczy o kobiecie(bo jest z bucem :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska hipokryzja
widze, ze nie umiecie nawet ze zrozumieniem czytac gimbusy i smiesznie sie tu dowartosciowujecie .... Wiec jeszcze raz: Facet przyznal, ze kobieta jest i ma byc wizytowka faceta - ma wygladac jedynie. Facet sie chwali kobieta jej "opakowaniem", prezencja, a nie tym co ma w glowie ani jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
to raczej ty nie rozumiesz co on miał na myśli mówiąc że jest wizytówką :D no ale gdybyś rozumiała to byś mogła taką wizytówką być a problem w tym że on cię chyba nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z wymaganiami
Moja dziewczyna nie może mi robić wstydu w towarzystwie, nie może być prosta, Musi być inteligentna,bystra, elokwentna, wykształcona, lotna, musi mieć wysoką, wręcz zgodną z korporacyjnymi standardami kulturę osobistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska hipokryzja
przemyslcie to faceci, bo wasze zachowanie swiadczy zle o was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z wymaganiami
Akurat wygląd nie jest najważniejszy, ale prostej rolniczki bym się wstydził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień towarzystwo jeżeli Twoi znajomi mężczyźni chwalą się tylko wyglądem kobiety (na bank byliby dumni z idiotki i przedstawialiby wszystkim swoim znajomym :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że laska to wizytówka
widać, z kim się facet prowadza i widać, czy woli kobiety, czy cichodajki. inni go ocenią po tym, kogo obok siebie ma i jak sam się traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z wymaganiami
Wstydu kobieta partnerowi robić nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×