Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hoesse

Kto z was był u prostytutki ? Chcę iść

Polecane posty

Gość hoesse

czego sie spodziewac? Powiedziec jej ze jestem prawiczkiem? Sama sie rozbierze bzy ja mam to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demaouua
hiv w gratisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalog trucizn
Prostytutce nie przeszkadza bycie prawiczkiem. Tylko te " normalne " kobiety gardzą Przwiczkami. Nie słuchaj kobiet które piszą " dziwkarz " nieudacznik". skoro kobiety tak gardzą Przwiczkami to głębi je powinno interesować, że korzystasz z płatnego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważna odpowiedź for you
Zastanów się. Ile masz lat? W mojej opinii nie warto. Wierz mi. Bez bliskości , czułości, uczucia do dziewczyny to pustka. Nie wiele ci to da. Poza tym, że jak raz pójdziesz to później będą kolejne. Daj sobie chwilę czasu. Spójrz w lustro. Weź prysznic, ogól się, kup jakieś przyzwoite ciuchy i perfumy, zrób sobie zdjęcie. Wstaw na jakiś profil np. na Sympatię i wyjdź na dyskotekę czy do klubu w piątkowy wieczór czy sobotę (jeżeli nie boisz się wyjść do ludzi). Jeżeli jest w okolicy jakaś dziewczyna, która ci się podoba podejdź do niej i zagadaj. Zaproś na kawę, herbatę. Daj sobie trochę czasu. Jeżeli spróbujesz i okaże się, że nic z tego wtedy wróć tutaj, opisz i zapytaj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj zawsze warto poćwiczyć przed prawdziwymi "zawodami" będziesz pewniejszy siebie wiedząc jak za przeproszeniem "wsadzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jakieś forum dla takich
jak Ty, garsoniera czy coś a mi to rybka co kto robi ze swoim życiem, bylebym na niego nie trafiła w przyszłości i byle by mi nie łgał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoesse
Co mam probowac? Mam 24lata, od 16rz konta na roznych portalach, poznalem 18lasek z kazdą tylko jedno spotkanie zadna sie nie chciała znow spotkac. W realu zerowe powodzenie, w szkole nabijali sie ze mnie, uwazali za geja glownie baby, szmaty pieprzone. Jestem niski, wzrostu Hitlera, z twarzy nie jestem przystojny. Bede sam w zyciu. Pytam was o dziwki a nie o to czy warto ! Uczucia nie istnieją jesli nie jestes przystojny. :O darujcie sobie te zalosne teksty o milosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważna odpowiedź for you
Od wielu prostytutek nie dostaniesz nic więcej poza tym co od wielu kobiet. Czyli niczego. To takie same kobiety jak wiele dookoła ciebie. Jedyna różnica, iż biorą za godzinę, a nie ryczałtem w udawanym związku czy małżeństwie dla kasy , czytaj sponsoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważna odpowiedź for you
Jeżeli nie wyglądasz i jest tak jak piszesz, skup się stary na zarabianiu kasy. Będziesz miał kasę, kwadrat, furę, ciuchy. Od razu zmienią do ciebie nastawienie. Nie licz na to że zaraz będzie to szczere, ale będą cię szanowały i starały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jakieś forum dla takich
jak sam nie masz co dać (METAFORYCZNIE używam tego słowa, jak nie wiesz to spr w słowniku) to nie dziw się że nic więcej nie dostajesz. i sprawdziłam, to garsoniera wejdź i poczytaj, masz tam opisy przebiegu spotkań itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuioiuiooioyuu
dokladnie, albo wyglad albo kasa pozwalajaca zyc godnie, inaczej nie ma szans, a odnosnie prostytutek to daja to co wyszystkie kobiety seks, poczytaj sobie wypowiedzi kobiet tutaj, jak zdradzaja, jaka maja opinie o prawiczkach :D, zrozumiesz ze prostytutki wcale najgorsze nie sa, gorsze sa mezatki, ktore udawaja porzadne a sypia sie przy najblizszej okazji z jakims frajerem, kobiety sa tak nie stale emocjonalnie ze wierne byc nie potrafia czy ktos moadry zauwazyl dla kogo sa robione telenowele o milosci, zdradzie, nowych przygoodach? tylko glownie dla kobiet, ja zauwazylem jedno w swoim srodowisku, ze kobiety zdradzaja czesciej, tylko ona juz tak maja ze nie mowia o tym, moze ze wstydu, malo ktora potrafi sie przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuioiuiooioyuu
nie sluchaj tych glupich porad, kobiety bardziej zwracaja uwage na wyglad niz deklaruja :D ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważna odpowiedź for you
garsoniera to forum z opisami klientów korzystających z usług prostytutek. połowa wpisów jest od nich samych i od ich alfonsów reklamujących swój towar. nic ciekawego. jeżeli nie możesz znaleźć kobiety jak próbowałeś spróbuj zarobić jak najwięcej kasy. możliwie legalnie. będziesz miał kasę te same kobiety które nie zwracały na ciebie uwagi a nawet te które tutaj cię wyzywają od nieudaczników będą ci robiły loda z uśmiechem. ironia losu ale prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monumentalny
no to po co mu taka kobieta co go olewała a teraz jak bedzie przy kasie zwroci na niego uwage? to tez fora prostytucji, tylko w innym wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz
było bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi..
Atakuj chlopaku.. sex z dziwka to dobra akcja... leszcZe ktore ci odradzaja poprostu sie sami bali i w koncu nie poruchali. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny facet NIE
musi płacić za seks :D no ale nieudacznik normalny nie jest, ciekawe skąd kase ma. Pewnie ukradł albo od mamusi wyciągnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkosto
idź, nie boj sie, zrob co pragniesz - znajdz sobie na roksie jakąś fajną i z nią się dogadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nawet jeżeli nie jest
normalny to też ma prawo żyć czy do jakiejś eksterminacji jest przewidziany,idz i korzystaj z przyjemności,każdy kiedyś umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertZ
Jestem tego samego zdania co kolega wyzej. Na roksie na pewno znajdziesz ciekawa laske i bedziesz w 100% zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet też może
korzystać z prostytutki na pierwszy raz czy ogólnie. Bo kobiety za młodu takich uznają za nudziarzy i najczęściej dopiero jak są matkami czy w ciąży albo jak dostaną po dupie od życia to wtedy zmienia im się punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo. Jestem studentką II roku pedagogiki. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat kontrowerysjności legalizacji odpłatnego świadczenia usług seksualnych w opiniach prostytutek, potrzebuję chętnych do wypełnienia kwestionariusza ankiety. Ankieta jest anonimowa. Jeśli znajdą się osoby chętne do wypełnienia jej proszę pisać na maila daisy411@wp.pl, wyślę link do kwestionariusza. Dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylem jeszcze ale mysle, ze na 25 urodziny pojde. W koncu poznam co to milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam od jakiegoś czasu przyjmuje prywatnie w mieszkaniu lub moge dojechać moje fotki i telefon na tej stronie: http://sh4refiles.pl/cf9b66f9 Tylko jedna fotka dostępna a Telefon i pozostałe moje fotki ukryte poniewaz oferta jest tylko dla zinteresowanych a nie dla osób co dzwonią dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobiety mają cie w d..e , to idz śmiało. Nie przejmuj się ich opiniami, że musisz poczekać , że jesteś wartościowy itp. One co innego mówią , co innego robią. Same prują się z *****czami aż furczy.Dowiesz się jak to jest z kobietą, niczego ci to nie wypaczy.Tylko nie trzęś się jak osika luz, to nie lot w kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliskosc milosc? Co wy piszecie. Sam jak nie mialem dziewczyny wolalem zaplacic te kilka stow i miec pewnosc ze robota bedzie zrpbiona i to profesjonalnie. Mowisz ze to 1 raz z prostytutka i ona wszystkim sie zajmie. Bierz laski nie z agencji bo te chca doplaty za wszystko i sa opryskliwe. Prywatne anonse. Nie pakuj tylko w kakao nie masz pewnosci czy nie zostana rodzyny i nie robia sobie lewatywy. Wiekszosc dziewczyn ma ksiazeczke zdrowia przy sobie a chore jednostki sa szybko eliminowane ale zdarza sie. Ja mialem turne tygodniowe co dziennie inne dziewczyny potem woesz lekarz mowisz co robiles dostajesz prewe cyjnie w pupe zastrzyk i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitolicie mam wyglad podobno kasy tez nie brakuje a jedyne co spotykam w realu to naburmuszone laski o wielkim ego. Meczace to w cholere. Wydajesz kilka stow na wieczor kolacje w dobrej restauracji a nawet buziaka nie ma. Roksa jest git kilka stow i pala obrobiona. Wyszalej sie a prawdziwy zwiazek san przyjdzie. Szanuj siebie i znaj wartosc laski traktuj jak dodatek do zycia nic wiecej. Badz k***siarzem najlepiej bogatym :D Kobiete zycia poznasz i bez urody i bez hajsu zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy warto ?? z forum garsoneria i to nie jedyny przypadek : Numer telefonu: 694 997 219 jadąc przez Chorzów  coś mnie tknęło żeby sprawdzić co można tutaj zdziałać . Dzwonię , dowiaduję się że że to jednak nie Chorzów a  tysiąclecie . Napalony , po obejrzeniu ogłoszenia ( ładna dziewczyna) pojechałem . Miałem ochotę na pół h, wchodzę , ciemno nie wiadomo gdzie iść dosłownie tak ciemno . Prowadzi mnie coś do pokoju na wprost. Dosłownie to było " cos"  w ogóle trudno powiedzieć co  tak ciemno było . Mówię że na pół h a ta żąda ode mnie    150 zł. ( upomnialem sie ze w ogloszeniu pisze 120 zl - to poinformowala mnie że nie czytałem dokładnie )  mam sie rozebrac i do łaźienki , w pokoju nie ma na czym rzeczy położyć . Dziewczyna wychodzi i zaraz wraca ze wspaniała propozycją duetu w którym będzie lesbian show itd  spost do ust. Mówie nie bo nie mam kasy . To mowi ze mam zabrac rzeczy  do innego pokoju isc. Pokoj maly zimny ja p*****le. przeniosłem się za chwile wraca i pyta a ile moge dołożyć , patrze po niej a ona szpetna jak byk - wogóle nie taka jak z ogłoszenia , przynajmniej 100 procent wagi wiecej  , a bylem tak  napalony że zaryzykowałem poznaniem drugiej dziewczyny bo gorsza od tej byc napewno nie może i powiedziałem ze mam 50 , jak tak to sie zgadzam . no i poszlo sie 200 zł .... Przyszła ta druga nawet ładniejsza i zgrabna przynajmniej, zaczęła swoją grę pieszczenie klatki całowanie sutkow , wtym momencie przylatuje hipopotam . i zapina do loda , nawet nie wiem kiedy mi gume zalożyła, jedzie mocno i ostro , byłem juz blisko  , mówie zeby przestała ,pomyślałem zeby zadziurkować tą ładniejszą , ale ta ciagnie i ciagnie , no i skonczyłem w ustach w gumie ...  W ten sposób zostałem wyj****y ...   Panowie Adres:   Katowice Tysiąclecie  ulica Piastów 16  , 10 piętro ,  mieszkanie 15x   a i najważniejsze    maja KAMERĘ w przedpokoju skierowaną na ten wiekszy pokój  , wychodząc i otwierając drzwi na korytarz zauwazyłem ja ,.... Malo powiedziane że jestem tym wszystkim zbulwersowany . myślałem ze od wczoraj mi przejdzie ale  nie wiem czy to sie nie odbije na mojej psychice , musiałem się tym z wami podzielić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym nie poszedł do jakiejś zdziry już prędzej bym kupił jakąś zabawkę z neta erotyczną. Najlepiej mieć jednak stałą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co tracisz.;) stała kobieta nie przeszkadza w odwiedzania prostytutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×