Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cafeole

PROBLEM Z JEGO BYŁĄ !!!

Polecane posty

Gość cafeole

Poradźcie mi lub napiszcie co mam myśleć o tym wszystkim nie wiem co robić niby banalna sytuacja a jednak nie do końca postaram się streścić sytuację do minimum jak poznałam się z moim obecnym narzeczonym powiedział że nie utrzymuje z byłą kontaktu a ona jednak czasem dzwoniła bynajmniej znalazłam połączenia do tego okazało się że odpisywał na jej smsy ona nadal mu dup.. zawraca to są jego słowa kiedy zapytałam czego ona jeszcze chce on nie umie tego zakończyć bo rozstali się w dobrych stosunkach dodam iż ona juz jest po ślubie i nadal wypisuje do mojego faceta a ten ze strachu przede mną nic nie mówi o tym bo wie że mnie to zezłości acha i powiedział nie raz że cieszy się że znią nie jest i że nigdy z nią już nie będzie ale zawsze kłócimy się przez nią bo mam dośc życia w trójkącie bo tak się czuje na ten moment mam dość on o tym wie ale ona jest manipulatorka zna metody by nim sterowac ma męża ale wiem że żałuje że nie jest z moim facetem i chętnie by wróciła i to mnie męczy potwierdzenie że nigdy z nią nie będzie nic mi nie dają bo widzę jak manipuluje nim że zaczyna mnie okłamywac przez to że napisał nie umie mi powiedzieć że znowu mu du.. zawraca bo wie że się zezłoszczę a i tak nic dla niego to podobno nie znaczy ale z żywia wiem że to nie powinno miec miejca to nie jest miłe bo wprowadza przez nią kłamstwo w nasz związek to jakiś koszmar steruje nim nie wiem co zrobić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga7654
kto kogo zostawił ?i z jakiego powodu jeśli mozesz nadmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhsfjvgbkhjku,lu
a skad jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeole
z tego co ja wiem on mial dosc i nie byl juz z nia szczesliwy przestal ja kochac a wiem ze ona w trakcie zwiazku zostala przylapana na jakis wiadomosciach z innym ale mysle ze po prostu wypalilo sie wszystko miedzy nimi i osobiscie odczuwam ze to on zerwal bo ona mysle nadal chcialaby z nim byc mimo iz wyszla za maz nie rozumiem jej zachowan mysle ze ona tak ma chce wszystko na raz jak miesza i ma wplyw na cos to miesza bo nie ma wlasnego zycia nie wiem co myslec :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc aaa
Wow ! Nigdy nie widziałem tak długiego zdania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśl co chcesz, ale zacznij używać kropki i przecinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary19932257
Ja jako facet uwazam ze powinnas naprawde szczerze porozmawiac ze swoim mezczyzna. Wytlumaczyc co cb boli i jak to sobie wyobrazasz. Facetowi trzeba mowic troche w prostym jezyku zeby zrozumial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeole
dziękuję że jako mężczyzna udzieliłeś odpowiedzi . Powiem tak próbowałam wcześniej jak znalazłam smsa od niej że mi się to nie podoba a on mi powiedział że to ona mu du.. zawraca a znam go i on nie umie napisac że koniec znajomości że nie wypada itp bo ona tym bardziej będzie pisać i jak mam z nim porozmawiać co mam powiedzieć ostatnie co powiedziałam to że czuje się jak w trójkącie i męczy mnie że jednak ona się gdzieś pojawia co ją obchodzi Twoje życie teraz zwłaszcza że została mężatką dlatego nie wiem jak mam zareagowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary19932257
Kurde no faktycznie glupia sprawa. Moze powinnas zabrac sie za ostrzejsze srodki i zapytac o co chodzi tamtej pani?? -- Lagodnie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeole
Właśnie też mi to przez myśl przeszło tylko ona jest manipulatorka i zrobi tak że sie poskarży i podkoloryzuje tą rozmowę i odbije się to na mnie a myslę że tego ona oczekuje ale cały czas biorę to pod uwagę a nawet rozmowa z jej mężem bo chyba nie zdaje sobie sprawy co jego nowa żona robi .Dlatego mam mętlik w głowie i szukam złotego środka na tą sytuację ale góruje rozmowa z nią bo męczy mnie to strasznie wręcz zjada od środka bo przez to Ja i mój facet kłócimy się mam dość takich sytuacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiofioasf
Byłam w takiej sytuacji z tym, że ta była odbiła mi faceta. Co zrobiłabym teraz? Zadzwoniłabym do faceta z którym była z tekstem, żeby ją krócej trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyuuu345
moja rada: sprawdź co oznacza "bynajmniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeole
chciałam to zlekceważyć bo zapewniał mnie że z nią juz nie będzie i że to ona wypisuje ale ja się obawiam że skoro nadal ingeruje i przez to między nami są awantury to nie mogę na to pozwolić ona musi mieć w tym jakiś cel a znając ją ona się tym karmi zgrywa zainteresowaną bo wie że prędzej czy później pokłócimy się o to czuje się bezradna sytuacja wręcz bez wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeole
asiofioasf - dokładnie taką mam pierwszą myśl bo chyba nowy mąż nie wie co się dzieje a nie chciałabym by rozbiła nasz związek a myślę że to jej cel i dobrze jej idzie bo o to są awantury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutsia
kolejna dobra rada: poczytaj zasady interpunkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary19932257
No ja rozumiem bardzo dobrze. Jeszcze sam nie wiem jak to jest po slubie i wgl bo sam mam ledwo 19 lat. Ja nie rozumiem postawy twojego meza z 2 strony. Powinien przestac odpisywac dac jej do zrozumienia ze nic z tego mimo iz tamta kobieta stara sie wtracac. Powinien to zrobic bo kocha cb inaczej beda klotnie i wojna w domu. Mysle ze jak rozmowa nie pomoze to bierz sie za nia lub pogadaj z jej mezem. Innego wyjscia chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebomakolortwoichdziecioczu
najmniej bibi jebany sie tulil dlatego twoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebomakolortwoichdziecioczu
areba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary19932257
I wy z tymi radami sie odwalcie bo tylko zasmiecacie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiofioasf
a może na początek zapytaj czy masz się skontaktować z mężem tej byłej, żeby ją pilnował. Jeśli reakcja Twojego faceta będzie w stylu "nie, daj jej spokój, nie rób jej obciachu" itd. to będziesz wiedziała, że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary19932257
Kolezanka wyzej ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeole
dzięki za radę :) muszę jakoś przygotować się do rozmowy ponieważ nie chcę kłótni tym bardziej przez nią mam nadzieję że nie będę musiała z nią rozmawiać ale chyba tak to się zakończy i chyba to jedyna metoda zaatakować tam gdzie się to zaczyna czyli od niej bo innego wyjścia nie widzę ciężko mi będzie to przetrwać ona zatruwa mi życie męczące to już jest . PS. Osoby poprawiające interpunkcję i ortografię i tak intensywnie zwracające uwagę na błędy pisowni podziwiam że nie macie innych problemów podziwiam zazdroszczę i proponuję o założenie własnego temat o treści ortograficznej jeśli przeszkadzają wam błędy nie czytajcie ja mam głębszy problem niż zwracanie uwagi na pisownię moja wina ale i moja sprawa szukam pomocy a nie lekcji języka polskiego z góry dziękuję za brak aktywności w temacie ortografię znacie ale emocjonalnie jesteście obojętni gratuluję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiofioasf
rozmowa z nią nic Ci nie da, zrobisz z siebie zazdrośnicę, a ona poczuje się dowartościowana i oczywiście do niczego się nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary19932257
Napisz pozniej co wyniklo z tej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary19932257
To co ona innego zrobi. Nie moze tego tak zostawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeole
W sumie racja ale wiem że ona steruje moim facetem i to mnie martwi tyle złego już zrobiła i nadal ma na niego wpływ zaczynam się obawiać wiem że on jej nie chce nie kocha ale ona będzie wiecie jak wspominać oczywiście dobre chwile tęsknić i tego się boję że skazi nam to życie tak jak do tej pory ale chyba zapytam mojego faceta czy mam zadzwonić do niego bo chyba nie wie co się dzieje za jego plecami bo nie sądzę żeby to tolerował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiofioasf
ma porozmawiać ze swoim facetem i z mężem tej laski. Przerabiałam to wszystko, też dzwoniłam do ex. Zrobiłam z siebie totalną idiotkę. Przecież nie powiedziałaby mi "tak, podrywam twojego faceta mimo że mam swojego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeole
jak coś się wyjaśni jak najbardziej napiszę czy coś się uspokoiło ale teraz własnie zdałam sobie sprawę że wyrze się wszystkiego i tyle musiałabym to zrobić w 4 oczy na ten moment to niemożliwe ale może odwiedzę jej miejscowość i zajadę z wizytą ale nie do niej a do jej męża niech kontroluje żony tel bo widocznie nie jest szczęśliwa w obecnym związku skoro zawraca du... byłemu chyba to byłoby dobre rozwiązanie nie chcę już cierpieć przez głupie smsy i manipulatorkę wszystko było by ok gdyby umiał mi o tych wiadomościach powiedzieć a on wie że się zezłoszczę i nie chce mi mówić niestety cięzko jest łagodniej zareagować jak ktoś wtraca się i miesza w naszym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waeeqweaw
to chore, nie jest z nia a utrzymje kontakt??po co??!!!! wez sie ogarnij i zrob cos z tym dla mnie to nie do pomslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiofioasf
tylko wiesz, z drugiej strony, czy facet który kręci przed Tobą jest Ciebie wart? Będziesz się już zawsze zastanawiała czy on Cię nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×