Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoria 17

związek bez SEKSU jest mozliwy ?

Polecane posty

Gość Wiktoria 17
Anony Moi rodzice są w porządku . Nie zabraniają spotykania z chłopakiem . Tylko tato na początku powtarzał , że wie co chłopak w Jego wieku chce od dziewczyny młodziutkiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
Anony Moi rodzice są w porządku . Nie zabraniają spotykania z chłopakiem . Tylko tato na początku powtarzał , że wie co chłopak w Jego wieku chce od dziewczyny młodziutkiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria, ty jesteś zdaje się niegotowa nie tyle na seks, co na związek. Posiadanie wcześniejszych partnerów jest częścią tego doświadczenia, z którym niestety zawsze trzeba sobie radzić. Niektórzy o tym nie mówią, ją tam wspominam tylko w kontekście chorób wenerycznych. Generalnie "don't ask, don't tell".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co ty liczyłaś wiążąc się z nim? Jest od Ciebie tyle starszy że to chyba normalne że miał jakieś panny przed Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przeszkód
Anony_Mouse jest typem maczo ruchacza, któremu zależy tylko na seksie i nie wie co to jest miłośc, jest niedojrzały psychicznie. Jeśli dziewczyna nie da mu na 1 randce uważa, że jest dziwna i leci szukać jakieś dupodajki. Ewentualnie jest też opcja, że to zwykły gawędziarz erotoman mocny w gębie. Tak czy siak jego wypowiedzi nie mają większej wartości. Autorko, oczywiście, że mężczyzna jest w stanie zaczekać. To wszystko zależy od tego kim jest, czy umie kochać, czy się w Tobie na prawdę zakochał i jak silne są jego uczucia. Bo jedni kochają chłodno, a inni ogniście. Jednak nawet ten najsilniej zakochany, uzależniony od ukochanej raczej nie będzie czekał wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie mi wyszły, do tego Samsung "poprawił pisownię", więc jeszcze raz: Nie możesz się złościć, że miał wcześniej partnerki, bo częścią całego doświadczenia jest patrzec i oceniać. Życie seksualne to nie taki pikus. Trzeba różnych rzeczy spróbować, przynajmniej facet musi, kobiety często siedzą w związku z pierwszym, bo go kochają. Normalnie po prostu się o tym nie mówi, ja tylko pytam ilu dziewczyna miała od ostatniego badania. Po co wnikac? Gdyby miała partnerów więcej ode mnie, to byłbym zazdrosny ;-). Facet jednak myśli chujem ;-), szczególnie taki młodszy. Taka natura. Nie znaczy to oczywiście, że on TYLKO chce Cię mieć dla seksu, ale ten seks jest b. ważny. Przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
Anony Nie mam do niego pretensji, że uprawiał juz seks ! Gorzej by było gdyby był prawiczkiem :) I nie robię z tego problemu !! Jestem tylko zazdrosna o niego ale cieszę się , że jest doświadczony ;) Mam nadzieję, że dzieki temu przezyję z nim cudowny pierwszy raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przeszkód
Doświadczenie chłopaka nie ma za wiele do rzeczy z pierwszym razem dziewczyny. Technicznie. Bo może dla Ciebie to byłoby mentalnie gorzej kochać się 1 raz z prawiczkiem. Ale technicznie zbyt wielkiej różnicy nie będzie. No chyba, że taki prawiczek byłby niedorajdą, ale chłopak z głową na karku spokojnie przejdzie swój i dziewczyny pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
Anony czyli sugerujesz, że jesli sie z nim w najblizszym czasie nie przespie to mnie zdradzi lub odejdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
Anony czyli sugerujesz, że jesli sie z nim w najblizszym czasie nie przespie to mnie zdradzi lub odejdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przeszkód, jesteś zwykłą gowniarą, stosując szablon numer "x", bo tak mnie widzisz. Sądząc z twojej niedojrzałości, mam wrażenie że jesteś tą, która ma "już 19 lat i jest w ciąży" i poczułas się urażona moim komentarzem. Nie przepraszam. Wracając do tematu, argumenty piszemy tylko na temat, a nie w kierunku mówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria, w temacie byłych dziewczyn nie zrozumiałem. Co do drugiego pytania, napisałem "przemyśl". Nie znamy twojego faceta, więc to, co od nas słyszysz to "podejście statystyczne". Tak ma, nie wiem, trzy czwarte facetów? Może Twój nie jest dokładnie taki, jak piszemy, ale ja bym takich komentarzy kompletnie nie zignorował. Coś w nich zawsze jest. Sorry, że nie mogę odpowiedzieć jednym słowem. Powodzenia - i dużo radości. Ja też jestem w nowym związku i też mam różne problemy. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
To co ja mam zrobic ? Jak przyśpieszyć swoja "gotowość" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przeszkód
Anony, co do opisu mojej osoby pomyliłeś się dokładnie we wszystkich punktach. To co było przez mnie o Tobie napisane, było na temat, bo autorka mogła na podstawie Twojej radykalnej opinii wyciągać poważne wnioski. Piszesz, że stosuję wobec Ciebie jakiś tam szablon, a co Ty odwalasz? Piszesz zupełnie jednoznacznie o tym jacy są wszyscy mężczyźni, bo sam tak się zachowujesz. I to co piszesz może być normalnie obraźliwe dla innych mężczyzn, bo nie każdy stawia sobie za cel życia zaliczanie. A jak ktoś zachowuje się inaczej, to Ty już że "różne pytania przychodzą Ci do głowy" i że to nie jest prawdziwy mężczyzna. Takie opinie są śmieszne i świadczą o braku inteligencji ich autora. Bo prawda jest jedna, że każdy jest inny i nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria, pogadaj ze starszą znajomą, taką, której słowa "pierwszy raz" i "sex" przechodzą przez usta. Moja siostra miała taką "ciotkę", w sumie koleżankę mojej mamy, po szeptach i zamykaniu się w kuchni miałem wrażenie, że to była dla siostry bardzo pomocna znajomość. Może masz jakąś kuzynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatakma
do Wiktoria 17 jesteś dziewicą? nie mialas wczesniej chlopakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
Anony tylko, ze tak naprawde to ja nie mam z kim pogadać . Tzn. mam przyjaciółki i kuzynki ale one nic konkretnego nie sa w stanie mi poradzić oprócz "przespij sie z nim.." :( Rodzice mimo, że sa ok to jednak reagują przerażeniem na słowa "pierwszy seks ich córeczki " - rozumiesz Ich zdaniem mam jeszcze czas na seks bo jestem "dopiero" w liceum :/ Tylko, że w mojej klasie to chyba jestem jedyna dziewicą :D do onatakma jestem dziewicą . Mialam wcześniej chłopaków -dość sporo sie mną interesowało ..niestety ulatniali się gdy nie pozwalałam na wiele :( Widocznie tylko dla seksu mnie chcieli .Tym bardziej, że byli tacy co na pierwszej randce mieli nadzieje na seks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
Anony tylko, ze tak naprawde to ja nie mam z kim pogadać . Tzn. mam przyjaciółki i kuzynki ale one nic konkretnego nie sa w stanie mi poradzić oprócz "przespij sie z nim.." :( Rodzice mimo, że sa ok to jednak reagują przerażeniem na słowa "pierwszy seks ich córeczki " - rozumiesz Ich zdaniem mam jeszcze czas na seks bo jestem "dopiero" w liceum :/ Tylko, że w mojej klasie to chyba jestem jedyna dziewicą :D do onatakma jestem dziewicą . Mialam wcześniej chłopaków -dość sporo sie mną interesowało ..niestety ulatniali się gdy nie pozwalałam na wiele :( Widocznie tylko dla seksu mnie chcieli .Tym bardziej, że byli tacy co na pierwszej randce mieli nadzieje na seks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama uwielbiam seks i nigdy nie mam dość! Pierwszy raz miałam dopiero w wieku 21 lat - tak sie ułożyło, ze wcześniej nie chciałam, żaden facet nie był odpowiedni. Masz dopiero 17 lat. Nie spiesz sie. Sama musisz tego chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab46
Czemu tak późno???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do mnie? Czemu tak późno? Bo widocznie nie byłam na to gotowa. W moim otoczeniu nie było tej głupiej rywalizacji 'kto wcześniej'. Teraz uwielbiam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
belle rozumiem Cie doskonale ! I wiem o czym piszesz . Gdybym w chwili obecnej nie byla w tak powaznym związku to też nie zawracała bym sobie glowy seksem . Ale teraz czuję, że chce z tym mężczyzna przezyc swój pierwszy raz .Tylko nie dzis ! Musimy najpierw udac sie do ginekologa po odpowiednia dla mnie antykoncepcje . Chcę byc w 100 % gotowa gdy przyjdzie ten odpowiedni moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
belle rozumiem Cie doskonale ! I wiem o czym piszesz . Gdybym w chwili obecnej nie byla w tak powaznym związku to też nie zawracała bym sobie glowy seksem . Ale teraz czuję, że chce z tym mężczyzna przezyc swój pierwszy raz .Tylko nie dzis ! Musimy najpierw udac sie do ginekologa po odpowiednia dla mnie antykoncepcje . Chcę byc w 100 % gotowa gdy przyjdzie ten odpowiedni moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie bierz jego ewentualnego kombinowania pod uwagę. Sama musisz byc w 100% pewna! Młodziutka jesteś, masz czas ;-) Co innego 25etnie dziewice. To juz nienormalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest możliwe i pewnie są też pary, które spokojnie funkcjonują sobie bez seksu. Trochę trudno mi to sobie wyobrazić. :O I chociaż nie wiem jak by nam się świetnie układało, to prędzej czy później kopnął bym taką kobietę w duupę, lub pisząc bardziej delikatnie, podziękował za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj. Ona ma dopiero 17lat. Jeśli kobieta ma 25 lat i odmawia seksu to wtedy mozna sie pożegnać, ale to jeszcze nastolatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
Michaił to dobrze, że bys taką dziewczynę kopnął w dupę ! Bo taka dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego ! A Ty pokazał bys tylko, że nie zależy ci na niej a tylko na seksie z nią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
arnold a czy my jutro umieramy ? :D Chyba zdążymy nacieszyc sie sobą w łózku ;) Nie uważam , że coś tracę a wręcz przeciwnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×