Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłopak w potrzebie

Prezent dla dziewczyny na osiemnastkę

Polecane posty

Gość Chłopak w potrzebie

Witam wszystkich. Sprawa przedstawia się następująco. Od kilku lat jestem z pewną dziewczyną. Znamy się od podstawówki i przy optymistycznych założeniach zostaniemy ze sobą również na studiach i po ( ja planuję politechnikę ona medycynę, studia planujemy już teraz, aby znaleść jedno miasto, jeśli się nie uda to będziemy musieli sobie jakoś radzić). Jest nam razem dobrze, wszystko układa się niemal idealnie. W tym roku obchodzimy osiemnastki, ona jest z lutego i za tydzień będzie miała urodziny. Pierwszy raz od dawna złapałem mocny poślizg z zakupem prezentu, jestem na siebie z tego powodu zły, bo w sumie będą to 18 urodziny, dobrze by było dać coś specjalnego. Z pieniędzmi to myślę że do około 400 zł, mogę się nieco zadłużyć u rodziców. Myślałem o jakiejś fajnej biżuterii, ale jeśli tak to tylko jakaś zawieszka na szyję, nie nosi ona biżuterii, mam nadzieję, że przynajmniej coś takiego będzie tolerowała. Zastanawiałem się czy może do tego dorzucić to http://allegro.pl/urodziny-urodzin-prezent-osiemnastka-roczek-kartki-i2963852904.html#tabsAnchor Ale nie mam pojęcia. I tutaj proszę was o jakieś rady. Zastanawiałem się również nad kilkoma innymi rzeczami, ale boję się, że się zbłaźnię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Js apamiętam że dostałam bukiet róż 18, misia dużego 170cm i mini wieżę, piękny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
nie ma co się bać, najlepiej spędzić ten czas razem, w miłych, romantycznych okolicznościach :) jak masz taką możliwość to zabierz ją do jakiegoś miłego hotelu, fajnie sprawdza się primavera w jastrzębiej górze. park wodny i spa na miejscu, hotel przy samej plaży, czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia wiem, że takie pamiątki to tylko strata pieniędzy i zbieracz kurzu. Od siebie proponowałabym komplet pięknej bielizny, wybierz taka, w której sam chciałbyś zobaczyć swoją dziewczynę i do tego piękny bukiet z 18 róż. Dziewczyna będzie zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w9990
Biżuteria albo zegarek - najlepszy prezent na 18. Możesz poprosić jakąś jej koleżankę albo jej mamę, żeby pomogły Ci wybrać, bo zwykle faceci mają trochę "inny" gust i mógłbyś nie trafić. ;) Aczkolwiek myślę, że wspólny wyjazd też byłby świetnym pomysłem. Albo może koncert jej ulubionego zespołu jeśli jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinianka
Skoro się tak długo znacie to pewnie macie masę zdjęć. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła jej fotoksiążkę z waszymi zdjęciami. Ja właśnie podarowałam swojemu chłopakowi na urodziny coś takiego. Wykonałam swój projekt wzorując się na tym http://fotobistro.pl/zycie-jest-piekne skoro masz 400 zł to możesz jeszcze dokupić coś, ale według mnie dziewczyna ucieszyłaby się z takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię koszulki
Zamów jej na www.megakoszulki.pl oryginalną koszulkę- dopasuj jakiś śmieszny nadruk i po sprawie. Prezent na pewno ją zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×