Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny polak 11

tolerancja!?

Polecane posty

Gość normalny polak 11

Witajcie. Chcialbym wiedziec jaka jest Wasza opinia na temat ostatniego zamieszania w sejmie. Czy ktos kto ubiega sie o wysokie stanowisko w parlamencie, ma meskie rysy twarzy, meska budowe meski glos, goli sie a zarazem nosi sukienke i naklada makijaz, to czy to jest kpina z wyborcow czy znak postepu, tolerancji? Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutentag
Ja myślę, że ten Pan się nie goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo ubieganie się jest tylko testem na "tolerancję". Nic konkretnego za sobą nie wniesie... Ja bym wolał, żeby odmienność była twarzą, a nie maską - wtedy ma w sobie więcej uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna mierzyc wszystkich jedna miarą,to ,że jesteś hetero ,nie znaczy ,że wszyscy musza byc hetero. Ważne co ma do przekazania dany poseł .Gdy widzę np pana Błaszczaka to wiem,że będzie mówił o..niczym i to mnie bardziej mierzi ,niz facet po zmianie płci.-nic do pani Grodzkiej nie mam,wazne aby działała na dobro narodu,a może byc nawet chomikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jony, ja mam podobne zdanie, ale to jest jawna gra seksualności w sensie: "nie poprzesz - jesteś zacofany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmm
"jony, ja mam podobne zdanie, ale to jest jawna gra seksualności w sensie: "nie poprzesz - jesteś zacofany"" Zgadzam się w 100%. Nie może być tak że jedynym powodem poparcia na dane stanowisko jest czyjaś odmienność. Granie tolerancją jest nieczyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolerancja jest słowem wytrychem, które wszędzie się wpieprza... Tolerancja to to samo, co nihilizm - odrzucenie wszystkich wartości. Tolerancja, jak wszystko, powinna mieć grnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×